Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi

Opto Taiwan

Nga tetori 16, 2019 09: 00 deri në tetor 18, 2019 18: 00
At Taipei TWTC Nangang Qendra e Ekspozitave Adresa: Nr. 1, Jingmao 2nd Rd., Qarku Nangang, Taipei City 11568, Tajvan
(02) 2351-4026 (ext.886)

http://www.optotaiwan.com/

Booking.com
http://www.optotaiwan.com/
Klikime: 2186

E para e mbajtur në 1984, është një ngjarje vjetore dhe platformë marketingu për industrinë optoelektronike të Tajvanit. Ekspozita merr teknologjinë optoelektronike si thelbin dhe integron trupin gjysmëpërçues, elektronikën, komunikimin optik, lazerin, optikën, makinerinë e saktësisë dhe fusha të tjera të ngjashme; Një ekspozitë e plotë e materialeve, komponentëve, produkteve të aplikimit, pajisjeve të prodhimit, impianteve të bimëve dhe teknologjive të trupit të butë dhe të vështirë të industrisë së aplikimit optoelektronik.

Ekspozita ndërkombëtare optoelektronike ka ndërtuar një fazë për industrinë optoelektronike të Tajvanit për të hyrë në treg. Me mbështetjen e vazhdueshme dhe pjesëmarrjen e prodhuesve dhe me zhvillimin e shpejtë të teknologjisë optoelektrike të Tajvanit, ekspozita ndërkombëtare optoelektronike në ndriçimin ndërkombëtar, produktet optoelektronike të Tajvanit kanë tërhequr vëmendjen në mbarë botën. Tani është një nga ekspozitat më të rëndësishme optoelektronike në botë, dhe është gjithashtu një ekspozitë vjetore që nuk mund të humbasë në industri. Të gjithë janë të mirëpritur të marrin pjesë në këtë ngjarje të industrisë dhe të krijojnë vlera të reja të optoelektronikës në Tajvan.

Ngjarja Opto Taiwan do të provojë të jetë një pikë e besuar për takimin e profesionistëve nga e gjithë bota etj. Kjo ngjarje do të shfaqë produkte si Kompleksi gjysmëpërçues, pajisjet e Optoelektronikës, Inputin optik, Produkti dhe Pajisjet për ruajtje, Aplikime me laser, Veshje me vakuum, dhe Pajisjet, etj.

c332.jpg - 51.12 kB
Profili i Ekspozitës
Kimikatet elektronike dhe Nano Materiale
 • Fotorezist, Gazeta Elektronike Speciale
 • Materiale Elektronike të Paketimit
 • Reagent i pastërtisë së lartë
 • Panel Flat Display Kimikatet Speciale
 • Shtypur Circuit Board Materials & Supporting Chemicals
 • Kimikatet diellore
 • Nano Materiale
 • Pajisjet e bluarjes dhe shpërndarjes
 • Ndihmëse / Media
Filmi vakum dhe pajisjet e procesit
 • Objektiv
 • Pajisjet vakum
 • Pastruese
 • Evaporator / Sputter / LPE / MBE / CVD
 • Pajisjet e ftohjes
 • Gdhendje e pajisjeve të ekspozimit
 • Pajisjet dhe materialet e gazit
 • Korrelacioni i Cleanroom
Aplikacionet dhe Periferikët me Laser
 • Mikro-machined Laser
 • Lazer mjekësor
 • Lab Laser
 • Lasers & Peripheral Utility
 • Produkte Hologrami
 • Lazer i Ngurte Shtetit
 • Lazer me gaz
 • Laser Fiber
 • Pajisje për përpunimin e lazerit
Pajisjet e Matjes dhe Testimit të Fotoelektrikitetit
 • Optike, Elektronikë
 • Instrumente vakum
 • Analizë
 • Matja
 • Inspektim
 • Software Analitik
 • spektromatës
 • Kontrollues
Komunikimi me fibra optike
 • Fiber optike dhe kabllo
 • Komponentet pasive optike
 • Komponentet aktive optike
 • Pajisjet OFC
Biophotonics
 • Sensor Biophotonics
 • Imazhe mjekësore
 • Mjekësore Lase
 • Bio-Ndriçimi
 • Telemjekësisë
 • Aplikimi Ekologjik
 • Sigurim mjekësor
Kërkime Akademike
 • Përmbajtja digjitale
 • Medicine / Health / Bujqësi
 • Green Energy
 • Jetesa e zgjuar
Fabrika e bimëve
 • Dritë bimore
 • gardian
 • Sisteme Meqatronike
 • Menaxhimi i Teknologjisë së Informacionit dhe Komunikimit
 • Material bujqësor
 • Pajisjet e pajisjeve
 • Modelet e Produktit

Booking.com

500 Figurë u larguan