Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

DenTech Kinë


From October 28, 2020 09:00 until October 31, 2020 18:00
+ 86-21 61573955-

DenTech Kinë
Ekspozita Ndërkombëtare e Kinës dhe Simpoziumi mbi Pajisje Dentare, Teknologji dhe Produkte - i shkurtër për - DenTech Kina është ngjarja kryesore profesionale për industrinë e teknologjisë së stomatologjisë në Kinë

Si ngjarja pioniere e këtij lloji me ngjarjen inauguruese që fillon në 1994, DenTech China ka mbi 20 vjet eksperiencë në organizimin e konferencës që duhet të marrë pjesë për dentistët që kërkojnë arsim të vazhdueshëm të akredituar si dhe blerësit, tregtarët dhe shpërndarësit ndërkombëtarë, cilësi dhe kosto produkte dhe pajisje efikase të prodhuara në Kinë dhe në të gjithë Azinë.

Gjatë katër ditëve të ekspozitës, DenTech China tërhoqi një total prej vizitave tregtare 108,000 nga vendet dhe rajonet e ndryshme të 61. Pjesëmarrësit nga Azia-Paqësori dhe Evropa u rritën ndjeshëm në veçanti. Kishte grupe zyrtare të 9 që vizituan grupet e delegacionit të iniciuara dhe të organizuara nga shoqatat kombëtare nga Azia-Paqësori. Vendet përfaqësuese janë Filipinet, Malajzia, Tailanda, Bangladeshi, Afganistani, Kamboxhia, Myanmar dhe Vietnami.

panairi ndërkombëtar i tregtisë ndërkombëtare në Kinë për industrinë e përpunimit të pajisjeve dhe produkteve dentare - erdhi në një vend të suksesshëm. Me rritje të ndjeshme ndaj vizitorëve, më shumë biznese dhe më shumë ndërkombëtare, DenTech China ka provuar shumë më tepër sukses se vitin e kaluar, duke theksuar në mënyrë impresive statusin e ngjarjes si panairin kryesor të Kinës për industrinë ndërkombëtare të prodhimit të dhëmbëve. Gjatë periudhës së ekspozitës, rreth ekspozuesve 800 nga vendet dhe rajonet e ndryshme të 27, përfshirë Austrinë, Brazilin, Kanadanë, Danimarkën, Finlandën, Francën, Gjermaninë, Izraelin, Italinë, Japoninë, Korenë, Lihtenshtajnin, Malajzinë, Meksikën, Teksasin, Pakistanin, Spanjën, Suedinë , Zvicra, Singapori, Britania e Madhe, SHBA, Kina kontinentale, Hong Kong Kina dhe Tajvani, Kina ishin në dorë në Shangai për të shfaqur risitë e tyre për përdoruesit industrial nga e gjithë bota.

Duke mbuluar të gjithë zinxhirin e vlerave të industrisë dentare, rreth sesioneve të konferencës 200 të parashikuara shumë nga dentistët dhe kanë fituar mbështetjen me famë mbi shoqatat akademike 200, qindra kolegje stomatologjike dhe spitale.

DenTech Kina është ngjarja kryesore profesionale për industrinë e teknologjisë së stomatologjisë në Kinë. Kjo është një ngjarje e rëndësishme për blerësit, tregtarët dhe shpërndarësit ndërkombëtarë që kërkojnë të prodhojnë produkte dhe pajisje të cilësisë së lartë dhe kosto efikase të prodhuara në Kinë dhe në të gjithë Azinë e Paqësorit. DenTech China është gjithashtu një platformë perfekte për dentistët që kërkojnë arsim të vazhdueshëm të akredituar dhe për liderët e industrisë dhe vendimmarrësit kryesorë që kërkojnë një mori mundësish të rrjetëzimit.

Me më shumë se 20 vjet përvojë të suksesshme

Me më shumë se vite përvojë të suksesshme 20, është bërë ngjarja e domosdoshme për dentistët që kërkojnë arsim të vazhdueshëm të akredituar, si dhe blerës ndërkombëtarë, tregtarë dhe shpërndarës që kërkojnë produkte dhe pajisje me cilësi të lartë dhe me kosto të efektshme dhe prodhuar në Kinë dhe në të gjithë Azinë . Një gamë e gjerë e produkteve nga materiali bazë dhe pajisjet për shëndetin oral në të gjithë produktet e teknologjisë së përparuar për ortodontikën, implantet dhe madje edhe stomatologjinë dixhitale 3D, do të paraqiten nga ndërmarrjet më të larta nga vendet dhe rajonet 27.

Gjatë ekspozitës dhe rreth 200 sesioneve të konferencave, të gjithë vizitorët do të jenë në gjendje të marrin njohuri për pajisjet dhe teknologjitë më të fundit, por edhe të komunikojnë me disa nga emrat kryesorë të botës në industrinë e dhëmbëve, të mësojnë njohuritë dhe teknikat e tyre dhe rrjet me profesionistë të industrisë nga e gjithë bota.

DenTech Kinë me numrat:
 • Vizitat 108 000
 • Sesione konferencash 200
 • Ekspozuesit 800
 • 50 000 sq.m. zona e ekspozitës
Kategoritë kryesore që duhet të paraqiten:
 • Detergjentët, dezinfektuesit, deodorantët, produktet e sterilizimit dhe agjentët e tjerë për kontrollin e infeksionit
 • Orendi dhe pajisje për laboratorin e dhëmbëve
 • Mobilje dhe pajisje për praktikën dentare
 • Laboratorët dentarë
 • Instrumentet dhe mjetet
 • Materiale për laboratorin e dhëmbëve
 • Materiale për praktikën dentare
 • Aksesorë dhe materiale ndihmëse për laboratorët dentarë
 • Aksesorë dhe materiale ndihmëse për përdorimin e praktikës dentare
 • Materialet protostontonike, produktet implantuese dhe aksesorët
 • Produkte dhe aksesorë ortodontik
DenTech China - një ekspozitë për ata që janë angazhuar në industrinë e dhëmbëve, si:
 • dentistët
 • teknikët
 • Prodhuesit e produkteve dentare
 • Dealers / tregtarët
 • Shitësit me pakicë / shumicë

Tags: Dentar
Klikime: 14334

Gjeni akomodimin tuaj përreth

Shkuarja

 • Gravatar

  Syed Asif Riaz

Unë jam një anëtar i aprovuar i Këshillit Mjekësor dhe Dental në Bangladesh. Unë do të doja të marrë pjesë në Ekspozitën tuaj Ndërkombëtare të Kinës dhe simpoziumin për pajisjet dentare.
Do të doja të merrja pjesë në ekspozitën më të rëndësishme të vendit tuaj të Ekspozitës Ndërkombëtare të Kinës dhe Simpoziumit për Pajisjet Stomatologjike.
0

500 Figurë u larguan