Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Shenzhen TOEwine Expo International

nga September 18, 2020 10:00 deri September 20, 2020 18:00
86-755-8831 2100-

http://en.toewine.com


Booking.com
http://en.toewine.com
Kategorite Verë dhe Spirita
Klikime: 8978

TOEwine ka lindur nga besimi ynë në ndjekjen e cilësisë.
Quajtur pas Shijoni fillestar të Përsosmërisë, TOEwine është i përkushtuar për të dhënë Taste.
Ne shpresojmë të jemi një urë që lidh furnizuesit më të mirë të verës në botë me blerësit e kualitetit të brendshëm.
Ne gjithashtu shpresojmë që të jetë një udhëzues për të sjellë informacion të nxehtë global dhe stilet inovative të verës për konsumatorët vendas;
Ne shpresojmë që të bëhemi një fazë partiake, le të gjithë pjesëmarrësit në fushë të tregojnë talentin dhe hijeshinë e tij!

Ne besojmë se tregu i verës kinez është ende në një kthim të shëndetshëm dhe është një kohë e mirë për të hyrë në këtë fushë. Të dhënat doganore të Kinës tregojnë se vëllimi i importit të verës është rritur për pesë vjet rresht, veçanërisht në dy vitet e 15 / 16 me një rritje të shpejtë, e cila gjithashtu mund të pasqyrojë drejtpërdrejt prospektin e qartë të tregut.
Nga ana tjetër, pas hulumtimeve paraprake, ne besojmë se çdo markë tregtie vere ka karakteristikat e veta, karakteristikat rajonale dhe avantazhet dhe disavantazhet në Kinë, e cila nuk është e mjaftueshme për të mbuluar nevojat e gjithë tregut të brendshëm. në Shenzhen, ku ka lidhje të forta dhe burime ekspozimi. Shenzhen është gjithashtu tregu me vëllimin më të madh të importit të verës në Kinë, kështu që është një mundësi për të krijuar ekspozitë të re të verës në Shenzhen. Ne e dimë shumë mirë se ekspozita është një industri që i kushton vëmendje detajeve të shërbimit dhe planifikimit të përgjithshëm dhe koordinimit. Këto përvojë ekspozitë dhe depërtim në industrinë nuk mund të imitohen ose tejkalohen brenda natës. Epoka krijuese me pothuajse 20 vjet përvojë mund të çojë TOEwine për të vazhduar.

Shenzhen është një qytet i bukur dhe ekonomikisht i zhvilluar në majën jugore të kontinentit kinez. Ajo kufizohet në Hong Kong, ka tetë porte cilësore dhe është e lidhur mirë me pjesën tjetër të botës.

Shenzhen është gjithashtu një treg i madh në ballë të importit dhe konsumit të brendshëm të verës. Në anën e ofertës vlerësohet konservativisht se ka mbi tregtarët e verës 3,000 të të gjitha madhësive në Shenzhen. Gjatë dy viteve të fundit, vëllimi i importit të verës nga Shenzhen është renditur i pari në Kinë. Megjithatë, zakonet e Shenzhen ka qenë e rreptë me verë OEM me çmim të ulët dhe me cilësi të ulët, dhe e gjithë tregu Shenzhen preferon dhe preferon të konsumojë verërat me cilësi më të lartë.

Nga këndvështrimi i kërkesës, Shenzhen është edhe qendra e shpërndarjes së tregtisë kombëtare të verës dhe kreu i urave të tregut të konsumit terminal. Sipas statistikave në faqen zyrtare të komisionit rregullator të letrave me vlerë në Kinë, ekzistojnë kompani të listuara 267 në Shenzhen, teknologjisë, financave, pasurive të paluajtshme, dizajnit kreativ dhe industrive të tjera të shtyllave. Më shumë se 260 pasuria globale kompanitë 500 kanë ngritur degë në Shenzhen. Rritja ekonomike e nxitur nga këto ndërmarrje të famshme dhe përmirësimi i vazhdueshëm i standardeve të jetesës së njerëzve janë pa dyshim forca lëvizëse për konsumimin e verës dhe shpirtrave.

500 Figurë u larguan