Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

CE të Kinës

Nga shtatori 24, 2020 09: 00 deri në shtator 26, 2020 18: 00
+ 49 30 3038 2217; + 49 30 3038 2066

http://en.cechina-ifa.com/

Booking.com
http://en.cechina-ifa.com/
Klikime: 5027

Consumer Electronics China (CE China), një ngjarje globale IFA, është projektuar të jetë ekspozita tregtare e Kinës për elektronikë të konsumit dhe markave të pajisjeve shtëpiake në Kinë.

Shfaqja është një platformë që bashkon ekspozuesit ndërkombëtarë me shitësit kinezë të cilët janë të prirur për të sjellë produkte të reja tek klientët e tyre. Duke marrë pjesë në Kinën CE, ekspozuesit kanë mundësinë të vendosin produktet e tyre përpara partnerëve të vlefshëm të kanaleve që mund të ndihmojnë rritjen e shitjeve në Kinë, si dhe pjesën tjetër të Azisë. Jo thjesht një teknologji apo eksporti panairi, CE Kina ka një fokus të fortë në nevojat e markave ndërkombëtare, produkteve dhe konsumatorëve.

Kategoritë produkt
 • 1 TV

Televizorë
aksesorë
Transmetimet televizive dhe radio
Ofruesit e internetit dhe on-demand

 • 2 Home Entertainment

Video / DVD / Blu-ray
Pajisje regjistruese
Projektorë
Lojë consoles dhe kontrollorët
Software lojë
Software për argëtim
Informacioni dhe softueri edukativ
E-libra
Media të tjera audio dhe video të regjistruara
Audio / Video / Media e të dhënave (e paregjistruar)
Bateritë, bateritë e ringarkueshme, ngarkuesit

 • 3 Smart Home / Rrjetet Kryesore

Rrjetet në shtëpi / automatizimi në shtëpi
Webcams
aksesorë
Mirëmbajtja dhe matja
furnizuesit të energjisë
Ofruesit e shërbimeve

 • 4 Infrastruktura: Tokësore, Satelitore, Kabllo

Kutitë e vendosura
Marrja e sistemeve të antenave dhe aksesorëve (tokësor dhe satelitor)
Operatorët e rrjeteve transmetuese
Operatorët e rrjetit të telekomunikacionit
Ofruesit e shërbimeve për rrjetet celulare dhe celulare
Ofruesit e internetit

 • Komunikimet 5

Pajisjet e telekomunikimit
Pajisjet pa tel
aksesorë

 • 6 PC Hardware dhe Software

Kompjuterë personalë
Shtypjen 3D
Eyewear elektronike
Shtesa dhe periferikësh
Programe / aplikacione
Pagesa e celularit

 • 7 Wearables & Smart Fitness

Shikon zgjuar
Gjurmuesit, monitorët celularë
për sport, aktivitete në natyrë, gjumi
Ndihma e dëgjimit zgjuar
Rroba "te zgjuara

 • 8 Audio / HiFi / Surround

Pajisjet audio dhe hi-fi (stacionare)
Sisteme audio dhe HiFi (portative)
Sisteme të zërit me shumë kanale
Kufje
aksesorë
Vegla muzikore elektrike

 • 9 Foto / Video

Kamera dixhitale
Camcorders
Kamera fluturuese / drones
Lojtarët e mediave (klientët steaming)
Redaktimi i videos
Media ruajtëse për kamerat dixhitale / kamerat
Software për arkivimin, përpunimin e imazhit digjital
Pajisjet hyrëse / dalëse të imazhit
Kamera dhe pajisje shtesë për videokamera

 • 10 Car Media

Audio e makinave
Komunikimi i makinave
Pajisjet e komunikimit për automjetet
lundrim
Sistemet e alarmit të automjeteve

 • 11 Research Labs dhe start-ups

Hulumtim dhe zhvillim
lëvizshmëri të zgjuar
Start-ups
Inkubatorët
Shoqatat
Punë dhe trajnim

 • 12 Consumer Electronics - Të ndryshme

Sistemet e mobiljeve dhe magazinimit
Publikime
Ndihma për dëgjimin
Watches dhe orë alarmi
Stacionet digjitale të motit

 • Pajisje shtëpiake shtëpiake 13: Të mëdha

Frigoriferë dhe ngrirës
Pajisjet e lavanderi dhe enëlarësit
Pajisjet për gatim dhe pjekje

 • 14 Njësi kuzhine të integruar

Furrat e integruara
Furrat e integruara me avull
Ngrohje të brendshme
Ngrirësit e integruar
Pjatalarëse të integruara
Kuzhina e integruar
Makina kafeje të integruar automatike
Përpunuesit e ushqimit të integruar
Frigoriferë të integruar
Mikrovalë të integruara
Ngrohësit e ngrohjes / ngrohëset e pllakës
Llamba të integruara
Njësi të tjera të ndërtuara

 • Pajisje shtëpiake shtëpiake 15: Të vogla

Pajisjet e kuzhinës
Makina për pastrimin e dyshemesë
Irons dhe sistemet e hekurosjes
Pajisjet e tjera shtëpiake të vogla

 • 16 Lifestyle / Wellness / Shëndeti Dixhital

Produkte Lifestyle
Wellness
Shëndeti Digital
Kujdes personal

 • 17 Pajisje elektrike për ngrohje dhe ajër të kondicionuar

Pajisjet elektrike për ngrohje në shtëpi
Ngrohje elektrike të ujit
Ajër i kondicionuar dhe ventilim

 • 18 Komponentet dhe Aksesorët e Pajisjeve Elektrike

Komponentet dhe aksesoret
Pjesë dhe pajisje për pajisje elektrike


Booking.com

500 Figurë u larguan