enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Ekspozita e Industrisë së Plastikës në Kinë 2021

From July 18, 2021 09:30 until July 22, 2021 18:00
(Alarm COVID-19, Ne i këshillojmë vizitorët të kontrollojnë statusin e ngjarjes me organizatorët para se të vizitojnë.)

Ekspozita e industrisë së plastikës në Kinë

 

Ekspozita e industrisë së plastikës në Kinë

"Ekspozita e industrisë së plastikës në Qingdao (Kinë), e quajtur" CPE ", është zhvilluar në një nga ekspozitat më profesionale dhe ndërkombëtare në Kinë që nga ajo që u mbajt. "CPE" ka për qëllim të ofrojë mundësitë më të mëdha të biznesit për ekspozuesit dhe të lejojë blerësit të afrohen me tregun.PakeksNUMX ka mbledhur ndërmarrjet e ekspozimit 2018 vendas dhe të huaj nga vendet dhe rajonet 410.
CPE do të ndjekë trendin e zhvillimit të tregut, do të bllokojë blerës profesionistë përreth Gjirit Bohai, Japoni dhe Korenë e Jugut dhe Azinë Juglindore, do të ndërtojë një platformë efikase për shkëmbimin më të mirë të teknologjive të reja dhe konsultimin e tregut dhe do të rrisë pjesën e tregut të ekspozuesve. - kapni mundësi të pakufizuara biznesi në rajonin e Gjirit Bohai dhe tregun e fortë të Kinës! 

 

Kategoritë produkt

Gome dhe makineri plastike: makinë derdhur injeksion, i derdhur i uritur makine, extruder, film defekt makine, pajisje hedh, gërsheta afrikane, makine gome,
Pajisje për përzierje, pajisje për rrotullim etj. 
◆ makineri ndihmëse: makineri plastike ndihmëse, manipulator, pajisje për rikuperimin e plastikës dhe gomës, pajisjet e testimit, pajisjet pas përpunimit, orkestrim; 
◆ paketimi: pajisjet e paketimit plastike, pajisjet plastike për printim, pajisjet e përpunimit të paketimit të butë; 
Moulds: të gjitha llojet e përpunimit plastike molds, moulds gomave, pjesë këmbimi, etj 
Materialet e papërpunuara: materiale plastike dhe gome të papërpunuara dhe ndihmëse, aditivë dhe produkte gjysëm të gatshme, boje, grimca, ngjitëse, etj.

Klikime: 18333

vend

DIALLO
byer
Miremengjes
0

500 Figurë u larguan