Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Prefab House Modular Building dhe Mobile House dhe Hapësirë ​​Panairi


From August 03, 2020 09:30 until August 05, 2020 18:00
+ 86 020 28945347; + 86 020 29188153

Si tregtar kryesor tregtar për industrinë e parafabrikuara dhe modulare të shtëpive në Azi, PMMHF është menduar shumë nga brendësia industriale

Si shfaqja kryesore tregtare për industrinë e shtëpive të parafabrikuara dhe modulare në Azi, PMMHF mendohet shumë nga të brendshmet industriale. Vizitorë nga e gjithë bota marrin pjesë në PMMHF mund të gjejnë lehtësisht furnizuesit e tyre idealë për prodhuesit kryesorë në Kinë duke ekspozuar këtu. PMMHF ka spikatur si ekspozita më me ndikim në sektorin global të ndërtimit industrial në përpjekjen e parë, madje është vlerësuar shumë si Panairi i Kantonit në sektorin e ndërtimit të gjelbër kinez të integruar. 

PMMHF nga fillimi i ekspozitës nga Këshilli i Kinës për promovimin e tregtisë ndërkombëtare industrinë e ndërtimit Komiteti i ndërtimit të integruar e parë të udhëhequr të presë, ka qenë imitimi i brendshëm vendas tjetër ekspozitë, por nuk ka qenë kurrë më tej. Përfitimi i komitetit organizativ ka qenë gjithmonë duke iu përmbajtur "ekspozuesve të përcaktojë vlerën e drejtë dhe vitalitetin" e konceptit të projektit të veprimit, dhe ngushtë rreth industrisë së shtëpive në rrjedhën e sipërme grupet kryesore - fitimet e prodhuesit të shtëpisë si një ngjitës, numrin e motivimit të pjesëmarrjes së vazhdueshme dhe të përzënë në biznesin e pjesës së poshtme, duke admiruar ndërmarrjet e pajisjeve, për të ndërtuar më shumë mundësi bashkëpunimi. Në vitet e fundit, komiteti i ndërtimit të integruar përmes hosting PMMHF, anëtarësimin në rritjen e shpejtë, e cila tregon PMMHF këtë bukuri markë dhe statusin e industrisë.

Pse shfaqni

Si një nga ekspozitat më të mëdha dhe më profesionale të ndërtesave të parafabrikuara në botë. çdo vit PMMHF i trajton vizitorët e saj me një larmi të pasur ndërtesash të parafabrikuara, shtëpi kontejnerësh, struktura çeliku dhe druri, shtëpi të lëvizshme dhe shtëpi pasive.

Ju mund të bini në Kinë

Sipas përcjelljes, ndërsa Kina po përpiqet të promovojë teknologjinë prefab, nga 2020, tregu i ndërtimit të prefabit të Kinës dhe tregu i strukturës së çelikut do të arrijnë respektivisht 2000 miliardë RMB dhe 300 miliardë RMB. Hulumtimi i tregut të aleancës ka parashikuar gjithashtu se Kina do të jetë motori kryesor për rritjen e kërkesës globale BIM që do të arrijë 11.7 miliardë dollarë nga 2022.  

Prefab House Modular Building dhe Mobile House dhe Hapësirë ​​Panairi

Fusha e ekspozitës

House Shtëpi e parafabrikuar dhe modulare, Shtëpi kontejnerësh, Shtëpi prej druri

Kitchen Kuzhinat portative dhe pajisjet sanitare

Ø Mobilje për shtëpi parafabrikate;

Ø Makineri & pajisje për ndërtesë të parafabrikuar;

Materials Materialet e gjelbërta të ndërtimit si Fasadat, dyer dhe dritare, tavan dhe dysheme, mur dhe çati, zorrë dhe montim, Izolim, etj.

Klikime: 15747

vend


muhamed zubair hashmi
shtëpitë prefab
Unë jam i interesuar të vizitoj panairin e PMMHF, për të parë dhe importuar shtëpi prefab nga Kina.
0

500 Figurë u larguan