Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi

Guangzhou International Air-condition, Ventilim & Air-përmirësimin Fair

Nga gushti 16, 2020 09: 00 deri në gusht 18, 2020 17: 00
At Guangzhou - Kina Importi dhe Eksporti Kompleksi Adresa: Nr. 380, Yuejiang Zhong Road, Guangzhou, Kinë
+ 86 20 29188153; + 86 13539992305

http://www.avaichina.com

Booking.com
http://www.avaichina.com

Guangzhou International Air-condition, Ventilim & Air-përmirësimin Fair

Që nga fillimi i Planit 13th pesëvjeçar për Ndërtimin e Efiçiencës së Energjisë dhe Zhvillimit të Ndërtesës së Gjelbër

Që nga lëshimi i Planit pesëvjeçar për ngritjen e efikasitetit të energjisë dhe zhvillimit të ndërtesave të gjelbërta, Komiteti Qendror i CPC ka propozuar të rregullojë reformat strukturore të ofertës, të përshpejtojë vendosjen strategjike të ndërtimit të vendeve prodhuese të fuqishme dhe të injektojë shtysë të fortë në zhvillimin e Industrinë e HVAC. Me qëllim të promovimit të zhvillimit të qëndrueshëm të industrisë së HVAC, të përgjigjet në planifikimin e politikave kombëtare dhe të nxisë transformimin dhe përmirësimin e industrisë, Guangzhou International Refrigeration, ajër të kondicionuar, ventilim & Panairi i pajisjeve të përmirësimit të ajrit (AVAI CHINA 13) është gati për t'u mbajtur nën Mbikëqyrja e organizatorëve, përfshirë Guangdong Grandeur International Exhibition Group, Shoqata e Ndërmarrjeve Guangdong për Bashkëpunim Ekonomik të Jashtëm, Këshilli për Promovimin e Guangdong-Hong Kong-Makao Bashkëpunimi dhe Guangdong Tregtisë Dhoma e Tregtisë dhe Kina Ftohje Magazine, etj

AVAI Kina ka fituar mbështetje të fuqishme nga qeveria

AVAI Kina ka fituar mbështetje të fuqishme nga qeveria, në mënyrë që të lehtësojë zhvillimin e shëndoshë dhe përmirësimin e industrisë së HVAC, të mbrojë rrugën teknologjike të zhvillimit të gjelbër dhe të zhvillojë konceptin e zhvillimit të gjelbër. Ekspozuesit që marrin pjesë në AVAI CHINA 2019 kanë akses për të marrë subvencione për ekspozim. Përfituesi përfshin ekspozuesit të cilët janë regjistruar në Kinë, të angazhuar në ftohje, ajër të kondicionuar, ventilim dhe industri të ngjashme.

Guangzhou International Air-condition, Ventilim & Air-përmirësimin Fair

Ekspozita mbulon një sipërfaqe prej 30,000 metra katrorë dhe pritet të tërheqë më shumë se 600 HVAC dhe ndërmarrjet e lidhura me trajtimin e ajrit për të marrë pjesë në ekspozitë. Ekspozita është mbështetur fuqimisht nga më shumë se ndërmarrjet 100 si grupi Luanda, grupi Huamei, ftohje Xingxing, Xueyu, Panasonic, Baiao, Zhongtai ftohje dhe kështu me radhë. Ekspozita u mbështet gjithashtu nga më shumë se mediat e lidhura me 100 brenda dhe jashtë vendit, pasuar nga shumë media të lajmëruar nga radio dhe televizioni Guangdong dhe u raportuan nga shumë media masive.

Kategoritë produkt
  • Pajisjet e ventilimit dhe pastrimit të ajrit: të gjitha llojet e ventilatorëve, pastrimit të ajrit, filtrimit të ajrit, sistemit të ajrit të freskët, sistemit tifoz qendror, humidifikimit dhe dehumidimit pajisje, tuyere, tifoz, ajër (era) perde, sistem kanal, valvola, pajisje tub, kulla, etj;
  • Pajisje me ajër të kondicionuar dhe pajisje mbështetëse: gjendja ajrore qendrore / komerciale / shtëpiake dhe pajisjet ndihmëse; burimi i ujit të detit / burimi i tokës / burimi i tokës / sistemi i pompës së ngrohjes ajrore dhe pajisjet ndihmëse; kondicioner i kursyeshem për mjedisin, termoizolues termik; pajisjet për pastrimin, inspektimin dhe mirëmbajtjen e kondicionerit, etj.
  • Teknologjia dhe pajisjet e ftohjes dhe ftohjes: pajisjet e ftohjes dhe ftohjes për deponimin e ftohtë dhe frigoriferin; pajisje të ruajtjes së ftohtë dhe prodhimi i saj mbështetës; të gjitha llojet e makinave frigoriferike, rrotullues të ujit, kompresorë, plastikë të përforcuar me fibra, avullues, valvulës zgjerimi, shkëmbyes nxehtësie, ftohje etj.
  • Automatizimi i ndërtesave dhe teknologjia e integrimit të sistemit: teknologjia IoT, kontrolli i zgjuar qendror, terminali i lëvizshëm inteligjent, sistemi automatik i kontrollit, instrumentimi automatik, matësi i ftohtë dhe ngrohësi, matësi i rrjedhës, kontrolluesi (valvula)

Booking.com

i interesuar

  • Gravatar

    Hossam Elwakil

500 Figurë u larguan