Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi

AQUACULTURE TAIWAN

Nga tetori 31, 2019 09: 00 deri në nëntor 02, 2019 18: 00
At Taipei TWTC Nangang Qendra e Ekspozitave Adresa: Nr. 1, Jingmao 2nd Rd., Qarku Nangang, Taipei City 11568, Tajvan
+886 2 2738 3898

https://www.agritechtaiwan.com/en-us/

Booking.com
https://www.agritechtaiwan.com/en-us/
Klikime: 3620

Aquaculture Taiwan Expo & Forum do të zhvillohet në Taipei Nangang Exhibition Centre, Hall 1. Kjo është një ekspozitë ekskluzive tregtare përfaqëson platformën tregtare Kryeministri, Tajvani, ndërkombëtare dhe profesionale B2B që fokusohet në teknologjitë më të fundit në fushën e akuakulturës.

Me rritjen e çështjeve të ndryshimit të klimës dhe mbi-shfrytëzimit të resurseve të peshkimit, mundësia e biznesit të akuakulturës është zgjeruar potencialisht, si dhe zhvillimi i teknologjisë IoT dhe biologjike. Aquaculture Taiwan ka për qëllim të ofrojë zgjidhje të ndryshme që ndihmojnë në optimizimin dhe përmirësimin e objektit industrial dhe rritjen e produktivitetit të akuakulturës. Si rezultat, ai bashkon prodhuesit, shitësit me shumicë dhe shitësit me pakicë për të shfaqur produktet e kujdesit shëndetësor të organizmit ujor, sistemin e akumulimit të recirkulacionit, teknologjitë për ekonominë rrethore dhe pajisjet e automatizuara.

Akvakultura vjetore Taiwan mbahen në bashkëpunim me Blegtori Tajvan dhe Azia Agri-Tech. Ekspozita e madhe tre-ditore përmban programet e një-për-një biznesmbledhje biznesi dhe mbi seminaret dhe forumet tematike 50. Jo vetëm që zbulon forcën dhe konkurrencën e zinxhirëve të furnizimit të Tajvanit, por gjithashtu siguron një platformë perfekte për të parë botën në Tajvan dhe Tajvan në botë.

Pse ekspozite?
  • UBM Asia, si një markë e besueshme me përvojë gati 20-vjeçare në organizimin e Aquaculture Expo, posedon burime të shumta dhe rrjete të blerësve ndërkombëtarë.
  • Një platformë për të shfaqur fuqinë e kultivimit dhe teknologjisë së bujqësisë në akuakulturë. Platforma më e mirë tregtare ndërkombëtare për të promovuar markat tuaja dhe produktet më të fundit
  • Kohë e mirë për të marrë mundësinë paraprake për të kërkuar partneritet, ndërsa zhvillimi në zhvillim i teknologjisë IoT dhe automatizimi industrial.
  • Trendi i bujqësisë pa antibiotikë shkakton zhvillimin e teknologjisë biologjike që aplikohet në aditivët e trajtimit të ujit, si përdorimi i probiotikëve, një mineral natyral dhe ekstrakte bimore.
  • Të ndërtojmë rrjetet shoqërore me shoqatat lokale të akuakulturës, shoqatën importuese dhe eksportuese dhe mbi zonat ujore të 40 në Tajvan.
  • Një kanal i madh për të vëzhguar dhe për të mësuar përvojë praktike nga Tajvani dhe për të plotësuar planin për biznesin tuaj të akuakulturës në vendet e afërta.
  • Eko-akuakultura e Tajvanit dhe bujqësia e zgjuar 4.0 kanë krijuar mundësi të gjera tregtare.
  • Të zgjeroni biznesin tuaj nëpërmjet një programi të përputhjes së bizneseve me një efikasitet të lartë.
Shfaq karakteristikat

■ Forum:
Jepni informacionin e fundit të tregut në akademi dhe ndërmarrje
■ Seminar teknik:
Një Platformë për kompanitë për të lançuar produkte të reja
■ Programi i ndertimit:
Takimet e biznesit një-për-një për ekspozuesit dhe blerësit
■ Pavioni i Breed:
Shpendët e peshkut e rritin larvat e organizmit ujor
■ Pavijoni i recirkulacionit të ujit:
Sistemi i bujqësisë së qëndrueshme, teknologjia aquaponics, teknologjia e largimit higjienike e kontaminimit në recirkulacion
■ Pavioni i Shëndetit të Kafshëve ujore:
Mjekësia dhe vaksinat e peshkut prodhojnë ushqime dhe aditivë të ushqimit
■ Ekspozita e re:
Furnizime për peshk zbukurues


Booking.com
Mano
Mano Klangrit tha:
Unë jam i interesuar në teknologjinë higjinike të heqjes së ndotjes në riciklimin

Mano
marrin pjesë në ekspozitë dhe forumin e akuakultures në Tajvan
Unë jam i interesuar në teknologjinë higjinike të heqjes së ndotjes në riciklimin
Mano Klangrit
marrin pjesë në ekspozitën dhe forumin e akuakultures në Tajvan
Unë jam i interesuar në teknologjinë higjinike të heqjes së ndotjes në riciklimin

500 Figurë u larguan