Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Panairi Ndërkombëtar i Pasagjerëve të Kinës Ndërkombëtare

From June 26, 2020 09:00 until June 28, 2020 18:00
+ 86-371-5596 5619

https://www.ciaaf.com.cn/zh-cn.html


Booking.com
https://www.ciaaf.com.cn/zh-cn.html

Panairi Ndërkombëtar i Pasagjerëve të Kinës Ndërkombëtare

Panairi Ndërkombëtar i Pasagjerëve të Kinës Ndërkombëtare

Përmes zhvillimit gjatë viteve të kaluara të 14, CIAAF ka grumbulluar burime të pasura dhe është njohur si mbledhja e industrisë së krijuar që mbulon të gjithë sektorët e automjeteve pas shitjes. Rreth 3000 auto aftermarket furnizuesit e produkteve dhe shërbimeve të mbledhur në Zhengzhou çdo qershor për të shfaqur një koleksion të gjerë të produkteve, teknologjive dhe modeleve të biznesit të fundit me çmim atraktiv të dorës së parë për blerësit, distributorët dhe terminalet 100,000 nga Kina dhe jashtë vendit jashtë diskutimeve të thella për t'u kujdesur për nevojat e konsumatorëve gjithnjë në ndryshim. CIAAF është një platformë biznesi me vlerë të lartë për ndihmën, tregtimin, eksplorimin e mundësive të bashkëpunimit dhe përmirësimin e fitimit.

China International Auto Aftermarket Fair ofron një gamë të gjerë të mundësive promovuese për të përfituar gjatë fazave para shfaqjes, shfaqjes dhe pas shfaqjes. Ne do t'ju ndihmojmë të kuptoni plotësisht platformën më të përshtatshme për rrjetëzimin optimal me kolegët e industrisë dhe promovimin e emrit tuaj të markës. Stenda juaj do të pozicionohet në vendin më të mirë dhe do të mbështetet nga një sërë masash promocionale. Këto do t'ju ndihmojnë për të përmirësuar performancën tuaj konkurruese, për të arritur një numër më të madh të blerësve / partnerëve potencialë dhe për të maksimizuar kthimin e investimit tuaj.

Kategoritë e produktit:
 • Produkte Automotive Electronics
 • Navigimi i videove
 • Produkte Automotive Safety elektronike
 • Pajisjet e automobilave
 • Internet i zgjuar
 • Produkte pastrimi automotive
 • Produkte të bukurisë
 • Produkte të kujdesit
 • Auto Elektronikë
 • Film
 • Filmi diellor
 • Filmi Pikturë
 • Kontaktoni filmin
 • Dekorime të Brendshme
 • Parfum & Balsam
 • Mbërthen e dorës dhe pëlhura
 • pendants
 • Jastekë
 • Kati Mat
 • Vend i fëmijëve
 • Makine prerese
 • modifikim
 • Modifikimi i automjeteve
 • Pjesët e brendshme dhe të jashtme të modifikuara
 • Modifikimi i energjisë
 • Modifikimi i ndriçimit të mjeteve
 • Stereo modifikim
 • Modifikimi i dritës
 • Mirëmbajtja dhe riparimi i automjeteve
 • Pajisjet dhe mjetet e riparimit të automjeteve
 • Pajisjet dhe mjetet e inspektimit të automjeteve
 • Pajisjet dhe furnizimet e mirëmbajtjes
 • Pjesë auto / Riparimi i mikro
 • Furnizime kimike
 • Vaj makine


500 Figurë u larguan