Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

ISH Kinë & CIHE

Nga maji 11, 2020 09: 30 deri në maj 13, 2020 17: 00
+ 86 21 61608577

https://ishc-cihe.hk.messefrankfurt.com/beijing/en.html

Booking.com
https://ishc-cihe.hk.messefrankfurt.com/beijing/en.html
Mirë se vini në ISH China & CIHE

Eksplorimi i zgjidhjeve të ndryshme të HVAC dhe energjisë:
I pastër, i rehatshëm, inovativ
ISH China & CIHE - Panairi Ndërkombëtar i Kinës për Ngrohjen, Ventilimin, Ajërimin e Kondicionuar, Sistemin e Sanitetit dhe Ngrohjes në Shtëpi është një nga platformat më të njohura të ekspozitës nën markën ISH. Ajo ka një rekord yjor në mbledhjen e markave kryesore në botë brenda HVAC dhe industrinë hidraulike. ISH China & CIHE gjithashtu nxit zhvillimin e industrisë në Kinë - aktualisht tregu më i madh në botë në zhvillim.

Si një platformë tregtare e pashembullt për HVAC dhe industritë hidraulike në Azi, ISH China & CIHE - Kina Panairi Ndërkombëtar i Tregtisë për Ngrohjen, Ventilimin, Ajër të Kondicionuar, Kanalizim dhe Sistemet e Ngrohjes në Shtëpi kthehet në Qendrën Ndërkombëtare të Ekspozitave të Kinës së Re në Pekin

Edicioni i panairit do të funksionojë në një shkallë të pashembullt për shkak të rritjes së saj në përmasa që përfshin hapësirat 10 dhe 116,000 sqm të hapësirës së ekspozitës. Rreth ekspozuesit 1,300 pritet të marrin pjesë në shfaqje, ndërsa vlerësohet se vizitorët e 75,000 do të vijnë për të eksploruar produktet dhe novacionet më të fundit në treg.

Platforma tregtare kryesore e Azisë për të kapur në tregun e Kinës HVAC

Qeveria kineze ka nxitur ngrohjen e energjisë së pastër në mënyrë të vazhdueshme për të siguruar qiellin blu dhe ajrin e pastër për vendin. Nismat përkatëse mjedisore ofrojnë një nxitje pozitive për industrinë e Kinës HVAC të lulëzojnë. Teknologjitë e zhvilluara për variacionet rajonale të hotelierëve dhe shfrytëzimi i sistemeve multi-energjike do të përshpejtojnë më tej inovacionin e industrisë. Industria HVAC e Kinës po lëviz drejt një të ardhme më të pastër, më të rehatshme dhe inovative me zgjidhje të ndryshme energjie.

ISH China & CIHE është një platformë efikase tregtare për ekspozuesit jashtë shtetit për të zgjeruar shtrirjen e tyre për partnerët e biznesit nga e gjithë bota, për të fituar qasje në inteligjencën më të fundit të tregut dhe për të rritur ndërgjegjësimin e markës në Kinë. Panairi drejtohet nga ngjarja bienale e ISH në Frankfurt, Gjermani, e cila është panairi kryesor tregtar në botë për HVAC + Water.

c586.jpg - 289.66 kB

Kategoritë e produktit:
HVAC produkt dhe teknologji
 • Kaldaja, bojler me mur, ngrohës uji dhe aksesor
 • - Burner
 • - Shkëmbyesi i nxehtësisë
 • - Detector
 • - Pompë uji
 • Radiator dhe aksesor
 • Ngrohje dyshemeje dhe aksesore
 • Ventilim, ajër të kondicionuar
 • Ngrohje diellore, energji biomasa
 • Instrumente dhe shërbime informacioni për ngrohje
 • Pompë ngrohëse dhe tharëse
 • Pompë, valvulë, tub
 • Rrjeti i kapilarëve dhe ngrohja rrezatuese e tavanit
 • Të tjerët
Kontrolli Inteligjent
 • Sensor, termostat, kontrollues, actuator
 • Sistemi i kontrollit të rrjetit
 • Sistemi i kontrollit pa tel
 • Teknologjia e platformës Cloud dhe zgjidhjet
 • Sistemi i kontrollit të ngrohjes
 • Sistemi qendror i kontrollit të ajrit të kondicionuar
 • Sistemi i kontrollit të ajrit të pastër dhe pastrimit të ajrit
 • Produktet inteligjente të kursimit të energjisë
 • Softueri i sistemit të kontrollit dhe aksesori
 • Të tjerët
Ngushëllim në shtëpi
 • Sistemi i ajrit të freskët
 • Pastrimi i ujit
 • Pastrimi i ajrit
 • Shtëpiake Inteligjente
 • Të tjerët
Hidraulikë - Ndërtimi i furnizimit me ujë dhe kullimit
 • Tub dhe teknologjia e instalimit
 • Pompë komerciale dhe shtëpiake
 • Valve dhe actuator
 • Pajisjet e pastrimit të ujit
 • Metër lëngësh
 • Kullimi i ujrave të shiut dhe teknologjia e korrjes
 • Teknologjia e kullimit të njëkohshëm të dyshemesë
 • Ndërtimi i pajisjeve kundër zjarrit
 • Sistemi i ndarjes së yndyrës
 • Pajisjet e ujitjes
 • Design software
 • Zbulimi dhe certifikimi teknik
 • Të tjerët


Booking.com

500 Figurë u larguan