Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Semicon Taiwan

Nga shtatori 23, 2020 09: 00 deri në shtator 25, 2020 18: 00
+ 886-3-560-1777

http://www.semicontaiwan.org/en/

Booking.com
http://www.semicontaiwan.org/en/

c336.png - 632.67 kB

SEMICON Tajvani nuk është vetëm një platformë që lidh Tajvanin dhe ekosistemet globale të mikroelektronikës, por gjithashtu një urë që lehtëson bashkëpunimin e qetë midis industrisë

SEMICON Tajvani nuk është vetëm një platformë që lidh Tajvanin dhe ekosistemet globale të mikroelektronikës, por gjithashtu një urë që lehtëson bashkëpunimin e butë midis industrisë, qeverisë, akademisë dhe institucioneve kërkimore. Hyrja e përvjetorit, SEMICON Tajvani ende qëndron i vërtetë ndaj misioneve të saj - Trendet kryesore të teknologjisë, inovacionin e teknologjisë së vozitjes dhe lehtësimin e bashkëpunimit dhe vazhdon të ofrojë kanale dhe aktivitete të ndryshme që plotësojnë nevojat e marketingut dhe promovimit të kompanive.

SEMI është shoqata globale e industrisë që shërben në zinxhirët e furnizimit të prodhimit për industritë mikroelektronike, të ekranit dhe fotovoltaike. Kompanitë anëtare SEMI janë motori i së ardhmes, duke mundësuar produkte më të mençura, më të shpejta dhe më ekonomike që përmirësojnë jetën tonë. Që nga 1971, SEMI është angazhuar që të ndihmojë anëtarët të rriten me fitim, të krijojnë tregje të reja dhe të përballojnë sfida të përbashkëta të industrisë. SEMI mban zyra në Austin, Pekin, Bruksel, Hsinchu, Moskë, San Jose, Seul, Shangai, Singapor, Tokio, Indi dhe Uashington, DC Për më shumë informacion.

SEMICON Tajvani është ngjarja kryesore në Tajvan për prodhimin e mikroelektronikës. Lidhu me kompanitë, njerëzit, produktet dhe informacionin që formon të ardhmen e dizajnit dhe prodhimit për gjysmëpërçues, nanoelektronikë, MEMS, fotovoltaikë dhe elektronikë të avancuar në lidhje me to.

PSE SEMICON Tajvan?

3 ditë ekspozimi dhe prezantime me më shumë se 36 mijë vizitorë të regjistruar nga vendet 43, programimi teknik dhe i biznesit i 22, plus 6 qindra ekspozues ofrojnë njohuri, inovacione dhe inteligjencë që ju nevojitet për të ecur përpara dhe për të përqafuar peizazhin shkatërrues të sotëm.

Ngjarjet kryesore të ngjarjes:
  • Ekspozita të lartë botërore 2 në industrinë e gjysmëpërçuesve
  • 49 mijëra regjistra nga vendet 43
  • Më shumë se ekspozuesit 680 dhe kabina 2,000
  • Mbi fjalimet e 250 dhe pjesëmarrësit e forumeve 4,000

Nga materialet, pajisjet, projektimi, prodhimi dhe integrimi i sistemit në aplikime të reja vertikale, do të fitoni akses në të mirën në biznes dhe të merrni një paraqitje të shkurtër në atë që është e ardhshme. Përvojat e reja që shfaqin butona të nxehta si Integrimi Heterogjen, SMART Fabrika, Prodhimi i Qëndrueshëm dhe teknologjitë kognitive që po e transformojnë botën, e bëjnë shfaqjen e këtij viti si asnjë tjetër më parë.

500 Figurë u larguan