Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Simpoziumi i Kinës Ndërkombëtare të Teknologjisë dhe Ekspozita mbi Automjetet Hybrid & Pure Electric dhe Komponentët kryesorë

From November 11, 2020 09:30 until November 13, 2020 18:00
010-63361277, 63367955, 63364298

Simpoziumi i Kinës Ndërkombëtare të Teknologjisë dhe Ekspozita mbi Automjetet Hybrid & Pure Electric dhe Komponentët kryesorë

Shkalla e ekspozitës pritet të tejkalojë 50,000 metra katrorë

Shkalla e ekspozitës pritet të tejkalojë 50,000 metra katror, ​​duke përfshirë 4 pavionet e brendshme, zonat ekspozuese 2 në natyrë, zonat ekspozuese 10, një zonë demonstrim në hapësirën e jashtme të testimit, një zonë demonstruese testimi pa pilot (automatik) dhjetra aktivitete të përvojës interaktive.

Simpoziumi i Kinës Ndërkombëtare të Teknologjisë dhe Ekspozita mbi Automjetet Hybrid & Pure Electric dhe Komponentët kryesorë

Ekspozita është e përbërë kryesisht nga makina ndërkombëtare inteligjente të bëra dhe ekspozita të lidhura me industrinë, kursim të energjisë dhe ekspozitë të reja të automobilave energjetikë të dy pjesëve kryesore, nga "pavioni i automjeteve", "ekspozita e pjesëve kyçe", "pavioni ndërkombëtar", "ndërmarrja e vetëshpallur kechuang "eksplorimi i energjisë dhe materialeve të reja", "inteligjenca artificiale dhe ekspozita IT", "gjithëpërfshirëse", "eksplorim i ri i energjisë dhe materialeve", " ekspozita testuese dhe ekspozitë interaktive "si ekspozitë, një ekspozim gjithëpërfshirës i automjeteve të reja të energjisë në vend dhe jashtë, inteligjente të rrëmbyera, pjesët kyçe të automobilave rezervë dhe zinxhiri i industrisë në rrjedhën e sipërme dhe të poshtme,Dhe teknologjia cutting-edge dhe arritjet më të fundit në fusha të ngjashme.

Ekspozita do të mbulojë tetë fushat e mëposhtme

Ekspozita do të mbulojë tetë fushat e mëposhtme: industrinë e automobilëve, industrinë e transportit inteligjent, industrinë e internetit, industrinë e komunikimit, industrinë e mikroelektronikës, industrinë e inteligjencës artificiale, materialet e reja dhe industrinë e re të energjisë. Ekspozuesit do të përfshijnë ndërmarrjet vendase dhe të huaja të automobilave dhe ndërmarrjet e pjesëve kyçe, "forca të reja" të automobilave të reja të energjisë dhe të rrjetit inteligjent, ndërmarrjet e pjesëve kyçe të baterisë, kontrollin motorik dhe elektronik, si dhe furnizuesit e lidhur me pajisjet e ngarkimit dhe në rrjedhën e sipërme dhe poshtë zinxhirin industrial. Përveç kësaj, ekspozita do të ftojë gjithashtu internetin ndërkombëtar dhe të brendshëm, të dhënat e mëdha dhe platformat e informatikës cloud, ndërmarrjet kryesore të komunikimit, ndërmarrjet dhe institucionet në fushën e 5G, internetit të automjeteve dhe transportit inteligjent, si dhe ndërmarrjet dhe institucionet në mikroelektronikë, materiale, energji të re dhe fusha të tjera të ngjashme. Ekspozita gjithashtu do të krijojë një zonë demonstrim për ngarje autonome, një zonë test drive për të shijuar përvojën, një zonë ekspozimi për arritjet e përvjetorit 70th dhe zona të tjera të ekspozuara të veçanta, dhe do të mbajë një sërë aktivitetesh të njëkohshme si Huo Xiang festivali i blerjes së makinave të vjeshtës, teknologjia kombëtare e kolegjit të automobilave dhe kultura, dhe karnaval i karrierës së makinave.

Kategoritë e produktit:

Objektet e tarifimit

Ngarkesa, Ngarkuesit, kabinetet e shpërndarjes së energjisë, bateritë e rimbushjes dhe sistemet e menaxhimit të baterive, pajisjet e tarifimit të parkimit, monitorët inteligjentë, zgjidhjet e ngarkimit të stacioneve, ngarkimi i zgjidhjeve të rrjetit të zgjuar të stacionit etj.

Shkuarja

  • Gravatar

    PARAVE KADAMB

PARAVE KADAMB
Ndryshuar për herë të fundit në 29.09.2019 23: 02 nga PRAVEEN KADAMB
HYBRIDI E VEHIKAVE ELEKTRIKE DHE KUFIZAT E KUVENDIT
INTERESUAR N IN HYBRIDIN E VEHIKES ELEKTRIKE DHE KUFIZAT E KUVENDIT praveen.jpg
0
Mariya Vasileva
përkthyesit
Përshëndetje,

Do të dëshiroja t'ju pyesja, nëse në "Simpoziumin e Kinës Ndërkombëtare të Teknologjisë dhe Ekspozitën mbi Automjetet Hibride dhe të Pastra Elektrike dhe Komponentët Kryesorë" do të sigurohen përkthyes.

Regards,
M. Vasileva

0

500 Figurë u larguan