Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita Ndërkombëtare e Teknologjisë Ndërkombëtare të Flakës në Kinë

From September 15, 2020 09:00 until September 19, 2020 18:00
021-65265855 / 13918252557

http://www.flameexpo.com/index.asp


Booking.com
http://www.flameexpo.com/index.asp

Ekspozita e teknologjisë së materialeve retardante të flakës në Shanghai

Këtë vit, shfaqja e vazhdueshme e viktimave të zjarrit të mëdha, produktet e zjarrit të shkaktojë vëmendjen e njerëzve, përdorimin e materialeve retardant flaka, përmirësimin e qytetit për të rezistuar vetëdijes për rrezikun nga zjarri, ka qenë në këtë moment! Në botë, kërkesat për produktet e retardants flaka janë më të larta dhe më të larta. Ligji i Zjarrit i Kinës, zbatimi i standardeve ndërkombëtare të flakës, veçanërisht Direktiva e BE RoHS, WEEE dhe REACH dhe kërkesat për performancën e djegies dhe komponentët e vendeve dhe komponentëve publikë, futja e. Këto ligje dhe rregullore, të cilat janë formuar në Kinë për të zbatuar ligjet dhe rregulloret e përdorimit të produkteve të retardantëve të zjarrit, janë të detyrueshme dhe me siguri do të promovojnë dhe zhvillojnë industrinë e zjarrit.

Agjent i ri i ndezjes së flakës dhe një material i ri retardant i flakës në zonat e ekonomisë kombëtare në përdorim është në përputhje me udhëzimet e Komitetit Qendror për "gozhdë në bud". Në sigurimin e jetës së njerëzve, premisë e sigurisë së burimeve kombëtare, është më shumë se masat e parandalimit të zjarrit, kërkesa e tregut vendas dhe ndërkombëtar për produktet e retarduesve të flakës është pa dyshim. Me qëllim të promovimit të mëtejshëm të zhvillimit të shpejtë të industrisë së retardantit të zjarrit, shfaqja e teknologjisë dhe produkteve më të fundit në vend dhe jashtë vendit, ekspozita "Shanghai International Flame Retardant Materials Technology" do të mbahet siç është planifikuar në Qendrën Ndërkombëtare të Expo Shanghai.

Do të tregojë përmes një sistemi më profesional të shërbimit, dhe vazhdimisht do të përmirësojë shkallën dhe cilësinë e ekspozitës, zinxhirin e industrisë së lidhjes seamless dhe ndarjen e burimeve të cilësisë së lartë, për të treguar fuqinë e markës, për të eksploruar tregun global, për të kërkuar vlerën e biznesit mundësitë dhe bashkëpunimi për të ndërtuar një platformë më cilësore ndërkombëtare. Ekspozita vazhdojnë së bashku me Azinë më në shkallë që përputhen me materialet e ndërtimit ekspozitë seri dhe të tjera në terren lidhur me ekspozitë dhe konferencë së bashku për kolegët e industrisë për të krijuar një sipërfaqe ekspozitë total prej 20 milion metra katror, ​​3500 ekspozuesit globale të cilësisë dhe vizitorët 80000 profesionistë u mblodhën. A është ndërtimi i materialeve dekorative, plastikës inxhinierike, gome, tela dhe kabllo retardant flaka, retardant zjarri retardant retardant, retardant flaka, material izolues, tekstile retardant flaka, veshje të veçantë dhe industrinë e tjera të industrisë zinxhir!

Ekspozita Ndërkombëtare e Teknologjisë Ndërkombëtare të Flakës në Kinë
Produkt Kategoria:
  • Retardantët e flakës: retardant i fluksit pa halogë, Retardant i flakës së fosforit, Retardantët e zjarreve të bromuara, Retardantët e zjarrit të bazuara në azot, Retardantët e klorit të flakës, Retardantët inorganik të flakës, Hidrat magnezi, Retardant i fluksit të hidroksidit të aluminit, Flaka e gjelbër, Nm retardant , Pajisje retardante pluhuri.
  • Tekstile retardante: Veshje retardante, pëlhurë retardante flaka, materiale të reja tekstile retardante, perde retardant, fibra flaka retardante, fibra basaltike shkëmbi, fibra aramidë, fibra karboni, materiale dekorative retardante flaka, pëlhura jo të endura të flakës, flakë-retardant dyshek, fije flaka-retardant, qilim flaka-retardant / batanije, dhe lidhur me Flaka-retardant tekstile.
  • Materialet retardant flaka: Plastikë inxhinierike retardant, Plastikë modifikuar retardant, rrëshirë retardant, masterbatch retardant flaka, materiale të përziera Retardant, elastomer retardant, film hollë retardant, shkumë Retardant, retardant materiale të brendshme automotive, materiale retardant zjarri, Letër speciale retardante, Retardant MDF, dru retardant, dyer dhe dritare retardante, shkumë poliuretani / shkumë me zjarr retardant.

500 Figurë u larguan