Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Ekspozita Bukuri e Pekinit


From April 25, 2021 09:30 until April 27, 2021 18:00
010-58220435/58220408

 

Ekspozita Bukuri e Pekinit

 

Ekspozita për të prezantuar

Bukuria ndërkombëtare e Pekinit dhe Ekspozita kozmetike (në tekstin e mëtejmë Pekin Expo bukuri) janë organizuar bashkarisht nga ekspozita e shërbimit të ekspozitës së ekspozitës botërore të Pekinit bashkë., Ltd. dhe Pekin shoqata e flokëve dhe bukurisë. Ajo u themelua në 1997 dhe është mbajtur dy herë në vit që nga 2008.

 

Bukuria ndërkombëtare e Pekinit dhe Expo kozmetike

Ekspozita e bukurisë në Pekin është bërë një ngjarje profesionale e industrisë së bukurisë me ndikim të fortë në Kinën veriore dhe madje edhe në të gjithë vendin. Ajo gjithashtu është bërë një platformë dokumenti për ndërmarrjet vendase dhe të huaja për të zhvilluar tregje jashtë shtetit dhe është njohur si "Ekspozita e markës së industrisë së bukurisë të Kinës së Veriut". Ajo ka luajtur një rol pozitiv në promovimin e komunikimit dhe komunikimit ndërmjet blerësve dhe shitësve në tregun vendas dhe ndërkombëtar tregjet për bukurinë vendase dhe të huaja dhe ndërmarrjet kozmetike. Si një ekspozitë profesionale e bukurisë dhe kozmetikës, BJBE jo vetëm ka dëshmuar ngritjen dhe prosperitetin e industrisë së bukurisë të Kinës, por gjithashtu krijoi me sukses një platformë negociuese të biznesit për ndërmarrjet në industri, duke u bërë ekspozitë e markave e zgjedhur shpesh nga ndërmarrjet në industri çdo vit. Pas më shumë se dhjetë vjet zhvillimi, BJBE është i njohur në Kinën veriore për shkallën dhe ndikimin e saj dhe është një nga tre ngjarjet profesionale të industrisë së bukurisë në Kinë pas ekspozitës së bukurisë në Shanghai dhe Guangzhou, duke gëzuar një reputacion të lartë në industri.    

 

Perspektiva e

Ekspozita e bukurisë (vjeshta) do të mbahet në Pekin, që do të mbahet përsëri në qendrën ndërkombëtare të ekspozitës në Kinë dhe salla e vjetër, dhe me ekspozuesit e vjetër dhe të rinj dhe më pas të takoj miqtë e mi në audiencë, duke mundësuar pavijonin e mbretërisë së vjetër ZhanZhu (1 a dhe 1 b, 2 a, 2 b), zona e ekspozitës prej metrash katrore 47000, kasolle ndërkombëtare 1500, ekspozitat përfshijnë produkte profesionale të bukurisë, produkte të kujdesit personal, kozmetikë, bukuri kozmetike mjekësore dhe ruajtje të shëndetit, paketim kozmetik, produkte të grave të modës, bukuri çfarë biznesi . Duke mbuluar tërë zinxhirin e industrisë në rrjedhën e sipërme dhe në rrjedhën e sipërme të kozmetikës së bukurisë. Le të punojmë së bashku për të krijuar një takim madhështor të industrisë së bukurisë për industrinë e bukurisë dhe kozmetikës në Pekin, Kinë.

 

Procesi i raportimit të ekspozuesit

Në dritaren e shërbimit të biletave të "Expo bukurosh të Pekinit" në anën jugore të portës nr. 1 e qendrës kombëtare të ekspozitës (ndërtesa xiao bai), ju mund të merrni kartën elektromagnetike, të hyni në ekspozitë kombëtare dhe të nënshkruani në "zyrën e shërbimit të bukurisë expo" të sallës nr. 1 dhe kaloni nëpër procedurat e marrëveshjes së ekspozitës dhe merrni certifikatën e ekspozitës. Ekspozuesve u kërkohet të sjellin kontratën e ekspozitës ose emrin e tyre CARDS në tryezën e shërbimit.

 

Qëllimi i ekspozitës

1. Produkte të bukurisë dhe skincave: produkte profesionale të skincave për sallon bukurie, tatuazhe, aromaterapie, manikyrë;

2. Spa dhe hollim: produkte dhe instrumente në fund të lartë të bukurisë, produkte dhe instrumente spa, produkte dhe pajisje për bukuri dhe hollim, instrumente hollimesh, të brendshme për hollimin e shëndetit, produktet e trupit;

3. Produktet e modës femra: aksesorë gozhdë, aksesorë të modës, çanta kozmetike dhe kuti, pasqyrë kozmetike, prodhime të modës etj;

4. Bukuria dhe shëndeti: bukuria, moxibustioni, zgjerimi i gjirit, banjot mjekësore;

5. Teknologjia dhe produktet e riparimit dhe mirëmbajtjes pas lindjes së grave: Institucionet dhe produktet e riparimit të paslindjes, pajisjet dhe instrumentet e prodhimit dhe të shëndetit, mesazhi i fëmijëve, formimi i trupit, mirëmbajtja private, produktet ushqimore etj;

6. Produkte të kujdesit personal: parfum, produkte skincare, kozmetikë, kozmetikë, produkte të kujdesit personal, produkte larjeje, produkte për kujdesin e fëmijëve, cosmeceuticals;

7. Kozmetologji mjekësore dhe kirurgji plastike: produkte kozmetike dhe kirurgjikale plastike, institucione kirurgjikale mjekësore dhe kirurgjike, instrumente dhe mjete mjekësore dhe kirurgjike plastike;

8. Materialet e paketimit: paketimi i kozmetikës, pajisjet e mbushjes, OEM, ODM dhe produkte të tjera të zinxhirit të furnizimit; 

9.Haircare products: larje, ngjyrosje dhe produkte hekurosje, produkte të flokëve, produkte të kujdesit të flokëve;

10. Të tjerë: revista dhe rrjete profesionale bukuri, softuer për menaxhimin e sallonit të bukurisë të kompanive të kozmetikës

 

Një nga ngjarjet kryesore të bukurisë në Kinë

 Ky panair përfshin të gjitha fushat e industrisë së bukurisë, duke përfaqësuar produkte për lëkurë, kozmetikë, higjienë personale, produkte natyrore për shëndetin dhe humbje peshe, pajisje për sallone bukurie, sallone parukeri dhe SPA. Ekspozita do të paraqesë stenda të kompanive kombëtare dhe të huaja nga degë të ndryshme të industrisë së bukurisë. Pekin Bukuri Ekspozita ka qenë gjithmonë një platformë e mirë tregtare për markat e famshme, duke tërhequr mijëra blerës me shumicë nga vende të ndryshme, duke ndihmuar në rritjen e popullaritetit të markave dhe shitjeve. 

 

Ekspozita e bukurisë në Pekin sipas numrave:
 • 78 000 vizitorë profesionistë
 • Ekspozuesit 980
 • 45 000 metra katrorë të zonës së ekspozitës
Produktet kryesore që do të prezantohen në ekspozitë:
 • Bukuri dhe produkte për lëkurën: produkte profesionale për kujdesin e lëkurës për sallone, tatuazhe, aromaterapi, art të thonjve
 • Mjetet e higjenës personale: parfum, produkte për lëkurë, kozmetikë, produkte të kujdesit personal, pastrues, produkte të kujdesit për gratë shtatzëna, kozmututikë
 • SPA dhe humbje peshe: produkte me cilësi të lartë dhe pajisje bukurie, produkte dhe pajisje SPA, produkte për hollim, pajisje për hollim, ndërresa për hollim, produkte të trupit
 • Bukuri mjekësore dhe kirurgji plastike: produkte kozmetikë silikoni, lehtësira kirurgjikale, instrumente plastike kozmetike mjekësore, spitale të kirurgjisë plastike
 • Produkte shëndetësore dhe shëndetësore TCM: produkte për shëndetin e mjekësisë kineze, banjë mjekësore, produkte mjekësore, produkte natyrale dhe ushqyese
 • Produkte parukeri: mjete për larjen dhe ngjyrosjen e flokëve, produktet e flokëve dhe produktet e rritjes së flokëve
 • Platforma e shitjeve në internet: shitjet e mikrobiznesit, e-commerce
 • Materialet e paketimit: paketimi, pajisjet e paketimit, OEM, ODM dhe produkte të tjerë të zinxhirit të furnizimit
 • Të tjerët: media profesionale, softuer menaxhimi, hartim dhe dizajnim i sallonit të bukurisë, mikrobiznesi, e-commerce

 

Klikime: 29015

vend


Franciso Revelo
Cuidado fytyrës
Provimet e aparateve dhe pajisjeve të kamerave (veglave) për kujdesin e fytyrës
0
Amal Al-Hazaa
Informacioni i kerkuar
Ju lutemi na azhurnoni me ekspozitën e ardhshme.
0

500 Figurë u larguan