enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Konferenca Globale e Ndërtimit të Shkritoreve 2021

From April 22, 2021 09:30 until April 22, 2021 18:00
(Alarm COVID-19, Ne i këshillojmë vizitorët të kontrollojnë statusin e ngjarjes me organizatorët para se të vizitojnë.)

Panairi ndërkombëtar i FSC-së për hedhjen e prokurimeve dhe hedhja e konferencës së prokurimit u mbajt në hotelin ndërkombëtar Shanghai everbright. Konferenca ndërkombëtare e FSC-së për prokurimin e hedhjes është një panair profesional i hedhjes së prokurimeve të mbajtur për industrinë e hedhjes. Blerësit që marrin pjesë në panairin ndërkombëtar të prokurimit të FSC-së janë nga blerësit jashtë shtetit + qendra më e lartë e prokurimit 500 + blerës me vëllim të madh të prokurimit vendor, të gjitha të cilat janë shqyrtuar rreptësisht nga FSC.

Konferenca e blerjes shumëkombëshe për të marrë pjesë në mbulimin e furnizuesve në ndërmarrjen e prodhimit të hedhjes në fund të lartë dhe konkurruese profesionale dhe karakteristike për furnizuesit që hedhin, krijuan platformën ndërkombëtare të prokurimit të FSC, Foundry-Suppliers.Com, faqe interneti dygjuhësore për ndërmarrjet globale të shkritore për të ofruar më shumë shërbime , platforma për ndërtimin e FSC për blerjen ndërkombëtare të hedhjes së platformave online dhe offline, kombinimi i publikimeve bashkëpunuese, thellësia e shërbimit të konsulencës për furnizuesit dhe blerësit që hedhin, komunikojnë drejtpërdrejtë, platforma e prokurimit për hedhjen e të ardhurave të dobishme reciprokisht të dobishme

Klikime: 8552

vend

500 Figurë u larguan