Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Bauma Kinë

Nga nëntori 24, 2020 09: 00 deri në nëntor 27, 2020 17: 00
+ 49 89 949-20727

https://www.bauma-china.com/#

Booking.com
https://www.bauma-china.com/#
Klikime: 4567

c317.png - 930.42 kB

bauma Kinë në një shikim

Bauma Kina, Panairi Ndërkombëtar Tregtar për Makinerinë e Ndërtimit, Makineritë e Ndërtimit, Makineritë e Minierave dhe Makineritë e Ndërtimit, zhvillohet në Shangai çdo dy vjet dhe është platforma kryesore e Azisë për ekspertë në këtë sektor. Kompetenca jonë, inovacioni juaj. Kur është fjala për domethënien e saj, Bauma Kina është panairi kryesor tregtar për të gjithë industrinë e ndërtimit dhe ndërtimit të makinave materiale në Kinë dhe në të gjithë Azinë. Ngjarja e fundit përsëri thyen të gjitha të dhënat dhe Bauma KINA dha dëshmi mbresëlënëse të statusit të saj si ngjarja më e madhe dhe më e rëndësishme e industrisë në Azi.

Kompetenca jonë, inovacioni juaj.

Kur është fjala për domethënien e saj, Bauma Kina është panairi kryesor tregtar për të gjithë industrinë e ndërtimit dhe ndërtimit të makinave materiale në Kinë dhe në të gjithë Azinë. Ngjarja e fundit përsëri thyen të gjitha të dhënat dhe Bauma KINA dha dëshmi mbresëlënëse të statusit të saj si ngjarja më e madhe dhe më e rëndësishme e industrisë në Azi.

Ekspozimi është i vlefshëm
Merrni një pasqyrë të përgjithshme të të gjithë industrisë së ndërtimit dhe makinerisë dhe përzni biznesin tuaj drejt suksesit.
 • Aktiviteti më i madh dhe më i rëndësishëm i industrisë në Azi
  bauma Kina është komuniteti për industrinë aziatike të ndërtimit dhe makinerisë, portë për ndërmarrjet ndërkombëtare në tregun kinez dhe për ndërmarrjet kineze në tregun global.
 • Suksesi i qëndrueshëm për vite
  bauma Kina është një ngjarje e detyrueshme për suksesin tuaj në tregun aziatik të ndërtimit dhe makinerisë. Kërkesa për makineritë e ndërtimit, makinat e materialeve ndërtimore, makineritë e minierave, automjetet dhe pajisjet e ndërtimit ende po rritet vazhdimisht, diçka që ka qenë e dukshme në Bauma Kinë për vite me rradhë.
 • Platforma drejtuese
  Kompanitë që marrin pjesë në Bauma KINA sigurojnë vetë shanset më të mira për një kthim të lartë në investimet e tyre dhe suksesin e qëndrueshëm. Është platforma kryesore për të kapur këtë treg të rëndësishëm rritjeje.
 • Prania e udhëheqësve të industrisë
  Udhëheqësit e tregut, lojtarët globalë dhe vendimmarrësit nga e gjithë bota takohen në Bauma të Kinës. Kjo e bën atë forumin përfundimtar për këtë industri. Përfitoni nga ky rrjet i fuqishëm për suksesin tuaj të biznesit.

Booking.com

500 Figurë u larguan