enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Panairi Ndërkombëtar i Gomës dhe Plastikës dhe shtypjes dhe paketimit 2020

From June 05, 2020 09:00 until June 07, 2020 18:00

 

Gome ndërkombëtare dhe plastike dhe shtypjen dhe paketimin e drejtë

 

Gome ndërkombëtare dhe plastike dhe shtypjen dhe paketimin e drejtë

Në vitet e fundit, me zhvillimin e shpejtë të industrisë prodhuese të Kinës, industria e gomës dhe plastikës gjithnjë e më shumë përdoret në këtë fushë, sasia e rritjes, Kina është bërë konsumatori më i madh në botë i makinerive plastike, konsumi i saj përbën rreth 20% të tregu global, kompanitë e mëdha shumëkombëshe kanë optimistë në lidhje me këtë treg të madh të konsumit.Në të njëjtën kohë, kapaciteti industrial i gomës dhe plastikës në Kinë po rritet me shpejtësi. Vetëm në 2017, të ardhurat kryesore të biznesit të makinerive të gomës dhe plastikës të Kinës, industria e materialeve të papërpunuara plastike dhe produkteve arriti në 323.602 miliard juan, duke llogaritur rreth 25% të totalit global.Shfaqja jonë është inovacioni, inteligjenca, avancimi i gjelbër, mbrojtja e mjedisit, "Internet +" si temë, përpunimi plastik si thelbi, që mbulon makineritë dhe pajisjet plastike, myk dhe përpunimin, materialet e papërpunuara plastike, produktet plastike, pajisjet plastike, lëndët e para të tilla si plastika e ricikluar, industria kimike dhe zinxhiri i gjithë industrisë, shfaqin materialet e reja plastike, proceset e reja, pajisjet e reja, produktet e reja.

 

Ekspozita do të mbahet në Pekin - qendra ndërkombëtare e ekspozitës e Kinës

Ekspozita do të mbahet në Pekin - Kina ekspozitë ndërkombëtare (sallë të re), ekspozita do të jetë tre herë më e madhe se ekspozita e mëparshme, më shumë se 60,000 metra katrore, do të bëhet ekspozita më e madhe e industrisë së paketimit të gomës dhe plastikës në Kinë veriore .Për shumicën e gome dhe plastike dhe paketimin dhe shtypjen e ndërmarrjeve industriale ofrojnë një platformë më të madhe të ekranit, P4 - Pekin panair plastike si gome dhe paketimin e industrisë së shtypit të tregtisë, organizuar një numër të madh të vendit dhe të huaj makineri plastike gome, përbërësit, , pjesë këmbimi, myk, produkte, paketimin dhe shtypjen ndërmarrjet e njohura, tregon materiale të reja, pajisje të reja, teknologji të reja, në mënyrë që të bashkëpunojnë me thirrjen kombëtare për ristrukturimin e industrisë, të ndryshojë homogjenizimin, eliminimin fund të ulët mbrapa, zhvillimin, promovimin e zhvillimit të shëndetshëm të gomës dhe paketimit plastike dhe industrinë e shtypjes, nën suppor të fortë t të autoriteteve kombëtare në të gjitha nivelet, organizuar nga bashkëpunimi Pekin guowei ndërkombëtare ekspozitë, LTD

 

Kategoritë e produktit:
 • Teknologjia e pajisjeve të derdhjes së injektimit
 • Makineri për nxjerrje dhe nxjerrje
 • Shtyp, saldator
 • Matja, kontrollimi dhe testimi i pajisjeve
 • Pajisje dhe teknologji gome
 • Makina që fryn film, makinë qese
 • Makineritë dhe pajisjet automatike të paketimit inteligjent
 • Pajisje flluskë, teknologji filmike dhe bojë
 • Pajisje manipuluese dhe rrotulluese
 • Pajisje plastike ndihmëse
 • Riciklimi dhe riciklimi i pajisjeve plastike
 • Pigment dhe masterbatch, shtues
 • Produkte gome dhe jo të gomës
 • Produkte plastike elektronike dhe pjesë auto plastike
 • Makinë qese e thurur jo të endura, makinë qese plastike
 • Monitorimi i mjedisit të printimit dhe paketimit
 • Makinë e derdhjes së goditjes, makina vakum
 • Pajisje të integruara automatizimi
 • Mould, kontrabandist nxehtë
 • Kimikatet dhe lëndët e para dhe produktet
 • Pajisje plastike paketuese plastike dhe pajisje
 • Makineri digjitale të printimit dhe shënjimit
 • Makineritë e kutive të valëzuara dhe pajisjet e prodhimit dhe përpunimit
 • Gome dhe produkte plastike dhe pajisje

 

Ekspozita ofron mundësi
 1. Takohet direkt me klientët tuaj për të kuptuar nevojat e tyre të blerjes dhe për të zgjeruar shitjet
 2. Kërkoni blerës të kualitetit, zhvilloni partnerë të rinj biznesi, qasje në mundësi të vlefshme për shitje
 3. Paraqitni produktet tuaja të fundit, ndërtojeni imazhin e markës, përmirësoni vetëdijen e tregut të produktit

Klikime: 16558

vend

500 Figurë u larguan