Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita Ndërkombëtare e këpucëve të këpucëve në lëkurë

nga Qershor 18, 2020 09: 00 deri Qershor 20, 2020 16: 30
0532-85011486

Ekspozita Ndërkombëtare e këpucëve të këpucëve në lëkurë

Ekspozita Ndërkombëtare e Këpucëve me makinë lëkure të Kinës (Qingdao) është mbajtur në qendrën ndërkombëtare të ekspozitës Qingdao

Kina (Qingdao) International Shoe Machine Shoe Ekspozita është mbajtur në Qingdao International Expo Qendra (nr 7-1 rrugë Anquan 2nd, qarkut jimo). Në atë kohë, ne do t'i mbështesim arritjet, do të krijojmë "këpucë" të veriut profesional, ekspozitë zinxhirore të industrisë së prodhimit të lëkurës ", me temën" përmirësim inteligjent, efikas dhe industrial ", me" pajisje të reja, teknologji të re, teknologji të re, materiale të reja , kanale të reja, modalitet të ri "për të hapur një epokë të re të industrisë së këpucëve, ka pavionet e 10 me një sipërfaqe prej 100,000 metra katrorë dhe ekspozuesve 2,000, të tërhequr nga Shtetet e Bashkuara, Japonia, Korea e Jugut, Gjermania, Italia dhe markave të tjera të njohura në shtëpi dhe jashtë vendit për të marrë pjesë në ekspozitë, më shumë se blerësit 100,000 nga provincat 29 në grupin e blerësve Kinë për të vizituar, gjatë ekspozitës mbajti një sërë aktivitetesh BBS më shumë se 80 herë, gati mediat 200 për mbulimin e lajmeve.

Produktet e ekspozuara përfaqësojnë një prodhim inteligjent

Produktet e ekspozuara paraqesin prodhim inteligjent, pajisje të avancuara të industrisë 4.0 dhe materiale të reja të prodhimit të tekstilit dhe prodhimit të këpucëve të teknologjisë së lartë të mbrojtjes së mjedisit. Të menduarit "Internet +", kombinuar me regjistrimin online të Internetit mobil, përputhjen, aktivitetet tematike, promovimin dhe shfaqjen vlera e re në veprimtarinë e ekspozitës, siguron një plan efikas efikas, por me kosto të ulët për industrinë dhe planin e transformimit për blerësit, dhe promovon industrinë që të vazhdojë të përshpejtojë zhvillimin e gjelbër, bashkëpunimin dhe integrimin e zinxhirit industrial, inovacionit. Mbështetja e industrisë tekstile të ndërtuar "urtësi" në të ardhmen, për të ndërtuar një zinxhir të furnizimit më harmonike, të promovuar industrinë e këpucë të tekstilit të tekstilit veri përballet me sfida të reja dhe zhvillimi, 2019 Shandong ekspozitë tjerrje ka në korrik 2015 zyrtarisht u bë anëtar UFI i " ", i pari në provincën Shandong përmes certifikimit të ekspozitës, më shumë u dha" Ekspozita 2016 Kinë markë ", duke u përpjekur për të ndërtuar për" industrinë e këpucëve të veshjeve tekstile të Kinës veriore industrinë ekologjike platformë e parë ".

"Këpucë, lëkurë" si prodhim profesional i gjithë ekspozitës së zinxhirit të industrisë

"Këpucë, lëkure" si prodhim profesional i të gjithë ekspozitës së zinxhirit të industrisë, lëkure Qingdao, makinë këpucësh, këpucë tregu i thellë dhe integrimi me Shandong si thelbi, rrezatimi Pekin, Tianjin dhe Hebei, Henan, Jiangsu, jin, tre provinca në veri-lindje dhe rajone të tjera të këpucëve (Qingdao, Weifang dendësia e fshatit blu, armët Linyi, koha Qingdao, Henan yan shi dhe qarku, Hebei tre), çanta e Shenyang, fusha Hebei (Qingdao), trim brendshme e automobilave (Weifang churching, Hebei Guangzhou , dhe Langfang), veshje lëkure (Whedon, Xinji), artikuj prej lëkure dhe shumë burime të tjera të industrisë së përpunimit dhe përpunimit të burimeve. Ekspozitat e kaluara kanë tërhequr produkte lëkure, këpucë dhe prodhues të konsumit nga Guangdong, Zhejiang, Fujian, Jiangsu, Shanghai, dhe vende të tjera të huaja për tu mbledhur në Shandong, dhe ka edhe grupe blerëse nga brenda dhe jashtë vendit për këpucë, raste dhe çanta që bëjnë dhe përpunimi i lëkurës.

Kategoritë produkt

Sipërfaqja e ekspozitës: makineritë e këpucëve, pajisjet materiale të mesme dhe të trasha, makineritë e thurura, mbishkrimet e avionëve, pajisjet e derdhjes së injektimit, makineritë e poliuretanit, pajisjet e përpunimit të lëkurës, makineritë e bagazheve dhe lëkurës, gdhendje me lazer, pajisje për prerjen e aditivëve kimikë të lëkurës etj.
Materialet e këpucëve, zona e ekspozitave të materialeve të këpucëve: materialet e këpucëve, këpucët, këpucët e fundit, rreshtat e këpucëve, mostrat e këpucëve, materialet mbështetëse, produktet gjysëm të gatshme, produktet e gomës, pajisje hardware dhe aksesorët, sistemi CAD / CAM etj.
Zona e ekspozitës lëkure dhe sintetike: lëkurë dhe lëkurë sintetike, lëkurë PU, lëkure artificiale PVC, lëkure veshje, lëkure dore, lëkure divan, lëkurë valixhe, leshi prej lëkure.

500 Figurë u larguan