Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Shtypjen e ekranit dhe Inkjet Printime Industriale Expo China


From November 19, 2019 09:00 until November 21, 2019 18:00
+ 86 020-89300178 ose 89300188

Shtypjen e ekranit dhe Inkjet Printime Industriale Expo China

Ekspozita integron plotësisht printimin e ekranit dhe teknologjinë e re digjitale, duke udhëhequr një epokë të re të shtypjes së veshjeve dhe pëlhurave, shtypjen industriale, shtypjen e ambalazhit, shtypjen komerciale dhe shtypjen e reklamave. Me temën "vrull i ri, forca e re dhe kultura e re" ajo integron ekspozitë, konferencën BBS, aktivitetet dinamike dhe negocimin e tregtisë, duke theksuar inovacionin, mbrojtjen e mjedisit dhe drejtimin e zhvillimit teknologjik të printimit të ekranit, shtypjes digjitale dhe personalizimit të personalizimit. Pritet të tërheqë pothuajse ndërmarrjet e njohura të 500 brenda dhe jashtë vendit për të paraqitur teknologjinë më të avancuar dhe produktet në industri, paraqesin zgjidhjet më inteligjente dhe moderne dhe krijojnë mundësi të reja biznesi për ndërmarrjet për zgjerimin e bashkëpunimit tregtar.
Kategoritë produkt
  • 1, shtypje digjitale, pajisje fotografike, pajisje të printimit të sheshtë UV, pajisje për shtypjen e tekstilit me bojë dixhitale, sistem transferimi termik i lartësimit, pajisje universale për printim; Bojë për shtypjen e tekstilit, bojë lartësuese termike, letër termike transferimi, film transferimi dhe harxhuese të tjera; , pajisje shtesë etj.
  • 2. Shtypjen e ekranit dhe pajisjet e printimit të pllakave, pajisjet për shtypjen e pëlhurave, materialet e pajisjeve të shtypjes dhe transferimit të nxehtë, shtypjen e ekranit dhe aksesorët e printimit të pllakave, shtypjen e ekranit dhe bojë për shtypjen e shtypit, shtypjen e shtypit, shtypjen e ekranit dhe materialet e shtypjes, pigmentet kimike, pajisje, etj.
  • 3, shtypja e pëlhurave: printim digjital, shtypje me vulosje të nxehtë, printim flocking, produkte të përpunimit të transferimit termik.
  • 4. Software, platformë dhe pajisje të personalizuara; Përshtatje personale e zinxhirëve industrialë në rrjedhën e sipërme dhe të poshtme
  • 5, reklamat e trupit, postera, banderola, shfaqje POP, decals, panele shenjëzimi.

Klikime: 11017

Gjeni akomodimin tuaj përreth

i interesuar

  • Gravatar

    Zhi Yuan Lee

Jaron
Mund të regjistroheni në shfaqje
A do të jem në qytet nga Sh.B.A ... A mund të regjistrohem në shfaqje?

Jaron

0
Abdelouahad OUBELKAS
imprimante sur papier plus que 350 gram
Bonjour, j'ai besoin d'imprimant e plus que 350 g.

0
Kashil
Printer
Hi aty
Unë jam i interesuar për produktet tuaja.
Keni nevojë për informacion për printerin.

Falemnderit

Kashil

0
Thàm thu hường
Tôi đang quan tâm án máy në lưới và iv phẳng trên kính. Rất mong được tư vẫ tại hội chợ lần này. Và không biết có bao gồm trong hội chợ lần này không.
0

500 Figurë u larguan