Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi

Chengdu Kinë Expo Bukuri

Nga tetori 17, 2019 09: 00 deri në tetor 19, 2019 17: 00
At Qendra e Kongresit dhe Ekspozita Ndërkombëtare e Chengdu Century (CCNICEC) Adresa: 198 Shijicheng Rd, Wuhou Qu, Chengdu Shi, Sichuan Sheng, Kinë
028-67936333

http://www.meibohui.com

Booking.com
http://www.meibohui.com

Ekspozita e bukurisë CCBE Chengdu, e themeluar në nëntor 1997, është ekspozita më e madhe e bukurive në rajonet qendrore dhe perëndimore të Kinës. Ka mbajtur seanca 40 në 22 vite rresht dhe është panairi i parë i ndërmarrjeve të përbashkët Sino-Britanike në Kinën perëndimore deri më tani. Organizatori, ekspozita e verës yingfuman (Chengdu) bashkë., LTD., Tani është e lidhur me grupin e ekspozitës Kingman, një tjetër organizator i shkëlqyeshëm i ekspozitës së bukurisë në Kinë.

Chengdu zë pozicionin thelbësor në Kinën perëndimore. Me aftësinë e tij të shërbimit profesional ndërkombëtar dhe ndikimin e viteve 22, ekspozita e bukurisë CCBE Chengdu ka ndërtuar një platformë shkëmbimi tregtar me cilësi të lartë për industrinë dhe është një platformë e zgjedhjes së domosdoshme për ndërmarrjet për të hyrë në tregun perëndimor.

Ekspozita e bukurisë CCBE Chengdu, me një zonë ekspozitë prej metrash katrore 70,000, kasolle 2,600, rreth ekspozuesve ndërkombëtarë dhe vendas 1,000, dhe më shumë se konferenca profesionale 10. Numri i blerësve vlerësohet të arrijë në 140,000. Ekspozita e bukurisë Chengdu do të vazhdojë të ndjekë modalitetin "4 + 1", duke përfshirë pesë fusha: linja profesionale, linja kimike ditore, operacione plastike mjekësore, parukeri, dhe marka ndërkombëtare.

Itshtë krijuar që të jetë platforma më e gjithanshme e bukurisë për profesionistët e industrisë së bukurisë në Kinë, për të buruar produkte të reja dhe në të njëjtën kohë të rrjetëzojnë dhe azhurnojnë aftësitë e tyre dhe të azhurnojnë trendet e tregut të bukurisë. Ajo siguron një platformë për markat, shpërndarësit, furnitorët e kozmetikës, skincare, kujdesin e flokëve, kujdesin e thonjve, banjën dhe produktet e Wellness në sallonin e bukurisë dhe pajisjet dhe furnizimet estetike për t'u bashkuar për të filluar produkte, rrjet, dhe rritur biznesin e tyre për vitin e ardhshëm .


Booking.com

500 Figurë u larguan