Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Shfaqje argëtuese MGS

Nga nëntori 12, 2019 09: 00 deri në nëntor 14, 2019 18: 00
+ 853 2878 7250 / + 853 6363 0053

http://www.mgsentertainmentshow.com/

Booking.com
http://www.mgsentertainmentshow.com/
Klikime: 9887

Trego lojrat e Macaos (MGS)


MGS - Shfaqja e industrisë

Ekspozita e vetme botërore e drejtuar nga industria, për industrinë. Ekspozita jonë është në pronësi të industrisë; organizuar nga industria; dhe për të mirën e industrisë. Nuk është atje për të bërë një fitim; është atje për të bërë përparim. " MGS nuk ka të bëjë me fitimin e një shfaqje, është e gjitha për ekspozuesit tanë që bëjnë biznes. " MGS është për të lëvizur industrinë tonë përpara përmes inovacionit dhe krijimtarisë; kjo nuk ka të bëjë me kufijtë e katit të shfaqjes ". MGS: Përfaqësimi i tregut më të madh në botë. MGS është zëri i këtij tregu. MGS është më shumë se një shfaqje. Është zemra dhe shpirti i tregut ". "Çdo biznes që e bën Macau tregun më të madh në botë është në MGS.


Booking.com

Shkuarja

  • Gravatar

    Alina Cravcenco

Hung
Të dy numrat e kontaktit nuk janë duke punuar!

500 Figurë u larguan