Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Akullore e Kinës dhe Ekspozita e Industrisë së Ushqimit të Ngrirë (Ice Cream China)

Nga tetori 12, 2020 09: 00 deri në tetor 14, 2020 17: 00
022-28362467,022-28362448 022-58376318

Akullore e Kinës dhe ekspozita e industrisë së ngrirë të ushqimit (Icecream China)

Mirë se vini krem ​​akullore të Kinës dhe ekspozita e industrisë ushqimore të ngrirë (Icecream China)

Mirë se vini në Kinë Ice Cream dhe ngrirë Industria e Industrisë Ekspozita (Icecream Kinë), prodhimi kryesorë kryesor i Kinës dhe akullore industriale dhe ekspozita e ngrirë ushqimore që po zhvillohen çdo vit në Tianjin. Duke ofruar një vitrinë përfundimtare për furnizuesit kryesorë në botë të akullores, përbërësve dhe pajisjeve, Ice Cream China lidh blerësit e nivelit të lartë me furnizuesit e gjithë zinxhirit të vlerës. Ice Cream China është sjellë tek ju nga të njëjtët organizatorë si seri e famshme e Bakery China; Kinë Shoqata e Bakery & Ëmbëltore Industrisë dhe Reed Sinopharm Ekspozita.

Njohur si si shkalla dhe efektiviteti i akullit botëror vjetor dhe industrisë së ushqimit të ftohtë.

Njohur si si shkalla dhe efektiviteti i akullit botëror vjetor dhe industrisë së ushqimit të ftohtë. Sponsorizuar nga autoriteti i Kinës për pjekjen e ushqimit dhe produkteve të sheqerit, ajo sjell së bashku markat më të mira të produkteve të akullore, pajisjeve prodhuese, prodhimit të lëndëve të para dhe furnizuesve të pajisjeve të ftohjes brenda dhe jashtë vendit dhe tërheq blerësit profesionistë nga më shumë vende dhe rajone 50 jashtë çdo vit, duke udhëhequr prirjen dhe zhvillimin e së ardhmes!

Zona ekspozimi dhe fusha

Ekspozita e konferencës do të jetë një vend historik i 35000 metra katrorë, ekspozitat do të mbulohen plotësisht me akullore dhe ushqime të ngrira nga lëndët e para, pajisjet, paketimin, prodhimin (FG) dhe shërbimet e ngjashme dhe përkrahja teknike, transporti, shitjet e terminalit si një zinxhir i ftohtë, një zinxhir i plotë industrial, më gjithëpërfshirës, ​​i integruar për të treguar zhvillimet e përditësuara dhe arritjet e inovacionit teknologjik.

Pas viteve të akumulimit

Pas viteve të akumulimit, Akullore e Kinës dhe Ekspozita e Industrisë së Ushqimit të Ngrirë (Icecream China) ka fituar gjithashtu një reputacion të gjerë jashtë shtetit. Që nga 2012, ka pasur ekspozues jashtë Italisë, Spanjës, Indisë, Malajzisë, Gjermanisë dhe Japonisë etj., Dhe kanë arritur rezultate të mira. IBK e Spanjës dhe GENTILE e Gjermanisë gjetën agjentë produktesh në Kinë përmes ekspozitës. Këtë vit, ICE TEAM 1927 i Italisë, Tropic.SA i Spanjës, WALTERWERK KIEL GmbH & Co., KG, BABBI i Italisë, GELATO DI NATURA e Italisë, CARPIGIANI i Italisë, AAK i Suedisë dhe Italia f.li Marullo SRL janë konfirmuar të marrin pjesë në ekspozita. Përveç kësaj, ekspozuesit e materialeve të papërpunuara nga Rusia, Shtetet e Bashkuara dhe India janë gjithashtu në diskutime aktive. Si një lider në industrinë e vendeve të ndryshme, ekspozuesit jashtë shtetit do të sjellin produkte krejt të reja në tregun kinez.

Akullore e klasës botërore dhe ngjarje e industrisë ushqimore të ngrirë

Panairi ndërton një fazë fantastike për prodhuesit dhe furnitorët për të buruar risitë, përbërësit dhe produktet më të fundit në Kinë. Në ekspozitë, ju do të merrni informacionin për të gjitha llojet e pajisjeve, lëndëve të para me cilësi të lartë dhe çmime të ulëta nga pjesëmarrësit kryesorë të tregut.

ICECREAM KINA sipas numrave:
 • Vizitorë 60 000 nga vendet dhe rajonet 49
 • Ekspozuesit 400 nga vendet 20
 • 40 000 metra katrore hapësirë ​​expo
 • 10 + seminare dhe konferenca
Produktet kryesore që do të prezantohen në ekspozitë:

Pajisjet prodhuese për akullore dhe pije të ftohta:

 • Makina popsikulash
 • Makinat për prodhimin e akulloreve
 • Pajisje pastrimi
 • Pajisjet e ftohjes
 • Makina automatike për prerje
 • Makina mbushëse të lëngshme
 • Makarona për prodhim margarine dhe gjalpi

Paketimi, shtypja dhe objektet e përpunimit:

 • Makinat e paketimit të akullores
 • Moulds për produktet në rrokullisje meshë
 • Gota ushqimore që bëjnë makina
 • Makinat e veshjes
 • Paketimi plastik dhe paketimi i përbërë
 • Makinat e shtypjes së markave tregtare
 • Makinat automatike të kodimit
 • Makinat e dezinfektimit

Aromat, aromat, aditivët dhe plotësimet:

 • Videos
 • Aromat dhe aromat për akullore
 • Stabilizuesit e akullores
 • Ngjyrues natyralë
 • sweeteners
 • lactobacilli
 • Qumështi i kondensuar
 • produktet e qumështit
 • Chokollatë, fasule kafeje, pluhur kafeje, zëvendësues të gjalpit kakao, arra, fruta të thata

Dyqan dhe pajisje transporti:

 • Makina frigoriferike, dollapë për ruajtje në frigorifer dhe ngrirje
ICECREAM KINA - një ekspozitë për ata që janë të angazhuar në fushat e:
 • Prodhimi / importi / eksporti / shitja e akullores
 • Ushqim i shendetshem
 • me pakicë
 • Restoranti dhe hotelieri
 • Furnizim ushqimi
 • Kimi
 • Logjistikë
 • Certifikimi dhe kontrolli shtetëror
 • Hulumtim dhe zhvillim
Mohammed
Makina shitëse të Iceceram
A keni makina shitëse të iceceram ju lutem ??
Rakeshkumar Patel
vizitë
Ne jemi në biznesin e ftohjes në Indi. Mirësi na udhëheqni si mund ta vizitojmë Expo-n? Ju lutemi dërgoni detaje në adresën tonë të postës elektronike.
Vecheslav Kalancha
Fabrika e Akulloreve
Të nderuar Zotërinj, Ne jemi një Fabrika e Akullores nga Republika e Moldavisë. Ju lutemi përgjigjeni për më shumë detaje.

Ju faleminderit,

Vecheslav Kalancha
Drejtori i eksportit
+ 373 691 84745

Rakesh Patel
vizitë
A mund ta vizitojmë këtë Expo? Mirësi na ofroni informacion në lidhje me të njëjtën. Ne jemi në biznesin e ftohjes në Indi.
Rakesh Patel
Vizitor
Si mund të marrim pjesë në ekspozitën tuaj? A ka ndonjë procedurë tjetër për të vizituar ekspozën? Ne jemi në biznesin e ftohjes në Indi. Mirësi na informoni në adresën tonë të postës elektronike.

500 Figurë u larguan