Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

MetalForm Kina


From July 17, 2019 09:00 until July 20, 2019 18:00
010-53056669

 

MetalForm Kina

 

MetalForm Kina do të kthehet në Shangai

MetalForm Kina do të kthehet në Shanghai. Ne e azhurnuam temën e ekspozitës në "epokë të re, formë të re dhe të ardhme të re". MetalForm Kina përbëhet nga katër zgjerime fëmijësh: ChinaForge Fair (Për Teknologjinë e Formimit) fletë metalike Kinë (e përdorur për Teknologjinë e Vulosjes) MetalFab China (teknologji e përpunimit të metaleve) MetalComp Kinë (pjesë formuese metali) Rreth 400 kompani të mëdha vendase dhe ndërkombëtare mblidhen këtu çdo vit të shfaqin makineritë e tyre, format, pajisjet e automatizimit, pajisjet ndihmëse, materialet dhe pjesët formuese të metaleve. Ne sigurojmë një shërbim pazar me një ndalesë për blerësit. Duke u përqëndruar gjithmonë në zgjidhje që janë në përputhje me rendin e procesit dhe automatizimin e falsifikimit, vulosjes dhe përpunimit të fletëve, ne kemi arritur rritje të qëndrueshme në hapësirën e dyshemesë për ekspozuesit dhe vizitorët. Të gjitha aktivitetet e importit CCMI që nga viti 2016 janë planifikuar për në Shtator. CCMI është duke punuar në një ngjarje madhështore për industrinë e falsifikimit, vulosjes dhe prodhimit të fletëve të Kinës, të njohur si Sepday, me ekspozitën MetalForm China dhe dy konferenca paralele në thelb. E diela përmban një mbledhje madhështore dhe shkëmbim masiv informacioni. MetalForm China është marka dhe ekspozita e specializimit e organizuar nga CCMI. Ekspozita është mbajtur me sukses për 10 herë. Ne kemi arritur rritje të qëndrueshme të hapësirës së dyshemesë, ekspozuesve dhe vizitorëve duke u përqëndruar vazhdimisht në zgjidhje të cilat janë në linjë për të përpunuar sekuencat e falsifikimit, stampimit dhe fabrikimit të fletës - dhe automatizimin e proceseve.

 

Çdo vit, rreth 400 kompanive vendase dhe ndërkombëtare të lartë mblidhen këtu për të shfaqur makinat e tyre

Çdo vit, rreth 400 kompani të brendshme vendase dhe ndërkombëtare mblidhen këtu për të shfaqur makineritë e tyre, vdesin & mykun, pajisjet e automatizimit, pajisjet ndihmëse, materialet dhe pjesët e formuara nga metali, etj. Shërbimi i blerjes me një ndalesë është ajo që u ofrojmë blerësve. Ne kemi arritur rritje të qëndrueshme të hapësirës së dyshemesë, ekspozuesve dhe vizitorëve duke u përqëndruar vazhdimisht në zgjidhje të cilat janë në linjë për të përpunuar sekuencat e falsifikimit, stampimit dhe fabrikimit të fletëve, dhe gjithashtu, automatizimin e proceseve.

 

Që nga 2016, të gjitha aktivitetet e importit të CCMI janë planifikuar për shtator

Që nga 2016, të gjitha aktivitetet e importit të CCMI janë planifikuar për shtator. CCMI po përpiqet të bëjë një takim të madh,Sepday", Për Kinë falsifikim, vulosje dhe fletë metalike fabrikuar industrisë, me Ekspozita e MetalForm China dhe dy konferenca në harmoni në thelbin. Grumbullimi i madh dhe shkëmbimi masiv i informacionit janë karakteristika të jashtëzakonshme të "Sepday".

 

Kategoritë e ekspozitave
 • Shtypje mekanike: Shtypësa servo, Shtypës automatikë me shpejtësi të lartë, Shtypje me korniza C, Shtypje anësore drejt, Shtypësa transferimi, Shtypës të ftohtë për falsifikim, Shtypje nxehje, Shtypje vidash, të tjerë

 • Shtypje hidraulike: Shtyn hidraulike, Shtypje të boshllëqeve të imëta, Shtypësa për prerje, Prerje çekiçësh, Shtytëse hidraulike për nxjerrje, të tjera

 • Makineri për fabrikimin e fletëve metalike: Makinat e prerjes së laserit, Makinat për prerjen e plazmës, Makineritë e prerjes me ujë, Makina për prerje NC, Frenat e shtypit, Makina për prerje, Makina për prerjen e tubave, Makina për mbështjelljen e pllakave, Të tjera

 • Makina speciale formuese: Makina për formimin e tubave, Makina për formimin e tubave, Makinat për formimin e tubave, Makina për formimin e tubave, Makina për formimin e tubave, Makina për formimin e tubave, formatorë, makina tjerrëse, makina për sharrim (Lloji i rrotullimit / rripit), qethje bar, të tjera

 • Elementet e makinës: Sistemet motorike dhe të kontrollit të servo, Njësitë e ftohjes, Kthetrat, Pompa servo hidraulike, Sistemet e kontrollit hidraulik, valvulat elektromagnetike, të tjera

 • Pajisjet e automatizimit: Pajisjet e Uncoiling, Feeders Leveler, Facilities Transfer, pajisje Feeding / shkarkimit, pajisjet Stacking, linjat Robot, shiritat Belt, sistemet e shpejta të ndryshimit të vdesin, Ruajtja e mbështjellje / blanks, të tjera

 • Pajisjet e sigurisë: Pajisjet e sigurisë së tipit të dritës, Vëzhguesit e ngarkesës, Instrumentet e testimit / inspektimit, Sensorët, Mbrojtja nga zhurma dhe dridhjet, Pajisjet e ndezjes, të tjera

 • Mjetet & vdes: Mjetet dhe vdesin për Formëzim, Vulosje dhe fabrikim të fletëve metalike, një tjetër proces i veçantë i formimit etj.

 • Sipërfaqja tretment: Pajisje për prishjen e makinave, Makina larëse, Makina për nxjerrjen e shiritave, Pajisjet për kontrollin e korrozionit, Pajisjet e pikturës, Agjentët për lirimin e mykëve, Lubrifikantët grafitikë, të tjerë

 • Makineri për saldim: Makinat e saldimit me lazer, Makinat e saldimit me frekuencë të lartë, Makinat e saldimit me rreze elektronike, Makinat e saldimit me spot, Makina për saldim me hark, Makinat e saldimit me gaz, Robotët e saldimit, të tjerë

 • Projektimi / Sistemet e prodhimit: CAD / CAM, CAE, prototyping i shpejtë, sistemet e menaxhimit të prodhimit, sistemet e zgjuara të transportit / pajisjet për punëtori, të tjerët

 • Ngrohja dhe trajtimi i nxehtësisë: Furra e falsifikimit dhe trajtimit të nxehtësisë dhe teknologjia e kursimit të energjisë, Grykë, çift galvanik, i fortë, të tjerë

 • Pjesët metalike të formuara: Të gjitha llojet e forgings, stampings, trillime dhe pjesë të tjera të formuar, etj.

 • Materiale: Metal Plate, Tube, Wire, Bar, të tjerët

Klikime: 8564

vend


500 Figurë u larguan