enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Ekspozita E-Bikr dhe Pjesë Ndërkombëtare e Kinës Jugore 2019

From June 04, 2019 09:00 until June 06, 2019 18:00

Kina e Jugut Ndërkombëtare E-Bikr dhe Pjesë Exhibieion

Industria e transportit inteligjent të Kinës Jugore dhe ekspozita e teknologjisë ("Ekspozita në jug të Kinës") sponsorizohet nga dhoma e tregtisë së automjeteve elektrike të Guangdong dhe e ndërmarrë nga ekspozita Guangzhou daozhi. 
Guangdong pjatë e automjeteve elektrike pas disa viteve të zhvillimit është bërë një pjesë e rëndësishme e tre pjatë e madhe e automjeteve elektrike. Si porta jugore e kontinentit kinez, provinca Guangdong është një provincë ekonomikisht e fortë dhe një dritare e rëndësishme e tregtisë së jashtme, me avantazhe të pasura gjeografike dhe mjedisore. Me ekspozitën Tianjin në veri, ekspozita Nanjing në mes dhe asnjë platformë ekspozuese në jug, ajo synon të ndërtojë një platformë të bazuar në jug të Kinës dhe të zgjerojë tregun ndërkombëtar.

 

Klikime: 8600

vend

raffaello
biçikletë ngarkese
Ne jemi duke kërkuar për biçikleta elektrike të ngarkesave, me kutinë e pasme.
Duhet të jetë në përputhje me rregulloret evropiane.
Ne së pari do të veprojmë në Barcelonë.

0
Importi CA juan
Pjesë para bicicletas
Interesi i pjesëmarrësve dhe pjesëmarrësve në internet në linjë me seriozitet mund të vlerësohet si octubre .... saludos cordiales
0
جعفر اميني
Përfaqësues i fabrikës
Përfaqësues i fabrikës
0
Vj Kumar
E - Motor Ciklet dhe Scooters
Ne jemi duke kërkuar manufactories prodhimin E - Motor Ciklet dhe Scooters.
pls japin profilin e fabrikave me kontakte.

0

500 Figurë u larguan