Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi

Ekspozita dhe Forumi i Inovacionit dhe Bashkëpunimit Fotovoltaik AsiaSolar

Nga tetori 12, 2019 09: 00 deri në tetor 13, 2019 18: 00
At Qendra Ndërkombëtare Expo Hangzhou Adresa: Ben Jing Er Lu, Xiaoshan Qu, Hangzhou Shi, Zhejiang Sheng, Kinë, 310000
+86-(0)512-5398 6898

http://www.asiasolar.net/index.php?ac=article&at=read&did=11709

Booking.com
http://www.asiasolar.net/index.php?ac=article&at=read&did=11709
Kategorite Energji e re
Klikime: 4234

Me temën e "inovacionit dhe bashkëpunimit", AsiaSolar fokusohet në ndërtimin e një zinxhiri të shëndetshëm ekologjik industrial të centraleve fotovoltaike, zhvillon prodhim inteligjent dhe prodhim të avancuar, promovon në mënyrë aktive zhvillimin e kombinuar të sistemeve fotovoltaike të shpërndara, mikro-grid, ndjekja e zgjuar, fotovoltaike dhe ruajtjen e energjisë, dhe promovon ndërkombëtarizimin e "Një Brez Dhe Një Rrugë" dhe ndërmarrjeve fotovoltaike.
AsiaSolar çdo vit për të tërhequr një numër të madh të ndërmarrjeve të prodhimit PV pajisje fotovoltaike të avancuara, ndërmarrje prodhuese të avancuar, EPC, certifikim testimi, operacione të tilla si investimet, bankat, kompanitë e sigurimeve, Internet, tregojnë teknologjinë e inovacionit të produktit, departamentet përkatëse të shtetit, ekspertët kryesorë të industrisë në vend dhe jashtë, zhvillimi inovativ i sipërmarrësve të industrisë fotovoltaike ndjekin BBS për të diskutuar dhe bashkëpunuar.
Panairi i inovacionit fotovoltaik të Azisë ka qenë i angazhuar për zbulimin dhe eksplorimin e ndërmarrjeve inovative fotovoltaike, lidhjen e kapitalit social dhe integrimin e burimeve të të gjitha palëve, promovimin e rritjes së saj të shpejtë dhe madje edhe të industrisë udhëheqëse.Nuk ka rëndësi në zhvillimin e industrisë ose në periudhën rënies dhe prosperitetit, ekspozita e inovacionit fotovoltaikë të Azisë ka qenë gjithmonë në përputhje, duke iu përmbajtur shërbimit të industrisë dhe ndërmarrjeve me zemër dhe duke ecur gjithmonë në rrugën e risive profesionale.


Booking.com

i interesuar

  • Gravatar

    Toka jonë shpk

fotovoltaike
Informacion mbi bizneset që marrin pjesë në ekspozitën foto-vëllimore në tetor.

500 Figurë u larguan