Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Kinë Pekin Ndërkombëtare Makineri Ndërtimi, Materiale Ndërtimi i Makinerive dhe Minierave Ekspozita dhe Seminare


From September 14, 2021 09:00 until September 17, 2021 17:30
+86 010-67870913;+86 010-67870180

Kinë Pekin Ndërkombëtare Makineri Ndërtimi, Materiale Ndërtimi i Makinerive dhe Minierave Ekspozita dhe Seminare

Shumë ndërmarrje të njohura vendase dhe të huaja zgjodhën BICES

BICES do të shfaqë produkte të reja, teknologji të reja, materiale të reja dhe zgjidhje të orientuara drejt klientëve në fushat e ndërtimit inxhinierik, materialeve të ndërtimit, minierave, automjeteve komerciale dhe pajisjeve emergjente në një mënyrë të gjithanshme. BICES është një platformë për shkëmbimin e vlerës, e cila është një mundësi e madhe për ju të zbuloni dhe të eksploroni tregun dhe mundësitë e biznesit. Në periudhën e përshtatjes industriale, BICES ishte një sukses i madh. Shumë ndërmarrje të mirënjohura vendase dhe të huaja zgjodhën BICES si platformën e tyre fillestare dhe shumë tregje në zhvillim erdhën në vizitë në grupe, të cilat plotësisht demonstruan parashikimin dhe korrektësinë e konvertimit të organizatorëve të ekspozitës nga platforma ekspozuese e ndërtimit në platformën e vlerës

Kategoritë produkt

1. Makineri ndërtimi

Makineritë gërmuese makineritë që lëvizin tokën heqjen e makinerive automjet industrial makineritë e ngjeshjes makineritë e ndërtimit dhe mirëmbajtjes së trotuareve makineri konkrete makineritë e makinës makineritë e grumbullimit makineritë komunale dhe të mbrojtjes së mjedisit produkte betoni makineri 0 makina të punës ajrore 1 makina dekoratë 2 bar çeliku dhe makineri prestressed makineri 3 shpimit gur 4 mjetet pneumatike makineri 5Militari ndërtimit | makineritë e kopshtit makineri të tjera të veçanta të ndërtimit

2. Makineri ndërtimore

Makineritë e çimentos makineritë e produkteve të çimentos makineritë e fibrave të qelqit ndërtimin e makinerive sanitare qeramike të murit dhe materialeve për mbulim makineritë e reja të materialeve të ndërtimit makineritë minerale jo metalike materialet e materialeve të ndërtimit të materialeve guri makineri të tjera të materialeve të ndërtimit

3. Makineri për miniera

Pajisjet e miniera, stërvitjet e minave dhe aksesorët pajisjet e thyera të hapura të minave pajisje | pajisje për përgatitjen e pajisjeve të mullirit pajisjet për ushqimin | | pajisjet e shqyrtimit të pajisjeve të transportit duke përmirësuar grupe të kompletuara të pajisjeve të mbrojtjes dhe monitorimit të sigurisë së makinerive të minierave, mbështetëse, makina shpuese hidraulike | pajisje për matjen e pajisjeve elektrike të minierave për pompën e minierave pajisje për makineritë e minierave minerale speciale

4. Automjete komerciale

Kamion, rimorkio, traktor, kamion me hile, makina me rrjet depo makina e makinave makinën e makinave të posaçme për karrocë automjete të tjera të veçanta

5. Pajisje emergjente

Pajisje inxhinierike emergjente pajisje të shpëtimit të rrezikshme pajisjet e shpëtimit të tërmetit pajisjet e shpëtimit të minave pajisjet për shpëtimin e zjarrit pajisjet e shpëtimit të ujit pajisjet e shpëtimit mjekësor pajisjet e transportit sistemi emergjent i energjisë pajisjet e komunikimit pajisjet e emergjencës | Monitorimi i mjedisit 0 | Monitorimi meteorologjik i 1 | 2 pajisje të tjera speciale

6. Pajisjet e parkimit

Heqja, përkthimi, qarkullimi pajisjet e parkimit kutia e shenjave, porta dhe hapësira të tjera të parkimit kontrollin e parkimit, sistemin e menaxhimit të parkimit të induksioneve parkimi i sistemit të ngarkuar

7. Aksesorët dhe ofruesit e shërbimeve

Teknologjia e re, materialet e reja, pajisjet e inspektimit dhe mirëmbajtjes motor dhe pjesët e motorit Komponentët e shasisë dhe të transmisionit komponentët hidraulikë dhe hidraulikë vegla pneumatike dhe përbërës komponentët e kontrollit elektronik dhe elektrik pajisja e punës dhe vulat e mekanizmave pajisje vajosjeje taksi | gomave | vend ofrues shërbimi

Klikime: 12475

Gjeni akomodimin tuaj përreth

Akshay
Mbulesa çarçafësh dhe makina për formimin e rrotave dhe makina e lakimit
Ne jemi prodhuesi kryesor i roll formimin dhe mbulimin e pajisje accesories
0

500 Figurë u larguan