Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Hotel Tajvan International Restaurant & Catering Show

Nga Qershori 17, 2020 09: 00 deri në qershor 20, 2020 18: 00
886-2-2725-5200 Ext. 2662

https://www.taiwanhoreca.com.tw/

Booking.com
https://www.taiwanhoreca.com.tw/
Kategorite Mikpritje, Arsim
Klikime: 4205

c320.jpg - 70.05 kB

Tajvan hotel ndërkombëtar dhe furnizim ushqimi furnizimet pajisje ekspozitë (Tajvan HORECA)

Tajvan pajisje ndërkombëtare hotel dhe furnizim ushqimi furnizimet ekspozitë (Tajvan HORECA) do të mbahet në Taipei Nangang sallë ekspozitë, 2 sallë, projekti ekspozitë ka: pajisje hoteliere dhe hotelieri, pajisje pjekje, sendesh, vegla shtëpiake, pastrim dhe larje pajisje lavanderi dhe lëndëve të para, ndriçimi, furnizimi i dhomave të mysafirëve, pajisjet shtëpiake, pajisjet audio, menaxhimi i transaksioneve dhe sistemi i kontrollit të sigurisë, shërbimi i shpërndarjes së logjistikës në shtëpi dhe përbërësit dhe salcat e salcës etj.

Tajvani Horeca, qëllimi i konferencës është të ndihmojë biznesin e Tajvanit në zhvillimin e tregut ndërkombëtar dhe të ofrojë shërbime të konsultimit të biznesit dhe të lidhë firmën ndërkombëtare. Ngjarja është më e madhja në llojin e saj në ishull dhe një tregues i fortë i ndërkombëtarizimit. Më shumë se një shfaqje e ushqimeve specialiteti, ajo është gjithashtu një platformë ideale për ndërtimin e miqësive në të gjithë botën.

SHKRUANI PROFILI
 • Makineri Përpunimi dhe Përgatitja e Ushqimit
 • Përpunimi dhe Përgatitja e Pijeve Makinerisë
 • Hotel & Restorant Pajisje për Catering & Aksesore
 • Pajisjet e Deponimit dhe Sanitetit të Industrisë Ushqimore
 • Sendesh dhe enë gatimi
 • Pajisje shtëpiake elektrike
 • Restoranti POS / Renditja e Sistemit
 • Aromatizime dhe kondomente
 • Lavanderi Pajisjet / Agjentët Kimikë
 • Pajisje Bakery
 • Makineria e Paketimit të Ushqimit
 • Pajisjet e Ftohjes
 • Produkte Banjo
 • Mjetet e Pastrimit
 • Shërbimet e Lavanderi / Shërbimet e Logjistikës
 • Ushqime & Pije për Restorant
Kategoria produkt
 • Ushqim & Pije Makineri
 • Pajisje Kuzhina
 • Takëm
 • Mobilje gjumi
 • Kujdes personal
 • Pajisje shtëpiake
 • Takëm dhe enë kuzhine
 • Radio dyanësh
 • Banjo Accessories
 • Mjeshtëri dhe Dekore
 • Sisteme të veçanta kompjuterike
 • Mallra sanitare
 • Zyra Mobilje
 • Bagëti
 • Kujdesi për lëkurën
 • Air Conditioning Pajisje
 • Periferikësh kompjuter
 • Mobilje të tjera
 • Cookware
 • Ushqimi i përgatitur
 • Mallrat e Pjekur, Ëmbëlsirat dhe Snacks
 • Mjetet për heqjen dhe materialet
 • Makineritë frigoriferike dhe ajër të kondicionuar
 • Pastrimi Pajisjet
 • Frigorifera dhe Komora
 • Pajisje trajtimit të ujit
 • Pajisje Pastrimi
 • Pajisje për lavanderi
 • Lighting Indoor
 • Ndriçimi profesionale
 • CCTV / Video Mbikqyrje
 • Instrumente matëse të presionit dhe temperaturës
 • Dining & Kuzhina Dhoma Mobilje
 • Gjëra të ndryshme
 • BBQ & Stoves
 • Biznes & Shërbime Industriale
 • Catering, Hotel & Travel Services

Booking.com
Dipendra
Ekspozita ishte shumë e mirë, por moti ishte shumë i nxehtë dhe nuk kishte mjaft ajër të kondicionuar

500 Figurë u larguan