Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Anufood Kina

Nga prilli 15, 2020 09: 30 deri në prill 17, 2020 17: 00
+86 21 6010 3122

http://www.anufoodchina.com

Booking.com
http://www.anufoodchina.com
Kategorite Ushqim & Pije
Klikime: 3827

Si organizatorët kryesorë të ekspozitës në botë, Ekspozita e Kolonjës Ekspozita Ndërkombëtare Ekspozita ka industrinë ushqimore globale Ekspozitë ushqimore botërore të kolonjës, suksesi do të mbulojë kolonjën, Gjermaninë, ekspozitën e ushqimit në botë (Anuga), kolonjës karamele ndërkombëtare dhe ekspozitës ushqimore të kohës së lirë në ISAL (ISM) Tajlandë (THAIFEX), Ekspozita e ushqimit në botë (Shenzhen) (ANUFOOD China) gjithashtu është bërë një kompani ekspozitë ndërkombëtare e kolonjës është një pjesë e rëndësishme e ekspozitës ushqimore globale. Ekspozita ushqimore e botës (Shenzhen) është e angazhuar në ndërtimin e platformës më të mirë tregtare të gjithë zinxhirin e industrisë së industrisë ushqimore dhe pijeve në Kinën veriore.
Ekspozita Botërore e Ushqimit (Shenzhen) është e angazhuar për ndërtimin e një platforme të re për tregun e ushqimit dhe pijeve të integruara në jug të Kinës, promovuar fuqishëm nga Anuga në Këln, Gjermani, duke ju lejuar të zotëroni tregun Shenzhen dhe të gëzoni burimet më të mira të biznesit në botë

Kategoritë produkt
 • Ushqim i Bukur
 • Baxho
 • Mish
 • Ushqimi HALAL
 • Ushqim të ngrirë
 • Pije (Pije dhe Alkool) Ëmbëlsirat dhe Snacks
 • Bukë & Bakery
 • Frutat dhe Perimet
 • Ushqim organik
 • Ushqim deti
 • Kafe dhe çaj
 • Shërbimi i ushqimit
 • Shitore dhe Zyra për Kafe, Çaj dhe Shërbime Uji

Booking.com

500 Figurë u larguan