Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Alpitec Kinë

Nga shkurt 12, 2020 09: 00 deri në shkurt 15, 2020 17: 00
+ 39 0471 516000

http://www.fairbz.it/alpitecchina/en/

Booking.com
http://www.fairbz.it/alpitecchina/en/

Kina e Alpitec
 • Alpitec China, Tregu Ndërkombëtar i Tregtisë për Teknologjitë Malore dhe Dimërore ka vendosur me sukses veten si pikat kryesore të takimit të B2B të sektorit të teknologjisë së dimrit në rajonin e Azi-Paqësorit.
 • Ai vazhdon të zhvillojë edicionin pas edicionit duke ndjekur prirjen pozitive të industrisë kineze të dimrit në rritje të shpejtë. Së bashku me ISPO BEIJING ekspozitën kryesore sportive në Azi, dy ekspozitat mbulojnë spektrin e plotë të pajisjeve dhe teknologjive të sporteve dimërore dhe përfaqësojnë portën e tregut të sporteve dimërore aziatike të lulëzuar.
BASHKOHET SUKSESIN ME SHBA!
 • Në Alpitec China, ekspozuesit 67 dhe markat e vendeve 12 u paraqitën në CIEC në Pekin. Regjistrimi i vizitorëve 30,000 së bashku me ISPO Pekin, kjo edicion i njëmbëdhjetë konfirmoi zhvillimin e shëndoshë të sektorit në Kinë. Edicioni i ardhshëm do të zhvillohet - bashkohuni me ne, dhe zbuloni mundësitë e pafundme që ka për të ofruar tregu kinez.
 • Çdo vit, lojtarët kryesorë nga sektori i teknologjisë së malit dhe dimrit nga e gjithë bota mblidhen në Alsitec China, Tregtinë Ndërkombëtare për Teknologjitë Malore dhe Dimërore, e cila prej kohësh është vendosur si platformë për të gjithë industrinë kineze të dimrit.

lpitec Kina, e cila u zhvillua, mbylli dyert e tij si çdo vit me sukses, dhe numrat të jenë krenarë:
 • Ekspozuesit 67 dhe markat ekspozuese
 • nga një total prej vendeve 12:
 • Austri, Kanada, Kili, Kinë, Francë, Gjermani, Itali, Poloni, Slloveni, Suedi, Zvicër, Shtetet e Bashkuara.
 • 4.500 metra katrorë të hapësirës së ekspozitës
 • Ditët e tregtisë 4
 • 100% e ekspozuesve të kënaqur (që tregojnë ose të shkëlqyera, shumë të mira ose të mira kur vlerësojnë cilësinë e përgjithshme të Kinës Alpitec)
 • Vizitorët 350 pas konferencës së dëborës në Azinë e Paqësorit dhe Workshopin teknik të APSC
 • Alpitec China, edicioni 11th i Tregtisë Ndërkombëtare për Teknologjitë Malore dhe Dimërore!

Booking.com

500 Figurë u larguan