Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Etiketa & Paketimi fleksibël dhe Ekspozita e Filmit në Kinë - Ekspozita balena blu

nga Korrik 08, 2020 09: 00 deri Korrik 10, 2020 18: 00
+86-21-6917 0015/0019/0023/0031

Etiketa & Paketimi fleksibël dhe Ekspozita e Filmit në Kinë - Ekspozita balena blu

Label & Flexible Packaging & Film Expo Kinë

Etiketa & Paketimi fleksibël dhe Ekspozita e Filmit në Kinë do të promovohet përsëri. Dukshmëria dhe ndikimi rrezatojnë në të gjithë vendin. Ne do të kushtojmë për të ndërtuar etiketën më me ndikim dhe profesional dhe platformën ekspozitë fleksibile të shtypjes së paketimit, LFP do të vlejë të marrë pjesë në gjysmën e parë të ekspozitës në Kinën lindore. Ekspozita do të përmbajë përdoruesin fundor në industri të ndryshme, për shembull, ushqim, ilaç, kozmetikë, kujdes personal, elektronik etj. Ai gjithashtu do të shtrihet në përdoruesin përfundimtar. Organizatori mirëpret ngrohtësisht ekspozuesit vendas dhe ndërkombëtarë dhe vizitorët që vijnë në shfaqje.

Promovimi i ekspozimit

1. Ka marrë pjesë në ekspozita të njohura të shtypjes dhe aktiviteteve të lidhura në vend dhe jashtë vendit për të kërkuar bashkëpunim dhe promovuar në mënyrë aktive.
2. Publikim i thellë nga dhjetëra media të industrisë në mbarë botën.
3. Dërgoni drejtpërdrejt ftesat dhe biletat për audiencat profesionale vendase dhe të huaja, dhe bëni ftesë telefonike për audiencat profesionale shtëpiake.
4. Llogaria zyrtare e WeChat, faqja e internetit, Weibo dhe platforma të tjera të reja mediatike, publicitet inovativ, informacione për ekspozitat në çdo kohë.
5. Organizoni anëtarët e shoqatës së printimit dhe shoqatës së paketimit fleksibël dhe grupeve tjera relevante sociale për të organizuar vizita grupore.

Kategoritë e produktit:

1. Salla e etiketave

 • Pajisjet e shtypjes së etiketave, shtypi dixhital, pajisjet e mbarimit, çarë dhe rewinders, etj
 • Pajisjet e servisimit (Prepress, sistemet e tharjes,)
 • Pjesët e pajisjeve (cilindra, rrotulla anilox, lopata të mjekut, vdes, etj)
 • Gazeta, film, bojë, kaseta të ndjeshme ndaj presionit.
 • RFID, etiketë inteligjente, etiketa elektronike. Zgjidhja e zgjidhjeve të sigurisë.
 • pajisjet e mbrojtjes së mjedisit
 • Shtypshkronja.

2. Salla e paketimit fleksibile dhe salla e filmit

 • Pajisje paketimi fleksibël
 • Pjesët e pajisjeve
 • Lënda e parë.
 • Shërbimi i industrisë.
 • Pajisjet e servisimit.
 • Shtypshkronja.
 • Filmi funksional: film lazer dhe film i paketimit të butë, etj;
 • Pajisje për përpunimin e filmit të poliestrës: Makinë veshëse, laminatore, makinë shtypi, makinë lazer etj.
 • Kontrolli / zbulimi: sistemi i mbështjelljes, kontrolluesi i tensionit, kontrolluesi i devijimit korrigjues, matja e trashësisë, zbulimi i defektit, trajtimi i koronës, makina elektrostatike për heqjen e pluhurit, testimi i tensionit, makineria, etj.
 • Pajisja e veçantë: pajisja ultravjollcë e rrezatimit dhe pajisjet e rikuperimit.
 • Ushqimi, kimikatet ditore, ilaçet dhe fushat e tjera të ndërmarrjeve terminale

500 Figurë u larguan