Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

AIE Kinë


From June 16, 2021 09:30 until June 18, 2021 18:00
(86-21) 3101-5701

AIE Kinë

Shërbimet e aviacionit vetëm në ngjarje ndihmuese të Azisë - Panairi ndërkombëtar i industrisë së shërbimeve të aviacionit në Shangai (ASCE KINA) është mbajtur me sukses në Shangai disa vjet, ekspozita u tërhoq nga më shumë se 40 vende dhe rajone në botë furnizues të shkëlqyeshëm për mijëra shërbime të aviacionit dhe dhjetëra mijëra blerës profesionistë vizitojnë ekspozitën, sipërfaqja akumuluese totale më shumë se pesë metra katrorë në ekspozitë, përfshinë projektin e mirëmbajtjes së aviacionit dhe brendësinë e avionëve, avionë të përgjithshëm dhe mjete ajrore pa pilot (uavs), pajisje dhe teknologji aeroporti, ushqim dhe pije, kuzhinë qendrore dhe hotelieri , produktet dhe shërbimet e aviacionit dhe kështu me radhë në gjashtë domen të madh. Sesioni i tretë i ekspozitës ndërkombëtare Shanghai në brendësi të aeroplanëve (një AIE KINA) si një nga temat e rëndësishme të ekspozitës ekspozitë të lundrimit, bazohet në ekspozitën e parë të mbajtur një sukses të madh në baza e pjesëmarrjes së TTF në zonat e brendshme të avionëve në Azi, nga industria e aviacionit KINA , komik, airbus, Boeing, KINA lindore, KINA linja ajrore jugore, linjat ajrore të pranverës, linjat ajrore hainan, tianjin, embraer, inxhinieri portuale, safran, pratt & Whitney, Rui cavey, spandex, rethet më solide, monika, dhe shumë linja ajrore të tjera, aeroplanë kompania e mirëmbajtjes, prodhuesit e avionëve, prodhuesit e pajisjeve origjinale, furnizuesit e materialeve të aviacionit, mbështetja dhe pjesëmarrja e fortë e pajisjeve të avionëve, pjesëve, prodhuesve të dekorimit të brendshëm, etj. Gjatë ekspozitës, "samiti i tretë ndërkombëtar i inxhinierisë së aviacionit BBS" është një nga aktivitetet me specifikimet më të larta dhe ndikimi më i madh në fushën e inxhinierisë së mirëmbajtjes së aviacionit dhe rinovimit të brendshëm të kabinës në Azi. Në të njëjtën kohë, gjatë konferencës, shumë ndërmarrje të aviacionit dhe njësitë përkatëse për produktet e brendshme të kabinës së avionëve dhe zgjedhja e optimizimit të teknologjisë, pajisjet e argëtimit gjatë fluturimit mbështetja teknike dhe trendi i zhvillimit, faqosja e kabinës së avionëve dhe dizajni i optimizimit të brendshëm a dhe tema të tjera u shqetësuan dhe u njohën gjithashtu nga udhëheqësit përkatës të administratës së aviacionit civil të Kinës.

Në mënyrë që të promovojë më mirë zhvillimin e industrisë së brendshme të avionëve, të rrisë konkurrencën ndërkombëtare dhe ndikimin e industrisë së brendshme të avionëve. Ekspozita ndërkombëtare e ekspozitave dhe ekspozitave ndërkombëtare të aeroplanëve Shanghai do të mbahet në konventën dhe ekspozitën kombëtare të Shangait. Ekspozita në Azi trim dhe rinovim profesional, do të tërheqë botën shumë avionë, jaht, prodhuesit e hekurudhave me shpejtësi të lartë, blerësit dhe dhjetëra mijëra profesionistë të aviacionit global, duke marrë pjesë në ekspozita përmes komunikimit të mësipërm, përmirësojnë ndërmarrjet dhe krijuesit e politikave, duke nxitur furnizimin dhe kërkojnë të dyja palët e marrëveshjes tregtare.

AIE Kina është e vetmja ngjarje e prokurimit në fushën e shërbimeve të aviacionit në Azi, është mbajtur me sukses në Shangai për disa seanca. Shumë kompani të aviacionit dhe organizata relevante diskutuan tema të tilla si optimizimi i produkteve dhe teknologjive të brendshme të kabinave të avionëve, mbështetja teknike e pajisjeve argëtuese gjatë fluturimit dhe trendet e zhvillimit, planifikimi i kabinës së aeroplanëve dhe optimizimi i dizajnit të brendshëm.

 

Produkt Kategoria:
  • Inxhinieri dhe mirëmbajtja aeronautike
  • Brendshme në fluturim dhe rinovime
  • Aplikimi i teknologjisë së sistemit Uav
  • Avion i përgjithshëm dhe shpëtim emergjent
  • Ndërtimi dhe funksionimi i aeroportit

Klikime: 7846

vend


500 Figurë u larguan