Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi

Ekspozita Ndërkombëtare për Shfrytëzimin dhe Teknologjinë e Energjisë së Biomasës

Nga nëntori 25, 2019 09: 00 deri në nëntor 27, 2019 18: 00
At Shanghai New International Expo Center (SNIEC) Adresa: 2345 Longyang Rd, ShiJi GongYuan, Pudong Xinqu, Shanghai Shi, Kinë, 201203
(86 21) 5187 9766 * 678 / (86 21) 6469 3665

https://www.heatecchina.com

Booking.com
https://www.heatecchina.com
Kategorite Energji e re, Arsim
Klikime: 3171

Ekspozita Ndërkombëtare për shfrytëzimin e energjisë dhe teknologjinë e biomasës ka bojler injeksion me avull në fushë nafte, pajisje për ngrohje me gaz, pajisje për ngrohje me gaz, furra industriale për ngrohje, proces industrial dhe shfrytëzim të ngrohjes teknologji dhe pajisje, teknologji dhe pajisje të shpërndara të energjisë, kaldaja e biomasës, lloje të ndryshme të biomasës lëndë djegëse, pajisje për prodhimin e lëndës djegëse të biomasës, pajisje për kursimin e energjisë për sistemin zinxhir të bojlerëve etj.

Pas viteve të zhvillimit të plotë të organizatave nga ana e organizatorëve, HEATEC dhe ekspozitat e saj vartëse tematike, të tilla si BOILER SHANGHAI, BIOTEC dhe THERMO TEC, janë shfaqur si panairi më i madh dhe më me ndikim i teknologjisë së ngrohjes dhe energjisë termike me energji ekologjike. sektorët komercialë. Në përputhje me zgjerimin e shfaqjes së vazhdueshme, HEATEC do të zhvendoset në vendin e modernizuar - Shanghai New International Expo Centre (SNIEC). Për më tepër, një temë e re tematike, PV-TEC (Shanghai International Exhibition on Pressure Vessel Technology) do të përfshihet në serinë e shfaqjeve HEATEC, duke mundësuar kështu një ekspozitë më ndërkombëtare dhe gjithëpërfshirëse në tërësi

Mbi të gjitha, tre panaire tregtare në shkallë të gjerë të organizuara nga Adsale Group dhe partneri ynë i biznesit do të mbahet në bashkëpunim me HEATEC. Këto ekspozita AKTUALE që mbulojnë sferat e "Ushqimit dhe Paketimit", "Tekstil dhe Ngjyrosje" si dhe "Prodhimi Inteligjent", gjithashtu do të kenë sinergji për të sjellë konsumatorët e bollshëm të kualitetit të lartë industrial dhe blerësit për HEATEC.


Booking.com

500 Figurë u larguan