Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Shanghai China Baby Photo Expo


From July 08, 2020 09:00 until July 10, 2020 18:00
(86-21) 6279 2828

Shanghai China Baby Photo Expo

Ndërsa turma në periudhën e rritjes pas 80, 90 dhe zbatimin e politikës kombëtare për dy fëmijë, popullsia e madhe e fëmijëve në të ardhmen e Kinës do të sjellë fotografinë e fëmijëve, nënat shtatzënë zhvillimi i shpejtë i tregut.

Në industrinë e fotografisë, rivendosja e erërave të lashta mënyrat e lashta po duron një stil të xhirimit, era që rivendos mënyrat e lashta krijojnë një ndjenjë romantike dhe nostalgjike, mund të shprehin më mirë temën e fotografisë, nëna shtatzënë e marrë përsëri së bashku mund të përcjellë shije të ndryshme. Dizajni i kombinimit të vonë dhe rivendosja e mënyrave antike me artin dhe letërsinë si toni kryesor, shtuar një material unik, mund të tregojë më mirë sharmin e "shtatzënisë retro".

Shanghai China Baby Photo Expo ekspozon produkt të tillë si album fotografish dhe korniza fotografish, veshmbathje dhe furnizime, zhvillim dhe bashkim të mostrave të fotografisë, veshje për nënën e shtatzënisë dhe zhvillim të mostrave, proporcione të vërteta fotografie, furnizime përkujtimore dhe programe shërbimi pas prodhimit, shtëpi spitalore dhe pas lindjes rimëkëmbjen, marketingun në rrjet, dhe trajnimet etj.

Kategoritë e produktit:
 • Rrobat dhe aksesoret e foshnjës
 • Rroba mumje shtatzëna dhe foto temë
 • Dizajni dhe dizajni i fotografisë së fëmijës
 • Fotoja e temës së familjes
 • Sfondi i fotografisë për fëmijë
 • Pajisjet e prodhimit fotografik dhe të imazhit
 • Foshnja album dhe kornizë
 • Suvenir për fëmijë dhe shërbime
 • Planifikimi i ngjarjes së festimeve
 • Menaxhimi dhe trajnimi i konsulencës

Klikime: 11595

vend


i interesuar

 • Gravatar

  Kinan

produkt i foshnjësL
Unë jam duke ardhur në Kinë Ur Produkti është shumë e përsosur Unë jam shumë i impresionuar, ne do të bashkohemi me Biznes Ballafaqimi
Vitet më të mira të jetës sonë janë ditët e fëmijërisë. Kujtimet e ëmbla të kësaj periudhe janë të lavdishme. Ata kanë freskinë e një ëndrre. Një fëmijë nuk ka përgjegjësi; Ai është kujdesur nga prindërit e tij. Ai merr gjithçka pa bërë asgjë. Një fëmijë gëzon lirinë e përsosur. Ai nuk ka shqetësime, asnjë vështirësi dhe asnjë telashe. Ai mund t'i thotë asgjë kujtdo. Nëse një fëmijë bën diçka të gabuar, ai

0

500 Figurë u larguan