Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

SIGN CHINA • Shanghai

Nga shtatori 17, 2020 09: 00 deri në shtator 19, 2020 17: 30
86 21 6157 7288

https://www.signchinashow.com/shanghai/en-us/Contact-us/Organiser

Booking.com
https://www.signchinashow.com/shanghai/en-us/Contact-us/Organiser

Ngjarja Serike 'Oscar' e Nënshkrimit dhe Reklamimit Global - SIGN CHINA · Shanghai

I themeluar në 2003, SIGN CHINA është duke u kushtuar një platformë të njëkohshme për komunitetin e shenjave, ku përdoruesit e shenjave globale, prodhuesit dhe profesionistët mund të gjejnë kombinimin e gdhendësit me lazer, shenjat tradicionale dhe digjitale, lightbox, panelin e reklamave, POP , printerë të brendshëm dhe të jashtëm me format të gjerë dhe furnizime printimi, printer me bojë, ekran reklamues, ekran LED, ndriçues LED, OLED dhe digital signage të gjitha në një vend.

SIGN CHINA bëhet një ekspozitë seri dhe zgjeroi gamën e saj të ekspozitës për printimin e tekstilit dixhital, shfaqjen me pakicë dhe komerciale.


Pse shfaqni

Ekspozita e vetme dhe e vetme e mbuluar në industrinë tradicionale dhe ato digjitale

SIGN CHINA Shanghai përfshin tetë fusha kryesore të ekranit, të cilat përmbajnë shtypje në format të gjerë dhe të brendshëm, printera me bojë digjitale, aksesorë, gdhendës lazer, lazer me lazer, foto, ekran, shenjë, sinjal dixhital, .

Një Zinxhir Furnizimi i Plotë i Tregut Global dhe Industrisë Reklamuese

SIGN CHINA ka fokusuar zinxhirin e plotë të furnizimit në industrinë e reklamave dhe reklamave për vitet 16. Ekspozitat përfshijnë lazer gdhendës, shenjat tradicionale dhe digjitale, Lightbox, panelin e reklamave, printerin me format të gjerë dhe të jashtëm POP, printer shtëpie dhe natyrë, printer inkjet, ekran reklamues, ekran LED, ndriçues LED, OLED etj.


Rreth Akademisë së Ardhjes së Ardhshme (FSA)

UBM po shërben shenjën dhe reklamimin duke përfshirë industrinë e zgjidhjeve digjitale për vitet 15 +. Sipas studimit të kohëve të fundit të konsumatorëve, ekziston një nevojë e fortë nga shpërndarësit dhe përdoruesit përfundimtarë për të fituar qasje në programet e arsimit në mënyrë që ata të mund të mbajnë krah për krah me ndryshimet që po ndodhin në industri. Mbështetur nga palët kryesore të interesit, përfshirë shitësit me pakicë, arkitektët, agjensitë reklamuese, markat dhe ofruesit e zgjidhjeve, UBM lansoi Akademinë Future Sign (më poshtë të quajtur FSA) në 2017, FSA siguron samitin vjetor, klasa të hapura dhe tutorialë të thelluar për anëtarët e saj.

Përmbajtja është çelësi për bashkësitë e komunitetit tonë për të qëndruar të informuar dhe vazhdojnë të frymëzohen. Ne punojmë ngushtë me udhëheqësit e mendimit nëpërmjet bordit këshillues, në mënyrë që programi i përmbajtjes të zhvillohet nga komuniteti, për komunitetin

Ndërsa akademia dhe alumni zhvillohen më tej, Akademia e Future Sign (FSA) do të mbështesë inicimin e nënkomisioneve për të zhytur thellë në ekranin, shtypjen, gdhendjen, hartimin e sistemit të drejtimit, digjitalin jashtë shtëpisë dhe të ndajnë studimet e rasteve në shitjes me pakicë, transport, arsim dhe kujdes shëndetësor et.

Bordet këshilluese të FSA

Ngjashëm me bordet prestigjioze të këshillimit për GDC, Black Hat, CBME, Akademia e Future Sign do të ftojë udhëheqës kryesorë të opinionit nga industria për të përfaqësuar komunitetet dhe për të avokuar për nevojat e tyre arsimore. Bordi do të mblidhet së bashku 1-2 herë në vit për të diskutuar tendencat dhe temat në zhvillim për të udhëhequr zhvillimin e programit të përmbajtjes gjatë gjithë vitit kalendarik.

Shkuarja

  • Gravatar

    Bigprint

500 Figurë u larguan