Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita dhe Forumi Ndërkombëtar i Gazsjellësit

Nga shtatori 17, 2019 09: 00 deri në shtator 19, 2019 18: 00
+ 86-316 6078315-

http://en.pipechina.com.cn/

Booking.com
http://en.pipechina.com.cn/

Kina ekspozitë ndërkombëtare e tubacionit dhe BBS nën Yu Zhongze konferencë ndërkombëtare dhe ekspozita (Pekin) co., LTD., Themeluar në 2002, tani është bërë rajoni asia-paqësor brenda magazinimit dhe transportit të naftës dhe të gazit më të vjetër të pritësit, fushën e naftës dhe gazit ndërtimin e sipërfaqes, industrinë kimike dhe fusha të tjera të ekspozitës për grumbullimin e naftës dhe gazit, negociatat për ofertën dhe kërkesën e lartë në nivel të lartë, teknologjinë BBS, kontratën e blerjes dhe aktivitete të tjera në një aktivitet profesional të industrisë së naftës dhe gazit, konferenca mbulon naftën dhe gazin inxhinierike dhe hartografimi, projektimi, prokurimi, ndërtimi, operimi i komisioneve, mirëmbajtja dhe menaxhimi, riparimi emergjent i plotë i magazinimit dhe transportit të naftës dhe gazit, rafinimit, fushës së naftës si inxhinieri etj. I gjithë zinxhiri industrial.
Gjatë viteve të kaluara 18, konferenca e tubacionit ka tërhequr zyrtarë nga komisioni i zhvillimit dhe reformës kombëtare, zyra e energjisë, ministria e tokës dhe resurseve, ministria e industrisë dhe teknologjia e informacionit, dhe qeveria vendore dhe komunale e menaxhimit të energjisë. Blerja e menaxherëve të gjigantëve të energjisë si PetroChina, Sinopec, cnooc, BP, total, Gazprom, Korporata Kombëtare e Naftës e Iranit, Korporata Kombëtare e Naftës e Meksikës, Petrobras e Brazilit, ConocoPhillips dhe Korporata Kombëtare e Naftës e Norvegjisë; Pritshmëria e personelit të projektit të secilës kompani të gazit provincial bashkohet. Përveç kësaj, shumë profesionistë të përfshirë në shitjen e produkteve të naftës, rafineritë lokale, kompanitë kimike, inxhinierinë komunale, investimet e LNG, ndërmarrjet e qymyrit dhe fusha të tjera gjithashtu vizituan faqen për të diskutuar prokurimin. Deri në fund të konferencës 10th Kinë të tubacionit ndërkombëtar 2018, numri i vizitorëve profesionistë ka tejkaluar 110,000. Me qëllim të forcimit të shkëmbimit të informacionit teknik dhe të tregut midis rrjetit të gazsjellësit të naftës dhe gazit në Kinë dhe fushës së magazinimit, të rritet gjithnjë e më shumë komunikimi efektiv dhe bashkëpunimi midis ndërmarrjeve të rrjedhës së sipërme dhe të rrjedhës së magazinimit dhe transportit të naftës dhe gazit, të forcojë zhvillimin e tregut ndër-fushë ndërmarrjet në tregun ndërkombëtar dhe administratën komunale, mbrojtjen e mjedisit, rafinimin dhe fusha të tjera dhe vazhdimisht promovojnë zhvillimin inovativ të projekteve të energjisë dhe të infrastrukturës së Kinës.

Kategoritë produkt

☆ çeliku të veçantë, çelik inox, çeliku të karbonit, çeliku aliazh, rrëshirë, fibra dhe materiale të tjera të papërpunuara
☆ pajisjet e prodhimit dhe mbarimit, mjetet e përpunimit dhe pajisjet ndihmëse, transformimin dhe pajisjet e rikuperimit
☆ naftës dhe gazit të transmetimit, komunale, kazan, pushtet, komunikimet, USES të veçantë, dhe të tjera të lartë dhe presion të ulët tub
☆ grykë, makinë beveling, ngritje, stacion elektrik celular, dhe makina të tjera të mëdha të ndërtimit dhe mjetet
☆ pajisjet e saldimit tubacionit dhe furnizimit me energji saldimi, prerja e pajisjeve dhe pajisjeve ndihmëse
☆ materiale saldimi, saldim AIDS, spërkatje termike, pajisje për mbrojtjen e punës dhe pajisje për mbrojtjen e mjedisit
☆ tejzanor, rreze, pluhur magnetik, rrymë e turbullt, endoskopi dhe pajisje të tjera zbulimi dhe zbulimi
☆ televizion industrial, CT industriale, servil i tubacionit dhe pajisje të tjera mbrojtëse dhe pajisje ndihmëse
☆ antikorozion tubacioni, izolimi, materialet e teknologjisë së zjarrit, pajisjet industriale të pastrimit dhe materialet
☆ kompresor, turbinë me gaz, tifoz, pompë, valvul, actuator, metër
Pajisjet për rregullimin e tensionit, pajisjet e montuara me rrëshqitje dhe pajisjet tjera përkatëse të stacioneve
☆ SCADA, paralajmërim për sigurinë, GIS, MIS, dhe produkte të tjera të kontrollit dhe monitorimit të teknologjisë
☆ pajisje elektrike, tela elektrike dhe kabllo, prova shpërthyese industriale, produktet e teknologjisë së alarmit të zjarrit
☆ Detare, pajisje të teknologjisë së tubacioneve me slurry
Tubacioni i tubacioneve me operacionin e presionit të presionit, riparimin e tubacionit dhe teknologjive dhe pajisjeve të tjera të mirëmbajtjes
☆ ndërtimin e tubacionit dhe ndërmarrjet e operimit, institucionet e projektimit dhe hulumtimit, laboratorët e kolegjeve dhe universiteteve

500 Figurë u larguan