Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Teknologjia Inteligjente e Ndërtimit në Shanghai (SIBT)


From August 31, 2021 09:30 until September 02, 2021 18:00
+86 21 6160 8466

Teknologjia Inteligjente e Ndërtimit në Shanghai (SIBT)

Mirë se erdhët në Shanghai Intelligent Building Technology

Teknologjia e Ndërtimit Inteligjent të Shangait (SIBT) do të mbahet në Shanghai New International Expo Center (SNIEC).

Duke qenë i njohur si platforma kryesore për industrinë inteligjente të ndërtimit të Kinës, organizatorët e panairit kanë bashkëpunuar me Degën e Inxhinierisë Inteligjente të Shoqatës Kineze të Kërkimit dhe Projektimit për të prezantuar teknologji inovative të ndërtimit inteligjent dhe zgjidhje në lidhje me IoT, llogaritjen në re, të dhëna të mëdha, ndërtimin e efikasitetit të energjisë , sistemet e menaxhimit të energjisë dhe hotelet inteligjente. SIBT synon të kultivojë koncepte të reja të ndërtesave që do të ndihmojnë në realizimin e qëllimit përfundimtar të ndërtesave të përhapura të qëndrueshme.

Të mbajtur së bashku me një seri programesh me ndikim seminar, panairi i ofron ekspozuesve një platformë ideale për të eksploruar mundësitë e biznesit dhe për të rrjetëzuar me blerësit e synuar tregtarë, lojtarët e industrisë dhe profesionistët.

Pesë tema të mëdha 
  • Ndërtimi i Efiçiencës së Energjisë, Menaxhimi i Energjisë dhe Automatizimi i Ndërtimit
  • Zyra e Zgjuar
  • Platforma Cloud dhe Zgjidhjet IoT
  • Hotele Inteligjente
  • smart Home  
Kategoritë e produktit:
  • Ndërtesa Inteligjente
  • Zyra e Zgjuar
  • smart Home
Profili i drejtë

E nxitur nga Plani i 13-të Pesë-vjeçar, Kina tashmë ka investuar shumë në iniciativa të ngjashme dhe ka vendosur 300 qytete pilot për projekte të zgjuara të qytetit. Estimatedshtë vlerësuar se madhësia e tregut të sistemeve inteligjente të ndërtimit të Kinës do të jetë me vlerë mbi 10.3 miliardë dollarë në vitet e fundit me një normë vjetore rritjeje që tejkalon 30%

Për të përballuar nevojat e tregut, Teknologjia e Ndërtimit Inteligjent të Shangait do të vazhdojë qëllimin e saj për të siguruar një platformë të lartë rajonale për tregun inteligjent të ndërtimit të Kinës me shpejtësi. Shfaqja është e ndarë në zona të ndryshme me temë për të shfaqur produktet dhe teknologjinë më të fundit në efikasitetin e ndërtimit, menaxhimin e energjisë, automatizimin e ndërtesave, hotel inteligjent, platformë cloud, zgjidhje IoT dhe më shumë. Mbajtur njëkohësisht me Shanghai Smart Home Technology (SSHT) dhe një sërë ngjarjesh seminari me ndikim të domosdoshëm, ai ofron teknologjitë dhe zgjidhjet më të fundit të ndërtimit, si dhe krijon një mundësi të pashembullt të rrjetëzimit për profesionistë, udhëheqës të ndërmarrjeve, lojtarë të industrisë dhe përfaqësues të autoritetit.

Klikime: 10232

vend


Kagiso Mahume Mampa
Të interesuar për ekskluzivitet
Unë besoj në asnjë kufizim dhe transformim. Unë e shoh atë me ju.
Kind regards

0

500 Figurë u larguan