Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita Ndërkombëtare dhe Seminare për Teknologjinë dhe Pajisjet e Filtrave të Qeseve

Nga nëntori 27, 2019 09: 00 deri në nëntor 29, 2019 18: 00
+86 021 6587 6481

http://www.bagfilter.net/e_lxwm.html

Booking.com
http://www.bagfilter.net/e_lxwm.html
Klikime: 3228

"Ekspozitë ndërkombëtare mbi teknologjinë dhe pajisjet e filtrit të qeseve."
Ekspozita dhe seminari i pajisjeve ndërkombëtare për heqjen e pluhurit të çantës Shanghai dhe seminari mbahet çdo vit në sallën perëndimore të kongresit dhe qendrës së ekspozitës gjithnjë në Shanghai. Përgjegjës për procedurat e aplikimit për kualifikimin e ekspozuesve dhe konstruktorëve për të hyrë në sallën e ekspozitës, d.m.th. " procedurat e sallës së gazetës ", dhe ndërtimi i kabinës, paraqitja e konferencës dhe menaxhimi i ndërtimeve. Kjo ekspozitë është një ekspozitë profesionale, vetëm për vizitorë profesionistë, falas për profesionistë të regjistruar.

Ekspozita Ndërkombëtare dhe Seminaret mbi Teknologjinë dhe Pajisjet e Filterit të Baganta përmban një shfaqje të produkteve nga Hardware & Software kompjuterike, industri të Shërbimeve të Biznesit.


Booking.com

500 Figurë u larguan