Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Tianjin Ndërkombëtare Gome plastike dhe Packaging Industrisë Ekspozita (CPRE)

Nga Qershori 19, 2020 09: 00 deri në qershor 22, 2020 16: 30
+ 86-22-6622 4066
Klikime: 9943

Ekspozita tërheq vizitorë nga e gjithë bota

Pas viteve të zhvillimit, Tianjin International Plastic Rubber & Packaging Industry Ekspozita (Tianjin Plastikë Ekspozita) është njohur shumë nga autoritetet qeveritare, ekspozuesit dhe vizitorët. Me një sipërfaqe ekspozuese të 30,000 metra katrorë dhe një audiencë profesionale të 20,000, ajo ka tërhequr Klaus Maffei gjerman, Jordan, American Dynisco, Celanese, Prance italiane dhe DEGA, Austri, bamirësi Phil, Koreja e Jugut, lindja e Japonisë STAR SEIKI, arrijnë në Singapor, industrinë kimike të Kinës, makine Haitian të derdhur, bo gen, Haida, mashkull, ramada, Xin, Teri dhe Dalian makinë të begatë, Kumar, jaguar, unioni ngrihet, Fillimi i Rio, Xinlong, besimi, TongJia, Yeung Sum, fryma e gabuar, Eva, northerners, h chi, përfitimi i lartë, shkëndija, miqtë di, dragua i mbarë, deri në më shumë se ndërmarrjet e njohura 500 në shtëpi dhe jashtë vendit, të tilla si ekspozita, norma e internacionalizimit ekspozitë gati 20%, ekspozita zhvilloi aktivitetet e BBS lidhur me lojrat 10, bëhet fokusi i zhvillimit të industrisë plastike, duke tërhequr vëmendjen globale. Ekspozita e plastikës Tianjin u mbajt nga agjencia e lajmeve Xinhua, People's Daily online, televizioni i Tianjin, lajmet e mbrëmjes jin wan dhe raportet e tjera të ndjekjes së mediave më shumë se 100, është bërë në rrjedhën e sipërme dhe të poshtme të ekranit të markës së industrisë së plastikës, shkëmbimeve teknike, bashkëpunimit tregtar, publicitetit dhe promovimi, hulumtimi ndërkombëtar në një nga platformat e larta.

tetë blloqe blerësish:

1. Pajisjet e automobilave: Toyota, Xiali, Great Wall, Volkswagen, shkëlqim Jinbei, Chang 'një automobil, BMW, gomave Wanda, Kumho gomë, Bridgestone, etj;

2. Komponentët elektronikë: Samsung, Panasonic, Foxconn, Samsung, IBM, AVX, Honeywell, Yamaha, Sanyo etj.

3. Energji e re: jelekë, membrana Donggao, Huaxia Hongyuan, Bick, Gomesa, Suzlon, gjysmëpërçuesi qendror, etj.

4. Biomedicina: Tianjin farmaceutike, Tianshili, Glaxo, Novo Northam, Spikebicheng, Novozymes, etj;

5. Hapësirë ​​ajrore: Airbus, Boeing, grup Avic, Zuodi Yago, Indra, etj.

6. Paketimi dhe shtypja: Cofco, Subiya, shtypje globale, Zhonglong, Jiulong, pasqyrim, Yongxin, Guangjuyuan, etj.

7. Materialet e ndërtimit: Shide, Jinpeng, Zhongcai, Liansu, Weixing, kon, etj

8. Aplikacione të tjera: pajisje shtëpiake, logjistikë, transport, ushqim, nevoja të përditshme, sporte etj.

Fusha e shfaqjes:
  • Makinat e derdhura injeksion makineri plastike paketimit moulds dhe pajisjet e përpunimit
  • Makineri për shtypjen e goditjeve të goditjeve dhe pajisjet e paketimit të pajisjeve ndihmëse dhe instrumenteve të testimit
  • Makineri prej gome plastike produkte gome përzierjen e pajisjeve të modifikuara të granulimit dhe teknologjisë
  • Shtypi makineri për nxjerrje, pjesët plastike të saldimit
  • Produktet e paketimit teknologjia e filmit industria kimike dhe lëndët e para
  • Në copa Teknologjia e riciklimit të teknologjisë 3 d, reaksion ose shkumë mekanik për rrëshirë të përforcuar
  • Automatizimi dhe robotët kontrollin e gazit shter dhe kontrollin e pluhurit
ANA HERNANDEZ
FERIA DE CAUCHOS
Blu día, quisiera información sobre las ferias de cauchos, neumaticos para carros

500 Figurë u larguan