Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Importi dhe Eksporti Ndërkombëtar Ekspozita për Ushqim & Pije


From October 20, 2020 09:30 until October 22, 2020 18:00
(86-21)3101-5701;6439-6190
Kategorite Ushqim & Pije

Importi dhe Eksporti Ndërkombëtar Ekspozita për Ushqim & Pije

Ekspozita Ndërkombëtare e Eksportit dhe Eksporteve të Ushqimit dhe Pijeve të Shangait (FBIE) është një ekspozitë e rëndësishme e cila nuk mund të humbasë për industrinë e importuar dhe pijeve në rajonin e Azisë

Ekspozita Ndërkombëtare e Eksportit dhe Eksporteve të Ushqimit dhe Pijeve në Shangai (FBIE) është një ekspozitë e rëndësishme që nuk mund të harrohet për industrinë ushqimore dhe pijeve të importuara në rajonin e Azisë, dhe u mbajt me sukses në dhjetra herë të Shangait dhe me hapësirë ​​për shfaqje akumuluese mbi 100,000 metra katrorë . Ajo tërhoqi mijëra furnizues të importit dhe pijeve të importuara, të cilat nga më shumë se vendet 40 në të gjithë botën, gjithashtu tërhoqën miliona blerës profesionistë brenda dhe jashtë vendit në fushën e zonës së ushqimit. Së bashku me ekspozitën, ngjarjet bashkëkohore përfshijnë "Politikat Ndërkombëtare të Importit dhe Eksporteve të Ushqimit, Ligjet dhe Rregullimet e Samitit", "Samiti i Tregtisë Ndërkombëtare Ndërkufitare", "Ndërmarrjet e Përpunimit Jashtë Sipërmarrjeve Simpoziumi Sanitar i Regjistrimit", "Mbikëqyrja dhe Administrimi mbi Etiketimin i Ushqimit të Importuar "," Kampionati i Kreativit të Gatimit të Gatshëm të Kuzhëve "," Partia provuese e materialit të importuar ushqimor "," Klasa Botërore e Verës "," Shërbimi Ndërkombëtar i Udhëtimit të Cateringut "dhe aktivitete të tjera do të tërheqin vëmendjen nga organizatat ndërkombëtare dhe kolegët brenda industrisë. FBIE është marshuar të jetë ekspozita më me influencë në industrinë ushqimore të importit dhe pijeve në rajonin e Azisë, e cila bazuar në mbështetjen e fortë të kërkesave masive të tregut të Kinës dhe Shangait si dritare, panairi pritet të shohë një rritje të konsiderueshme në aspektin e shkallës , niveli dhe numri i blerësve profesionistë në bazë ekzistuese. Kjo ekspozitë do të jetë një mundësi e rrallë për ndërmarrjet e ushqimit dhe pijeve nga e gjithë bota për të komunikuar, për të negociuar tregti, për të zgjeruar biznesin dhe për të rritur markën. Ne besojmë se FIE CHINA 2019 - Ekspozitat e Shangait do të sjellin më shumë fitime dhe gëzim për ekspozuesit brenda dhe jashtë vendit.

Mundësi e re

Për të ofruar publicitet, shfaqje dhe platformë tregtare për ndërmarrjet e importit dhe eksportit të ushqimit dhe pijeve në botë, organizatori i kësaj ekspozite, biznesi i Gordon dhe institucionet e lidhura me industrinë, do të mbajë Ekspozitën Ndërkombëtare të Eksportit dhe Eksportit në Shanghai në Konventën Kombëtare të Shangait dhe Qendra e Ekspozitave. Ekspozita do të mbështetet në avantazhet unike gjeografike të Shangait dhe në kërkesën e madhe të tregut dhe do të krijojë një veprimtari më të rëndësishme influencuese të importit dhe eksportit të industrisë ushqimore dhe të pijes Azi Paqësorit. Shpresojmë se ekspozita mund të ofrojë një dritare dhe platformë për ndërmarrjet globale të importit dhe eksportit të ushqimit dhe pijeve që hyjnë në tregun kinez, i cili ka më shumë se 500 milion grupe kryesore të konsumatorëve.

Ekspozita të mëdha

• Ushqime të ëmbla, çokollata dhe ushqime të lehta;

• Cookies, ëmbëlsira dhe buke;

• Produktet e qumështit, milchigs dhe produktet e vezëve;

• Kanaçe, produkte të mishit dhe produkteve ujore;

• ushqim, ushqim dhe ushqim për shëndetin;

• Frutat, zarzavatet, grurit dhe produktet bujqësore dhe mënjanë;

• Vaj ushqimor, vaj ulliri dhe grurë, dhe produkte të naftës;

• condiments dhe përbërësit e ushqimit;

• Lëngje frutash dhe lëngje frutash dhe uthull frutash;

• Kafe dhe çaj, etj;

Klikime: 14796

Gjeni akomodimin tuaj përreth

Redaktimi i fundit në 10.04.2020 01: 40 nga Vizitor
Ekspozita e produkteve ushqimore hallall
Të nderuar Zotëri / Mam, Ne jemi person juridik, një kompani me bazë në Pakistan eksportit të orientuar nga eksporti, që shfaqen markë, shtëpi tregtare dhe rrjeti i zinxhirit të furnizimit të produkteve ushqimore hallall. Ne kemi të bëjmë në më shumë se 80 Artikuj Ushqim nën emrin e markës së "Ushqime DHILLON" Pakistan dhe eksportues në të gjithë botën. M / S Pelican Enterprises (Pvt.) Limited, Bahawalpur 63100 (Punjab) Pakistan. App Watts: +92 (331) 4991717. Linja fikse: +92 (62) 2884041. IMG-20200312-WA0263.jpg
1

500 Figurë u larguan