Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Industria Automobilistike e Tregtisë dhe Tuning Trade Fair

From February 21, 2020 09:00 until February 23, 2020 18:00
+86 20-3821 9958;+86-20-38219936

http://www.aaitf.org


Booking.com
http://www.aaitf.org

AAITF quhet Automotive Aftermarket Industry dhe Tuning Trade Fair në anglisht dhe Tuning Trade Fair në kinezisht.
AAITF është pozicionuar si një ekspozitë profesionale për të ndërtuar një "platformë globale të tregtisë për të gjithë zinxhirin industrial të automjeteve pas Kinës", paraardhësi i tij është ekspozita e brendshme dhe e jashtme e tregtisë së furnizimeve të automobilave. Që nga e para e mbajtur në prill 2006, ajo është mbajtur për vitet 18. Organizatori i ekspozitës është ekspozita e indeve të indit të Kyushu në Guangzhou, si dhe një numër i dhomave të furnizimit të automjeteve në Guangdong, i njohur si industria "industria automobilistike e industrisë së makinave postare të Kinës", të brendshëm të industrisë japin katër shtresa e kuptimit, njëra është e hershme, dy janë të mëdha, tre janë më shumë produkte të reja, katër janë blerës me cilësi të lartë.
AAITF do të zgjerojë mbështetjen e saj për zhvillim për ekspozuesit e AAITF në sajë të bazës së industrisë elektronike Inteligjente elektronike, duke integruar R & D, prodhim dhe inovacion teknologjik, si dhe afërsinë e saj me Hong Kongun, i cili ka njohje të lartë ndërkombëtare. Ajo do të bazohet në Shenzhen, do të përballet me të gjithë vendin dhe do të shkojë në botë, dhe do të bëhet më e madhe dhe më e fortë.

Kategoritë produkt

Automjeteve inteligjente, elektronikës automobilave, ndriçimit të automobilave, automobilave audio, dekorimin e automobilave të jashtme dhe modifikimin e performancës, filmit të automobilave, dekorimin e automobilave të brendshëm, veshjen e automobilave, riparimin dhe mirëmbajtjen e shpejtë, bukurinë e automobilave, mirëmbajtjen e automobilave, goma, pjesë të veshur, pajisje të automobilave, spërkatje pjatë metalike, makinë larëse makinë

vizitor
përshëndetje
si mund të regjistrohemi për AAITF në Shenzhen.
ne nga Palestina (Lindja e Mesme),
regards

0

500 Figurë u larguan