Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi

Shanghai International Advanced Rail Transit Teknologjia Trego

Nga Qershori 26, 2019 09: 00 deri në qershor 28, 2019 17: 00
At Shanghai New International Expo Center (SNIEC) Adresa: 2345 Longyang Rd, ShiJi GongYuan, Pudong Xinqu, Shanghai Shi, Kinë, 201203
+ 86 02160366728-

https://en.arts-expo.com/#me1

Booking.com
https://en.arts-expo.com/#me1

Shanghai International AdvancedRail Transit Teknologjia Trego

Shanghai International AdvancedRail Transit Technology Show, i njohur si ARTS, është organizuar nga autoritetet qeveritare, shoqata / shoqëri të transportit hekurudhor vendas dhe të huaj, dhe Këshilli për Promovimin e Tregtisë Ndërkombëtare.

Që nga ngjarja e parë e ARTS-it, ne kemi marrë mbështetje nga organizatat dhe institucionet e mëposhtme: Shoqëria e Inxhinierisë së Kinës të Kinës, Shoqata e Hekurudhave të Transitit të Kinës, Shoqata e Ndërtimit të Hekurudhave të Kinës, Shoqata e Hekurudhave të Pekinit. Në 2009 ARTS u miratua nga Ministria e Strehimit dhe Zhvillimit Urban-rural, si dhe Ministria e Shkencës dhe Teknologjisë, ajo është bërë ekspozita e vetme e miratuar nga të dy ministritë qeveritare.

ShanghaiInternational Advanced Rail Transit Technology Show do të mbahet në Qendrën Ndërkombëtare të Ekspozitave të Shangait (Nr. 2345 Longyang Road). Kjo është platforma më e mirë për ndërmarrjet e industrisë së tranzitit hekurudhor. Më shumë se seminare 10 profesionale dhe samitet e Transit Urban hekurudhor do të mbahen gjatë ARTS. Ne presim me padurim komunikimin dhe diskutimin mbi produktet e reja, teknologjinë e shkëlqyeshme dhe përparimin e industrisë!

Qëllimi i ekspozitave mbulon katalogët 8 në vijim:
  • Automjeteve dhe pjesëve
  • Automjetet e automjeteve
  • Teknologjia / Pajisjet e Sigurisë Hekurudhore
  • Furnizimi me energji elektrike
  • Materialet e Aplikimit për Automjet
  • Sinjali i komunikimit
  • Tunel / Underground Inxhinieri
  • Punon

Booking.com

500 Figurë u larguan