Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Hotelex Beijing

Nga korriku 01, 2019 09: 00 deri në korrik 03, 2019 18: 00
86-10-8776 6833; 86-21-3339 2244

http://en.hotelex.cn/beijing-exhibition/

Booking.com
http://en.hotelex.cn/beijing-exhibition/
Kategorite Mikpritje
Klikime: 3191

Hotelex Beijing

Pekini është një nga 'Tetë Kapitulat e Lashtë' në Kinë, duke qenë sasia më e madhe e trashëgimive kulturore në botë që ka shtatë trashëgime botërore.
Expo Finefood është organizuar nga Shanghai UBM Ekspozita Ndërkombëtare Sinoexpo Co., Ltd. nga 2012 e cila fokus i specializuar në industrinë e Ushqimit dhe Pijeve, gjithashtu është një nën-markë e HOTELEX që ka një ekspozitë 26-vjeçare të historisë. EXPO Finefood kryesisht përqëndrohet në hotelet, restorantet, kafenetë, furrat e bukës, dyqanet e pijeve, bare dhe industritë e tjera të hotelerisë, për të siguruar një platformë blerëse për ushqim dhe pije, materiale të papërpunuara dhe pajisje.

HOTELEX Pekini është nën-ekspozitë e Kinës veriore të HOTELEX Shanghai

HOTELEX Pekin është nën-ekspozitë e Kinës veriore të HOTELEX Shanghai, një ekspozitë markë e ekspozitës ndërkombëtare Shanghai bohua ekspozitë, LTD.Pas sukses mbajtur në Pekin qendra kombëtare konventë për herë të parë, në bazë të thellimit të zonës ekspozitë me temë kafe dhe çaj, ushqim dhe pije, pjekje dhe akullore, janë zhvilluar tri seksione të mëdha të furnizimeve hoteliere, pajisje hoteliere dhe materiale gatimi, duke zgjeruar shkallën e ekspozitës me një rritje të fortë të 4 herë krahasuar me sesionin e mëparshëm. HOTELEX BEIJING do të përfitojë nga suksesi për të forcuar dhe promovuar zhvillimin e hoteleve dhe restoranteve në veri të Kinës dhe të sigurojë një platformë të prokurimit dhe tregtimit me një ndalesë për blerësit, shitësit, agjentët dhe tregtarët me shumicë dhe profesionistët e tjerë të lartë. Në të njëjtën periudhë, do të mbahet ekspozita ndërkombëtare e pjekjes dhe pijeve në Pekin, ekspozita ndërkombëtare e Pekinit dhe çajit të Pekinit dhe festivali ndërkombëtar i ushqimit të Pekinit.

Hotelex Beijing është platforma ideale për burime

Hotelex Beijing është platforma ideale për burime, prokurime dhe këmbim industri. Ajo mbulon gjithë zinxhirin e vlerave të mikpritjes dhe hotelierisë nga furnizimi i pajisjeve ushqimore, sendesh, pajisje dhe pajisje për ushqim dhe pije, Bakery & Ice Cream, Coffee & Tea, Wine & Spirits, dhe më shumë.


Booking.com

500 Figurë u larguan