Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Çështja Ndërkombëtare e Kinës Blerja Expo


From March 16, 2021 09:30 until March 18, 2021 18:00
+ 86 21-61276569; + 86-21-61276560

Çështja Ndërkombëtare e Kinës Blerja Expo

 

Pas zhvillimit të viteve 14, Shanghai International Hosiery Blerja Expo (CHPE) ka fituar njohjen dhe mbështetjen e praktikuesve në mbarë botën të industrisë. CHPE dhe Shanghai International Hats, Shalle, Doreza Expo u mbajtën në të njëjtën periudhë. Totali i ndërmarrjeve të shkëlqyera 658 në vend dhe jashtë vendit konkurrojnë në këtë platformë tregtare. Veprimtaria tre-ditore tërhoqi 14, 737 vizitorë profesionistë. Në mars të çdo viti, tregtarët në industrinë e çorape vijnë së bashku nga e gjithë bota për të parashikuar trendet e modës, për të eksploruar teknologjitë inovative dhe për të gjetur partnerë biznesi në CHPE. United, ata kërkojnë zhvillimin e përbashkët dhe prosperitetin e industrisë.

Pesë arsye për të marrë pjesë në CHPE:

1. Me rritjen e nivelit të konsumit në Kinë, nevojat e konsumatorëve për aksesorë të modës po bëhen gjithnjë e më të ndryshme dhe të personalizuara. Shanghai, me ndikimin e saj unik dhe të fuqishëm si qyteti i modës, mund të ndihmojë ndërmarrjet të hyjnë shpejt në tregjet kineze dhe të huaja dhe të marrin reagime.

2. CHPE është bërë një nga platformat e disa drejtuese në botë të angazhuara në industrinë e çorape. Duke shërbyer në të gjitha llojet e prodhuesve dhe shitësve të çorapëve, markave të modës, projektuesve, dyqaneve me shumë markë, blerësve dhe shitësve të modës, një ekspozitë është një ngjarje që asnjë praktikues i industrisë nuk do të humbasë.

3. CHPE sponsorizohet dhe mbështetet nga organizata të shumta të industrisë, si Shoqata e Tregtisë së Kinës për Shitjen e Përgjithshme, Shoqata e Tregtisë Aksesore në Shanghai Knits, e cila e bën ekspozitën më tërheqëse dhe me ndikim. CHPE mbështetet nga një legjion i fuqishëm i publicitetit i përbërë nga gazetat globale, revistat, industritë, mediat e modës, rrjetet dhe burimet e reja të medias. Të gjithë ata janë të kombinuar për të transmetuar skenën e madhe të ekspozitës, dhe për të promovuar markat dhe fushatat e ekspozuesve në mbarë botën.

4. CHPE, Expo Shanghai International Fashion Expo, Expo Shanghai International Shoes dhe International International Expo Expo do të mbahet në të njëjtën kohë dhe në të njëjtin vend. Këto ekspozita do të paraqesin dizajnet e fundit të çorape, kapele, shalle, doreza, mbathje dhe këpucë, të cilat synojnë të krijojnë mundësi të reja për industrinë e aksesorëve të veshjeve.

5. Një seri e bollshme e aktiviteteve në vend do të fokusohet në tema dhe tendenca të nxehta në industri. Ndërmarrjet pjesëmarrëse dhe vizitorët mund të kenë mundësinë të marrin pjesë në një numër forumesh, trendesh, shfaqjesh në T-stad dhe aktiviteteve të tjera.

 

Ekspozita Blerëse Ndërkombëtare e Blerjes në Shanghai në numrat:
 • Vizitorët e 14737
 • Ekspozuesit 658
 • 25000 metra katrorë të hapësirës expo
Produktet kryesore që do të prezantohen në shfaqjen tregtare:

Çorape dhe çorape:

 • Burrat dhe gratë  
 • Biznes
 • Rastësor
 • Sport 
 • kyçin e këmbës 
 • Mjekësi / terapeutik, nanometër
 • Bamboo, mëndafshi, terri, fije dhe llojet e tjera të rrobave 
 • Tanga dhe dollakë të grave

Makineri çorape:

 • Rruzar kompjuteri me shpejtësi të lartë 
 • Peshqir Jacquard 
 • Thurje e vetme dhe e dyfishtë e cilindrave 
 • Marrja automatike e çorapit
 • Qëndisje  

Lende e pare, lende e paperpunuar:

 • Material elastik
 • terylene
 • Fije pambuku
 • Najloni
 • poliamide
 • T / C
 • P / C
 • poliestër
 • Fije çorape
 • Fijet natyrale, etj.

Të tjerët:

 • Këpucët
 • Të brendshme
 • Hats
 • Shalle
 • Doreza
 • Aksesorë të modës, etj.
Vizitorët e Ekspozitës Blerëse Ndërkombëtare të Shanghai Shanghai:
 • Prodhuesit dhe tregtarët çorap
 • Markat e modës
 • Designers
 • Dyqane me shumë marka
 • Blerësit dhe shitësit e modës

Tags: bileta falas
Klikime: 11162

vend


EXPO PURR ARTIMIN E KOSOVS ND INTERNATIONALRKOMBTARE KINA
Mirembrema zoteri,

Ne do të jemi të lumtur të marrim pjesë në panairin tuaj nëse ftohet.

Faleminderit,

0

500 Figurë u larguan