Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

IECIE - Ekspozita eCig Shenzhen


From September 03, 2021 09:30 until September 05, 2021 18:00
+ 86-755 88312335-

IECIE - Ekspozita eCig Shenzhen

Rreth IECIE Shenzhen Stop 2020

Duke filluar nga 2015, ndalesa IECIE-Shenzhen është bërë ekspozimi më me ndikim në botë që mbulon rrjedhën e sipërme (zinxhirin e furnizimit shtesë) dhe në drejtim të rrymës (produktet përfundimtare dhe zgjidhjet e e-commerce) të industrisë, që vlerësohet të tërheqë 50 000 + vizitorët e formojnë vendet 45 dhe të jenë platforma më e mirë për teknologjitë dhe markat globale të e-cig për të promovuar dhe prezantuar veten e tyre. Të bëhet teknologjia elektronike e produkteve të cigareve në botë dhe një markë e platformës më të mirë të ekranit dhe promovimit.

Furnizuesi në rrjedhën e sipërme:

Patate të skuqura dhe zgjidhje

Bateritë dhe Menaxhimi i Energjisë

 • Sistemi i Ngrohjes dhe Temperatura: Pajisja e Ngrohjes me Qeramike / Metal
 • Patate të skuqura dhe zgjidhje
 • Bateria dhe Menaxhimi i Energjisë
 • Sistem i Ngrohjes dhe Konfigurimi i Tolerancës në Temperaturë: Pajisja e Ngrohjes me Qeramike / Metal
 • E-lëng shije dhe produkteve të përafërta: PG / VG, shishe, etiketa dhe shtypje, Teknologjia kundër falsifikimit.
 • Paketimi dhe pajisjet e ngjashme: të tilla si Struktura e Plastikës, Printimi me Lazer, Pajisje Automatizimi, Makinë Mbushëse etj.
 • Materiale të reja dhe teknologji: Materiale qeramike, materiale të papërshkueshme nga uji, nanomaterialë etj.

 

Dizajn industrial

Shërbimet e Zinxhirit të Furnizimit dhe të Tjerët

 

Produktet përfundimtare:
 
 • Bishtat e largimit
 • Lendet-system
 • Atomizuesit
 • Pajisjet mod
 • Pajisjet që nuk digjen
 • E-lëngjet (përfshirë lëngjet e kripës së ngrohtë)
 • OEM / ODM / markave

 

Të tjerët:
 • Pronë e inteligjencës
 • Testim
 • Logjistikë
 • Promovimi
 • E-commerce

Klikime: 15755

vend


500 Figurë u larguan