Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Kujdesi dhe Rehabilitimi Expo China


From September 17, 2020 09:00 until September 19, 2020 17:00
+86(0)20 8989 9111;+86(0)20 8989 9635;15800040462

Kujdesi dhe Rehabilitimi Expo China

Expo China për Kujdesin dhe Rehabilitimin

Expo China Care & Rehabilitation ("CR Expo"). Si panairi i vetëm kombëtar për produktet dhe mjetet e personave me aftësi të kufizuara dhe personave të moshuar, si dhe Expo më e madhe e kujdesit dhe rehabilimit të Kinës, CR Expo sjell së bashku teknologjitë, arritjet dhe produktet më të avancuara dhe më të përditësuara nga rehabilitimi, pajisja ndihmëse, kujdes dhe shëndetësi, me qëllim të ndërtimit të një platforme multifunksionale dhe gjithë-dimensionale për udhëheqjen e zhvillimit të ardhshëm të industrive.

Ai bashkon teknologjitë më të avancuara dhe më të përditësuara

Ai bashkon teknologjitë, arritjet dhe produktet më të avancuara dhe më të përditësuara nga pajisjet e rehabilitimit, ndihmës, kujdesit të moshuar dhe shëndetësisë, me qëllim të ndërtimit të një platforme multifunksionale dhe gjithë-dimensionale për udhëheqjen e zhvillimit të ardhshëm të industrive

Panairi është pritur nga Federata e Personave me Aftësi të Kufizuar të Kinës

Panairi është pritur nga Federata e Personave me Aftësi të Kufizuar të Kinës, Qendra për Ndihmën e Aftësisë së Kufizuar të Kinës, organizuar nga Federata e Personave me Aftësi të Kufizuar të Pekinit dhe bashkëorganizuar nga Ekspozita Polifonike. Si një ngjarje e rëndësishme në industrinë e kujdesit dhe rehabilitimit, CR EXPO është duke u rritur së bashku me industrinë kineze të kujdesit dhe rehabilitimit për vitet e kaluara 12. Ajo ka bashkuar teknologjitë dhe aplikacionet e reja në rrafshin global në rehabilitimin, pajisjet ndihmëse, kujdesin për të moshuarit dhe sektorët e shëndetësisë ndihmojnë ekspozuesit të eksplorojnë më shumë mundësi biznesi

Kategoritë e produktit:

1. Rehabilitimi dhe pajisjet ndihmëse:

Instrumente dhe pajisje për rehabilitim / Proteza, orthoses dhe produkte të ngjashme / Ndihma mjekësore / Ndihma për lëvizje / Ndihma për ecje dhe lëvizje / Ndihma e përditshme e jetesës / Dëgjimi dhe ndihma vizuale / Ndihma për komunikim

2. Teknologjia e zgjuar:

Pajisje elektronike për qëllime të komunikimit dhe kujdesit / Robotë të veshur / Sistemi i menaxhimit të shëndetit

3. Pa pengesa:

Automjetet për personat me aftësi të kufizuara / Rampat dhe korrentet / Elevatorët dhe platformat ngritëse / Shenjat paralajmëruese dhe pajisjet / Projektimi dhe planifikimi

4. Fushat e zgjedhura:

Kujdesi / Rehabilitimi i moshuar / Proteza dhe Orthosis / Aids Aids / Aids Visual / Baza e Industrisë / Aksesive Aksesore Achievements / Aksesore Pajisje Aksesore

Karakteristika:
 • Platforma autoritative, ekspozita e vetme profesionale kombëtare

  I organizuar nga Federata e Personave me Aftësi të Kufizuar të Kinës dhe mbi 12 vitet e zhvillimit, CR Expo është rritur në ekspozitën më të madhe profesionale dhe të ndërkombëtarizuar të industrisë së këshillave ndihmëse në Kinë.

 • Përputhja efikase e lidhjes së tërë zinxhirit industrial

  Profesionistët profesionistë nga federatat e personave me aftësi të kufizuara, industria mjekësore dhe shëndetësore si dhe industria e kujdesit të moshuar janë të ftuar për vizita, negociata dhe blerje për të ndihmuar të gjithë pjesëmarrësit të gjejnë furnizime dhe kërkesa të reja dhe të arrijnë bashkëpunim efikas.

 • Faza e Specializuar Mbledhja e Markave Drejtuese të Botës

  Tërheqja e markave kryesore të vendeve dhe rajoneve të 22, CR Expo është një vend për të shfaqur teknologji të reja, aplikime, rezultate novatore shkencore dhe zgjidhje me ekspozuesit ndërkombëtarë që marrin 30% të ekspozuesve të saj të përgjithshëm.

 • Raste të shumëfishta për Komunikimin dhe Njohjen e Kufijve

  Njëkohësisht duke u zhvilluar me ekspozitën janë konferenca ndërkombëtare, takime për takime, konferenca promovimi, njoftime për shtyp për produkte dhe teknologji të reja dhe forume të tjera të veçanta të cilat do të bashkojnë ekspertë dhe elita me influencë të industrisë për të lehtësuar pjesëmarrësit për të arritur komunikim dhe bashkëpunim të suksesshëm.

 • Mbulimi intensiv dhe efektiv i medias

  Agjencia e lajmeve Xinhua, Daily News, CCTV, Radio Kombëtare e Kinës, Shërbimi i Kinës së Lajmeve, Revista Kinë për Personat me Aftësi të Kufizuar, Revista Kinë për Dëgjim dhe Fjala e Rehabilitimit të Shkencës dhe media të tjera me ndikim do të bashkoheshin me ne për t'u ofruar ekspozuesve shërbime promovuese.

Klikime: 10948

Gjeni akomodimin tuaj përreth

Antonietta
Info partecipazione
Informacione të thella të informacionit në merito alle modalità di Accesso.
0

500 Figurë u larguan