Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Trego Digital Signage Shanghai

Nga shtatori 17, 2020 09: 00 deri në shtator 19, 2020 17: 30
+ 86 021 6157 7288

https://www.dscexpo.com/shanghai/en-us/

Booking.com
https://www.dscexpo.com/shanghai/en-us/

Duke filluar nga 2009, Digital Signage ka shfaqur ekspozita të ndryshme, duke përfshirë shfaqjen e ekranit të terminalit të madh, panelin LCD, ekranin me LCD të lidhur, ekranin LED, ekranin 3D pa syze, projektorin me lazer, ekranin e brendshëm dhe të jashtëm të reklamimit, shfaqjen virtuale të veshjes, ekranin me prekje, multi -thotë makina e integruar, sistemi i shfaqjes multimediale, krijimi i përmbajtjes, procesi i transmetimit me definicion të lartë dhe aksesorët dhe shërbimet përkatëse. Nga 2016, Digital Signage bëhet një nga ngjarjet kryesore të UBM TRUST, e cila është mbajtur njëkohësisht me SIGN CHINA dhe LED CHINA për të ndarë burimet e industrisë.

Kina, tregu më potencial për shenjat dixhitale

Shenja digjitale po rrit shpejtësinë e saj në pothuajse çdo treg dhe zonë, si arsimi, argëtimi, transporti, kujdesi shëndetësor etj. Tani, shitësit me pakicë të mëdhenj dhe të mëdhenj përdorin shenja digjitale në numër më të madh për të reklamuar, për të rritur markimin dhe për të përmirësuar përvojën e konsumatorit . Me popullsinë dhe ekonominë në rritje të shpejtë në Kinë, Kina është vendosur të jetë tregu më potencial në botë.

Për Gëzon Plotësimin me LED CHINA dhe SIGN CHINA, Udhëheqësit e Ekspozitës Reklamim

Së bashku me LED CHINA dhe SIGN CHINA në 2018, DIGITAL SIGNAGE ka përshëndetur mbi vizitorët 33,624 nga vendet dhe rajonet 121 dhe mbulon zonën ekspozuese 10,000㎡ me ekspozuesit 984. Blerësit profesionistë me cilësi të lartë janë kryesisht nga departamenti blerës i qeverisë, pasurive të patundshme komerciale si qendra tregtare, hotel, supermarket dhe vend piktoresk, një institucion si spitali, organizimi arsimor dhe stadiumi, agjenci reklamash, instituti i dizajnimit të arkitekturës, agjenci dhe kompani të sigurimit. Një ngjarje e tillë e grantit konsiderohet si ekspozita tregtare më e klasit botëror të këtij lloji. Ai siguron një platformë blerjeje të vetme që kombinon teknologjinë dhe produktet nga reklamat tradicionale, shenjat LED dhe digjitale.

Të Eksploroni Mundësitë Globale në "Dritën e Biznesit" të Kinës

Shanghai është ekonomia, transporti, shkenca, teknologjia, financiare, tregtia, shpërndarja ekspozuese e Kinës dhe e njohur si "Dritare Tregtare" e Zonës së Lindjes së Largët. Mijëra agjentë blerës mblidhen këtu. Me burimet e pasura tregtare dhe shërbimin gjithëpërfshirës, ​​DIGITAL SIGNAGE do të tërheqë ekspozues dhe vizitorë me kualitet të lartë nga e gjithë bota.

Për të zbuluar trendin e industrisë përmes një konference të lartë

Samiti Vjetor Vjetor i FSA mbahet njëkohësisht me DIGITAL SIGNAGE. Ajo do të vazhdojë të sjellë lojtarët e industrisë së bashku për të nxitur bashkëpunimin dhe për të përshpejtuar zhvillimin e tregut. Integratorët e sistemit, projektuesit, përdoruesit e fundit, kompanitë e AD, dizajnerët, blerësit profesionistë dhe mediat do të jenë të ftuar të gjithë të ndajnë idetë e tyre dhe të eksplorojnë trendin më të fundit të industrisë.

Kategoritë e produktit:

  • Zona e plotë e makinës: Internet Advertising Player, LCD Advertising Player, Bordi Digital, Interactive Advertising Player
  • Zona e ekranit: ekranet e mëdhenj, LCD dhe pajisjet e tjera të shfaqjes, Led Display, 3D Stereoscopic Display Syri i zhveshur, VR / AR Ndërveprimi i ekranit të madh, Ekrani i ekranit, Shfaqja e plazmës
  • Zona e prekur: Ekran me prekje, Teknologjia me prekje, Multi-Touch, Kiosk prekje, Paneli me prekje, Zgjidhjet me prekje
  • Zona e softuerit: Integrimi i Sistemit, Sistemi Botues i Informacionit Multimedia, Njohja e Fytyrës, Software Përmbajtja dhe Menaxhimi i Pajisjeve, Krijuesit dhe Zhvilluesit e Përmbajtjes, Dizajnimin, Zhvillimin dhe Operimin e Menaxhimit të Pajisjeve
  • Zona e përputhshme: Embedded Motherboard, Transmetimi HD, Sistemi i Transmetimit Wireless, Transmetues VGA, KVM Extender, Matrix, Sistem i Përpunimit dhe Kontrollit Multi-Screen, Fusion Edge, Kllapa LCD, Surgical Sheathing, Instalimi i Pajisjeve

i interesuar

  • Gravatar

    Saurabh chugh

500 Figurë u larguan