Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

KINA DIECASTING

From July 15, 2020 09:00 until July 17, 2020 17:00
+86 21-60361215;+86 21-60361210

http://www.diecastexpo.cn/en/press/press_release_detail/id/1066


Booking.com
http://www.diecastexpo.cn/en/press/press_release_detail/id/1066
Klikime: 13140

KINA DIECASTING

KINA DIECASTING - Drive tregun global

Si e vetmja panair tregtar që fokusohet në tregun kinez të hedhjes së vdesit, KINA DIECASTING ka vendosur pozitën e saj udhëheqëse në tregun aziatik dhe vazhdon suksesin e saj për të arritur një nivel më ndërkombëtar dhe profesional.

KINA DIECASTING do të mbahet në Shanghai International International Expo Center (SNIEC), Kongresi Ndërkombëtar i Diecasting në Kinë do të mbahet njëkohësisht, i Co-Organizuar nga NürnbergMesse China Co, Ltd, duke e pozicionuar veten si platformën kryesore për tregun, organizatorit i kushton duke integruar më shumë burime ndërkombëtare në shfaqje, duke synuar përmirësimin e platformës në nivelin tjetër.

Kongresi Ndërkombëtar i Kinës Diecasting dhe Simpoziumi Ndërkombëtar mbi Lidhjet Nonferrous dhe Special Casting Technologies, sponsorizuar nga Shoqëria Kineze e Inxhinierisë Mekanike, Komisioni Diecasting i Organizatës Botërore të Shkritore, Komisionet e Nonferrous Alloys të Organizatës Botërore të Shkritore, organizuar nga Institucioni i Shkritore i Shoqërisë Kineze të Inxhinierisë Mekanike , Kina Qendra për Promovimin e Produktivitetit të Shkritores së Shkencës, Laboratori Shtetëror i Teknologjisë së Kallëpëve të Dritës së Lehta për Pajisjet e Fundit, Shanghai Institute Spaceflight Precision Institute do të mbahet në Kinë.

Ngjarja është platforma ndërkombëtare për shkëmbimin e teknologjisë. Shumë specialistë, studiues dhe përfaqësues të Ndërmarrjeve nga diacasting, aliazhet jo-ngjyra dhe industria e veçantë e hedhjes brenda dhe jashtë vendit do të ftohen të parashikojnë trendin e zhvillimit të ardhshëm dhe të ndajnë inovacionin dhe teknologjinë më të përparuar në bazë të statusit aktual të industrisë dhe dinamikës akademike.

Kina Diecasting Expo është baza më e madhe e prodhimit të makinave në Kinë, me sipërmarrje të përbashkëta të automobilave të njohur në botë. Këto kompani udhëheqëse në masë të madhe nxisin zhvillimin e grupimeve industriale në këtë rajon. Do të fokusohet në shfaqjen e tërë zinxhirit të furnizimit të hedhjes së vdesit.

500 Figurë u larguan