enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Panairi Ndërkombëtar i Lodrave në Kinë - China Toy Expo 2021

From October 19, 2021 09:30 until October 21, 2021 18:00

Kina Panairi Ndërkombëtar i Lojërave - China Toy Expo

Shfaqja lodër CTE China duke filluar në 2002

CTE shfaqje të Kinës lodër duke filluar në 2002, sponsorizuar nga shoqata e lodra kineze dhe produkteve të fëmijës foshnjore, dhe CPE ekspozitë kineze edukimit parashkollor, ekspozitë e fëmijëve fëmija restorante CKE bëri Kinë, CLE Kina autorizuar tregojnë katër fazën e ekspozitës, që do të mbahet në Shanghai në tetor të çdo viti, Azia është bërë shkalla e industrisë internacionalizimi, platforma e specializimit të tregtimit të integruar, 2013, 2014, 2015 për tre vite me radhë fitoi titullin "mbështetur nga ministria e tregtisë për të drejtuar ekspozitën".
Pas 18 vjet të zhvillimit të shpejtë, CTE kineze lojëra të drejtë është bërë një markë e njohur në vendet e afërta gati 30 vende dhe rajone, zgjedhja e vetme e shfaqjes është në Dongguan, Shenzhen, Guangdong Chenghai, Zhejiang Yunhe, gjithmonë mirë, Shandong Naomi, Jiangsu buoying, Fujian Jinjiang rreth 20 shoqata e qeverisjes vendore dhe të njohur shumë, dhe të përpiqen për të promovuar platformë rajonale efektive markë, por edhe më shumë se vendet 130 dhe rajonet e blerësve pothuajse 100000 profesionale shumë, dhe do të vijnë në ekspozitë çdo vit.

Ngjarjet vjetore, si departamentet e industrisë, ekspertët e marketingut do të ftohen në të njëjtën periudhë, kafenetë e internetit, etj, zhvilluan një sërë aktivitetesh të nivelit të lartë, duke përfshirë lodrat e Kinës dhe konventën e industrisë së foshnjave për furnizimin e fëmijëve ", duke çuar trendin e ri të konsumit në Kinë - produkti potencial i tregut më të madh të vitit ", kabina speciale për blerje dhe komunikim kreativ, ekspozita e produkteve të fituara me çmime, etj., ju ndihmon për të kuptuar me përpikmëri trendin e zhvillimit të industrisë dhe industrisë, lidhjet e thellësisë, duke rritur me shpejtësi fitimin e biznesit

 

Ngjarjet më të mëdha të industrisë që duhet të marrin pjesë në Azi

Ngjarjet më të mëdha të industrisë që duhet të marrin pjesë në Azi, së bashku shfaqin mbi markat e lodrave dhe produkteve të fëmijëve mbi markat 4 500. Panairet do të mbledhin prodhues dhe furnitorë të kualifikuar, duke konvergjuar markat e njohura, prirjet kryesore dhe produktet inovative. 

 

CKE & CTE sipas numrave:
 • Blerësit profesionistë 100 000 nga vendet 136
 • Ekspozuesit 2 326 
 • 220 000 m katrorë të zonës së ekspozitës
Kategoritë kryesore të produkteve që do të paraqiten në CKE & CTE:
 • Mobilje për fëmijë dhe dekor shtëpie
 • Vendet e makinave për fëmijë 
 • Produkte udhëtimi
 • Transportues për fëmijë, produkte sigurie dhe pajisje
 • Veshje për fëmijë dhe maternitet, veshje dhe pajisje për fëmijë
 • Ushqime dhe shtesa ushqimore për foshnje dhe fëmijë
 • Kujdesi shëndetësor dhe produktet e banjës
 • Produkte arsimore për fëmijë
 • Ushqimi i fëmijëve dhe produktet e çerdheve
 • Kukulla & lodra të mbushura
 • Lodra prej druri dhe bambu
 • Lodra dhe lojëra edukative
 • Lodra për fëmijë dhe foshnje
 • Lodra elektronike & RC
 • Lodra të teknologjisë së zgjuar
 • Lodra ndërtimi
 • Sende të jashtme dhe sportive
 • Artikujt e festivalit dhe partisë
 • Lodra për kafshë
Vizitorët e CKE & CTE:
 • tregtarët me shumicë
 • Dyqane dhe shitje me pakicë në zinxhirin e mallrave për fëmijë
 • Agjentë dhe tregtarë të nivelit komunal
 • Kanalet e shitjes në e-tregti
 • Importuesit dhe eksportuesit
 • Agjentë të tërë kombit
 • Qendrat tregtare dhe dyqanet e departamenteve
 • Blerja e zyrave
 • Zinxhirë dhe shitës me pakicë të dyqaneve të lodrave
 • Qendrat e grupeve të lojërave
 • Organizatat dhe kopshtet e edukimit të fëmijërisë së hershme
 • Supermarkete dhe dyqane të mëdha kutie
 • Media
 • Librari
 • Prodhuesit

 

 

 

Klikime: 35403

vend

Redaktimi i fundit në 04.01.2021 20: 44 nga Vizitor
informacion
Po kerkoj disa Lodra per import Greqi ... me emrin Star Wars ... LOGO MANDALORIAN TRANPARENT1607914245704.png.jpg
0
Debashish Kumar Saha
Import
Importoni artikullin e lodrave
0
Rajat
Ju lutem mbaj Mua të informuar
0
Melanie Alvarez
Biletat për ekspozitë.
Do të doja të dija se si do të arrij bileta 2 për ekspozimin e lodrave tetor 2019.
0

500 Figurë u larguan