Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Kina Ndërkombëtare ari, xhevahire & Gem Fair Shenzhen

From March 13, 2021 09:30 until March 16, 2021 18:00
(86) 20 8666 0158

Kina Ndërkombëtare ari, xhevahire & Gem Fair Shenzhen

Nëse doni të dini se çfarë është e nxehtë dhe çfarë nuk është në industrinë e bizhuterive, sigurohuni që të regjistroheni për edicionin e Kinës Ndërkombëtare të Artë, Xhevahire dhe Gur - Shenzhen (Shenzhen Jewelery Fair). Programuar në Qendrën e Konventës dhe Ekspozitës në Shenzhen, Panairi i xhevahireve të Shenzhen rrotullohet rreth temës, "Bizhuteri në Kinë", e cila reflekton saktësisht përsosmërinë e prodhimit të rajonit dhe përqendrimin e ekspertizës dhe mundësive në sektorin e bizhuterive.

Panairi i xhevahireve të Shenzhen është i garantuar që t'ju ekspozojë partnerëve të mundshëm, furnizuesve të kualifikuar, tendencave të reja dhe mënyrave të reja të të menduarit për suksesin tuaj të biznesit. Mbështetur nga baza botërore botërore e blerësve dhe ekspozuesve të UBM Asia dhe mbështetja solide e industrisë, Panairi i xhevahireve të Shenzhen ka vendosur fort pozitën e saj si një panair i kushtueshëm i bizhuterive në jug të Kinës. Në vitet e fundit 16, kjo shfaqje tregtare ka shërbyer si një platformë e fuqishme për blerësit dhe furnitorët e bizhuterive të përfunduar, diamante, xhevahire me ngjyrë, perla dhe mallra të tjerë bizhuterish. Ndërsa në panair, sigurohuni që të shfrytëzoni linjën e mrekullueshme të forumeve të nivelit të lartë dhe ngjarjeve të veçanta që do t'ju japin njohuri të vlefshme për çështjet kyçe që ndikojnë në tregjet, projektimin, teknologjinë dhe nevojat gjithnjë në zhvillim të klientëve tuaj. Duke fituar njohuri dhe duke ekspozuar veten ndaj tendencave dhe burimeve të reja, po rrit aftësinë e biznesit tuaj për të mbështetur kërkesat e klientëve tuaj.

Duke zënë një sipërfaqe që përfshin 20,000 metra katror, ​​Panairi i Xhevahireve Shenzhen do të shfaqë më shumë se ekspozuesit 400 nga vendet dhe rajonet 13 dhe pritet të tërheqë më shumë se 12,000 blerës nga vendet dhe rajonet 76. Atraksioni qendror janë pavionet kryesore që presin disa nga prodhuesit më të mëdhenj të bizhuterive në botë dhe furnizuesit e gurëve dhe segmentet e industrisë nën ombrellën e "Burimeve" të firmës, të cilat tani janë në trend, përfshirë Brand, Innovation, Crossover, Fine Jewelery, Design, Fashion Jewelery, Jade, xhevahire të tjera të gatshme, shfaqje / teknologji, materiale dhe HR / media.

Vinod Tailor
Ka shumë furnizues të lodhjes. Unë shpresoj që të shoh më shumë furnizues të ari dhe bizhuteri herën tjetër
0

500 Figurë u larguan