Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi

Ekspozita Ndërkombëtare e Kinës në Teknologjinë e Gomës (RubberTech)

Nga shtatori 16, 2020 09: 00 deri në shtator 18, 2020 18: 00
At Shanghai New International Expo Center (SNIEC) Adresa: 2345 Longyang Rd, ShiJi GongYuan, Pudong Xinqu, Shanghai Shi, Kinë, 201203
86-10 53779792-

http://en.rubbertech-expo.com/

Booking.com
http://en.rubbertech-expo.com/
RubberTech Kinë

Ekspozita Ndërkombëtare për Teknologjinë e Gomës

Ekspozita Ndërkombëtare e Teknologjisë së Gomës, e shkurtër si RubberTech China, është kultivuar me vite që kur u soll në publik në 1998. Aktualisht, RubberTech China ka karaktere të shumta duke filluar nga mundësimi i ndërmarrjeve për të zhvilluar mundësi tregtare dhe për të realizuar promovimin e markës dhe gjithashtu duke marrë rolin si qasje thelbësore në shkëmbimin e informacionit dhe komunikimin teknik, si dhe një lopatë motori dhe helikë për industrinë globale të gomës. Me rritjen e shpejtë në industrinë e gomës ndërkombëtare, RubberTech China është bërë një ekspozitë udhëheqëse profesionale e gomës me më shumë se ekspozuesit 700 dhe mbi sipërfaqen 50, 000 sqm ekspozuar. Ekspozuesit e RubberTech Kinë vijnë nga rreth 30 vende dhe rajone të ndryshme, duke përfshirë makineritë e gomës, kimikatet e gomës, materialet e gomës të para, gomave dhe produktet e gomës jo të gomave.

RubberTech China do të mbahet së bashku me International Rubber Products Expo, Ekspozita Ndërkombëtare për Riciklimin e gomës dhe rikuperimin e gomave, Kina Ndërkombëtare Ngjitëse dhe ngjitëse Ekspozita dhe Kina Panairi Ndërkombëtar i Industrisë Kimike. Të pesë ekspozitat që mbahen në të njëjtin vend dhe në të njëjtën kohë do të bashkojnë një platformë gjithëpërfshirëse për promovimin e zinxhirit, të gatshëm për t'u shërbyer për vizitorët profesionistë 30,000.

Është pa dyshim një ngjarje që duhet të marrë pjesë në të gjithë industrinë e gomës. Mbështetje e fortë nga shoqatat dhe organizatat e gomës si brenda dhe jashtë vendit. Ekspertët, blerja e delegacionit dhe sindikatat në këtë fushë, të organizuara nga shoqatat në Kinë dhe homologët e tyre jashtë shtetit nga më shumë se vendet dhe rajonet 10 do të marrin pjesë në këtë shfaqje.

Kategoritë e produktit:
 • Makineri gome
  Makineri gome, pajisje për zbulimin e produkteve të gomës, moulds, automatizimi dhe zgjidhjet teknike.
 • Kimikatet e gomës
  Të gjitha llojet e ndihmësve të gomës, të karbonit të zi, silicë dhe mbushëse etj.
 • Gome & Materiale Kornizë
  Gome natyrale, gome sintetike, gome dhe pluhur gome, komponimet e gomës dhe produktet gjysëm të gatshme, elastomerët termoplastik dhe materialet kornizë etj.
 • Gomave dhe gomave
  Gome, rripa gome, hoses, pjesë gome në auto dhe inxhinieri, këpucë gome dhe produkte të tjera gome.
 • Riciklimi i gomës
  Pajisjet për shtypjen e gomave të skrapit, gome të ricikluar dhe pajisje prodhuese, riciklimin e gomave dhe pajisjet e pirolizës, pajisjet e provës laboratorike, kimikatet e gomës.

Ekspozita Ndërkombëtare për Teknologjinë e Gomës

Ekspozita Ndërkombëtare për Teknologjinë e Gomës - një panair ndërkombëtar profesional në shkallë të gjerë në industrinë e gomës. Panairi do të shërbejë si një platformë e shkëlqyeshme për kompanitë për të promovuar markat e tyre dhe do të bëhen një kanal për shkëmbimin e informacionit dhe teknologjive të reja. Ekspozuesit nga më shumë vende 30 dhe rajone të botës të përfshira në industrinë e automobilave, pajisjet prodhuese, kimikatet, lëndët e para, gomat dhe produktet e gomës, në përgjithësi, do të marrin pjesë në këtë ngjarje.

Rubber Tech China me numrat:
 • 29 658 vizitorë
 • Ekspozuesit 693
 • Hapësirë ​​ekspozimi 50 000 sqm
Produktet kryesore që do të prezantohen në ekspozitë:
 • Makineritë e gomës
 • Pajisjet për zbulimin e produkteve të gomës
 • moulds
 • Automatizimi dhe zgjidhjet teknike
 • Kimikate gome
 • Të gjitha llojet e ndihmësve të gomës
 • Karbon
 • Silica dhe mbushëse
 • Gome natyrale
 • Gome sintetike, gome e rikuperuar dhe pluhur gome
 • Përbërjet e gomës dhe produktet gjysëm të gatshme
 • Elastome termoplastike dhe material kornizë
 • Gomë
 • Rripa gome
 • Hoses
 • Pjesë gome në automjet dhe inxhinieri
 • Këpucë gome dhe produkte të tjera gome
Rubber Tech China - një ekspozitë për ata që janë të angazhuar në fushat e:
 • Ndërtim automobilistik
 • Ndërtimi i traktorëve
 • Makineritë bujqësore dhe hekurudhore
 • Ndërtimi i aeroplanit
 • ndërtim anijesh
 • Ndërtim
 • Prodhimi i naftës dhe gazit
 • Kompanitë e mallrave të konsumit
 • Kompanitë mjekësore

Booking.com

500 Figurë u larguan